Legendary Pokémon

Full Version: Ο Σκοπός σας στα παιχνίδια Pokemon
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Ποιος είναι ο σκοπός σας στα παιχνίδια Pokemon? Μήπως το γνωστό Gotta Catch 'Em All? ή μήπως τπτ άλλο?
Εμένα είναι το γνωστο Gotta Catch 'Em All αλλά με άλλη έννοια. Ο σκοπός μου είναι να συμπληρώσω το Pokedex αλλα απο έρευνα. Θέλω να μάθω περισσότερα περι Pokemon. Για αυτό εξάλου το όνομα Proffessor Birch. Δεν θέλω να γίνω δυνατός εκπαιδευτή αλλά προπονώ την εξάδα μου για πολλούς λόγους.
Nα ολοκληρωσω γενικα το παιχνιδι.Να παρω ολα τα αντικειμενα,να πιασω ολα τα Πκμν και να γινω ο Δινατωτερος εκπαιδευτης.
Παρομοιως.Προσπαθω να κανω ο,τι καλυτερο ωστε να φτασω την κασετα μου σε υψηλο επιπεδο,κατι που εχω καταφερει μονο στη Sapphire.
Όταν εννοείς "υψηλό επίπεδο"?


Υ.Γ.: Ελπίζω να κυκλοφορήσει γρήγορα Wii για να πάρω κανα Pkmn Box και να ετοιμάζομαι για το κλείσιμο της 999ης ώρας.
Ενοω χρηση Trainer Card,Ολα τα Pokemon στο Pokedex, υψηλο επιπεδο των εκπαιδευτων της κασετας(δυναμωνουν οσο τους πολεμας μεχρι καποιο οριο), πολλα και σπανια Berries και τελος,ευελπιστω να αποκτησω συντομα και το Golden Shield για να θεωρω πως εχω κανει πολυ καλη δουλεια.(Την τελευται φορα εχασα απο 2 συνεχομενα Critical Hits στην 89 μαχη)
Εμενα, ο κυριος σκοπος μου ειναι να εκπαιδευσω την ομαδα μου και αν ειναι δυνατον, να συμπληρωσω και το Pokedex. Ολα τα αλλα οπως η συμπληρωση των αντικειμενων, η συλλογη των Berries και το υψηλο επιπεδο των εκπαιδευτων ερχονται μεσα απο τον κυριο σκοπο, αργα ή γρηγορα. Δεν βιαζομαι ποτε οσον αφορα τα παιχνιδια Pokemon. Πιστευω πως μπορω να μαθω πολυ περισσοτερα ετσι. Big Grin
Εχεις δικιο... Κι εγω προσπαθω να μαθαινω οσο περισσοτερα... Οποτε δεν υπαρχει λογος βιασυνης... Αν και θελει χρονο ετσι κι αλλιως...
Αυτή τη στιγμή προσπαθώ να βρω το Pinsir αλλά επίσης προσπαθώ να βρω τα αντικείμενα που ανεβάζουν το Attack επιθέσεων ορίσμενου τύπου.(π.χ. Sharp Beak, Light Ball και τέτοια. Μέχρι στιγμής εχω πρείπου 5.) (Αλήθεια πως λέγονται? Έχουν Όνομα?)
:Pegw prospathw na brw kainourgies stragikes na mathw oso poio polla mporw gia ta pokemon meletontas ta.twra teleutea anakalipsa ena kainourgio antikeimeno, kai pws mporei na exei h fire red ton munchlaxToungue
milton Wrote:.......egw prospathw na brw kainourgies stragikes na mathw oso poio polla mporw gia ta pokemon meletontas ta .........


Eεεε...., μην κλεβεις το σλογκαν του pr. Birch!!!Toungue
???Munchlax???
Anyway...Εγω προσπαθω να συμπληρωσω το POKEDEX το εχω κανει αυτο 2 φορες σε ολα τα παιχνιδια ποκεμον για να παρω διπλομα...
BTW τα αντικειμενα τα εχω ολα...μον ο SOul Dew μου λειπει
den klebw kai den einai slogkan apla to kanw kai egw
Η Fire Red ΔΕΝ μπορεί να έχει το Munchlax.
Μιλάμε για ένα παιχνίδι. Ενα παιχνίδι είναι ένας κώδικας στον οποίο δεν μπορούν να εμφανιστούν πράγματα τα οποία δεν υπήρχαν εξ'αρχής (και μην μου πείτε για τα expansion packs των PC games).
yparxei me to onoma gonbe kai einai ena missingNo sou emfanizete san missingNo kai an to piaseis pernei kanonikh morfhWink
Εχω την εντυπωση πως αυτη η συζητηση πρεπει να γινει στο φημες και πραγματικοτητα.Τετοιο Bug αποκλειεται να υπαρχει επειδη το Munchlax βγηκε αφου βγηκαν οι Fr/Lg.Επισης, αν ηταν πραγματικοτη θα το ηξερε ολη η κοινοτητα Pokemon εδω και πολυ καιρο.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's