Legendary Pokémon

Full Version: The Gen V tOUr !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Ενας ενας :Ρ

1)Soul dew Banned(Απλα το ξεχασα ;Ρ)
2)Τα αλλα π ειπες επιτρεπονται
3)Απαντηση για το γτ δν επιτρεπονται οι DW abilities:

Τωρα με την Gen V υπαρχουν 2 κατηγοριες OU a)Standard OU και b) Dream World OU το tournament ειναι standard OU αρα τa DW abilities δεν επιτρεπονται..

4)Οι μαχες αρχιζουν οταν εχουμε εναν ικανοποιητικο αριθμο ατομων για να διεξαχθει το tour(minimum 8)

5)Σε περιπτωση Disconnect:
Ξυλο.- (Επαναληψη της μαχης ή σε ειδικες περιπτωσεις αποφασιζω εγω :Ρ)
Έχουμε tour και δεν έχω μπει;Κοίτα τι παθαίνεις αμα λείπεις 3 μέρεςBig GrinΜέσα
Παιδιά και εγώ είμαι μέσαRolleyesBig Grin
Μακαρι να μπορουσα να παρω μερος... αλλα δεν θα εχω internet( στο DS ) λογο διακοπων του Πασχα τις επομενες μερες. Περιμενω βεβαια να διαβασω σε warstory αν οχι ολες τις μαχες, σιγουρα τον τελικο!
Δεν ειναι στο DS το tour ειναι σε simulator οι μαχες,
Το μονο που χρειαζεσαι ειναι ενα PC και internet!Big Grin
Για Internet μπαινω απο το κινητο μου...
Παλι καλα που εχω σημα 3G στο βουνο πανω Toungue
Η διαφορά dream world με standard OU είναι απλά ότι στο 1ο επιτρέπονται και οι unreleased dream world abilities. Οι υπόλοιπες επιτρέπονται και στα 2.

(εκτός αν κάνω λάθος αλλά δε νομίζω... )
Αντε παιδα να μαζευομαστε να αρχισει το τουρ γιατι απο την αλλη βδομαδα θα ειμαι εβοια και δεν ξερω κατα ποσο διαθεσιμος θα ειμαι xD Toungue
Btw αν αρχισει την αλλη εβδομαδα και δεν ειμαι διαθεσιμος για μια 2-3 μερες θα μπορω μετα την πρωτομαγια να κανω μαχες.
Ημουν 1 μηνα εκτος και πριν δεν το χα πολυψαξει, και Ο GS εχει δικιο....

Bans:


Abilities
Moody
Drizzle + Swift Swim on the same team

Species
Arceus
Blaziken(Speed Boost)
Darkrai
Deoxys-A
Deoxys
Dialga
Giratina
Giratina-O
Groudon
Ho-Oh
Kyogre
Lugia
Manaphy
Mewtwo
Palkia
Rayquaza
Reshiram
Shaymin-S
Zekrom
ειμαι μεσα εαν γινει μετε το πασχα γιατι την κυριακη θα λοιπω
ματα την κυριακη μπορω.
Wait. Δηλαδή τα DW επιτρέπονται τελικά? Big Grin(εκτός Moody και Drizzle)
teλικα βαλε με ομως μεχρι την κυριακη θα λειπω
teλικα ειμαι εξω γιατι το ποκεμον ονλαιν μου δεν δουλευει και το λινκ το τζουανντελολο δεν δουλευει
επισης
(21-04-2011 12:33 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Wait. Δηλαδή τα DW επιτρέπονται τελικά? Big Grin(εκτός Moody και Drizzle)

Οτι βλέπεις :Ρ

Το Σαββατο τελειωνουν οι συμμετοχες και αρχιζει το Tour!
δεν ειμαι μεσα γιατι δεν δουλευει το ξαναειπα αλλα με εβαλες!
ανακεφαλεωνω.τελικα κατεβασα το ποκεμον ονλαιν και δουλευει ομως δεν κατεβασα το cilent νομιζω οτι ετσι γραφετε.εαν δεν πειραζει ειμαι μεσα και την δευτερα θα μπορω να κανω μαχη.εαν πειραζει δεν θα ειμαι μεσα!επησεις σε ποιον σερβερ θα γινει
Κοιτα γιατι ουτε που καταλαβα τι 8ες να πεις ακριβως....

1)Εισαι μεσα Ναι ή Ου?Τπτ παραπανω...εμενα δν με πηραζει μετα την κυριακη ή πριν την κυριακη να παι3εις...

Και 2)Δεν ειναι τζουανΝτεΛολο ειναι ΖουανΝτεΛολο και για τους Ισπανους Fans ΧουανΝτεΛολο....:3

By JuanDeLolo :3
Pages: 1 2 3 4 5
Reference URL's