Legendary Pokémon

Full Version: The Gen V tOUr !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Chaos πότε μπορείς για τη μάχη?Εγώ μπορώ και τώρα αν θες.
GN!ToungueToungue


Οποιος εχει log απο μαχη του στο τουρ παρακαλω πολυ να το στειλει γιατι θελω να κανω ενα last post με ολα τα logs απο τα battles αν δεν εχει προβλημα κανενας,οποιος εχει μπορει να μου το πει....
ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ LOG ΜΕ ΜΑΧΗ ΤΟΥ GS ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΛΑΙΓΕΤΑΙ ΠΑΛΙ!!TY!(Μετα τον τελικο οτι log απο GS!)
Νίκησα.           
Ok Ο GS σπαζοντας το 21-0 seri μου με το πρωτο καλο team που εφτιαξα Gen V,νικησε 2-0!GG!
Πολυ κακο παιχνιδι απο τη μερια μου που να φανταστειτε μεχρι και ο GS καταλαβε τα λαθη μου o.O!!!:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ

Congratulation George For Your Success!!!!!Toungue

ΔΟΞΑΣΤΕ ΤΟΝ!Toungue

[Image: Champions_League_trophy.jpg]



Θα κανω ενα Post Μετα και το αποτελεσπα του Μικρου τελικου με ολα τα Logs και μετα θα παρακαλουσα να κλειδωθει το thread.

p.s.Με Haxare ο GS!Toungue

p.s2. W8 να βρω τροπαιο!!Βρηκα!!
συνχαριτιρια gs.......
Bump!

Ο Μικρος Τελικος εγινε ή θα γινει??

Θα ποσταρω τα Logz αυριο οποιος εχει Log που δεν επαιζε ο Giorgosss,o GS ή εγω να μου το στειλει!
Έχουμε μιλήσει με τον chaos και του ειχα πει να παιξουμε τη Δευτερα αλλα δεν μπορουσε και ειπε οτι ηταν ελευθερος την Τριτη το βράδυ.Του ειπα και γω οτι μπορω τοτε αλλα οταν μπηκα δεν μου εστειλε ξανα pm.Τελος παντων θα του στειλω ξανά μήνυμα....
Logz!Οσα μου λειπουν θα τα συμπληρωσω οταν τα παρω Big Grin

Round 1

Girorgosss vs Tzanakos


Christos21 vs Pekinoua



Round 2

Chaos714 vs Giorgosss


JuanDeLolo vs Spyros


GeorgeSlayer vs Staraptor

christos21 vs Golden charizard

Semi-Finals

GeorgeSlayer vs Christos21


Chaos714 vs JuanDeLolo

Pages: 1 2 3 4 5
Reference URL's