Legendary Pokémon

Full Version: Pokemon Gray Version?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Ξερω ειναι νωρις αλλα συμφωνα με πληροφοριες δε θα βγει Gray/3ο instalment στην 5η γενια....ποσο πιστευετε ισχυει αυτο; Ειχε ειπωθει τιποτα αναλογο με καποιες αλλες κασετες (οπως Platinum και Emerald) ; Επισης πληροφοριες αναφερουν οτι θα βγει μονο για 3DS...μπορει φυσικα να ειναι διαφημιστικο κολπο ή δε ξερω τι...τελως παντων LATE THE FLAME TOPIC BEGIN! Toungue
Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι και εγώ άκουσα ότι πιθανότατα δεν θα βγει grey version αλλά όχι από καμιά αξιόλογη πηγή. Και επειδή μόνο λέγεται, φοβάμαι μην το πέταξε κάνας έξυπνος στο internet και όλοι τον πιστεύουμε. Απλώς υπάρχει αυτή η ιδέα. Το κατά πόσο ισχύει, θα δούμε.
(13-08-2011 03:28 PM)Divided by Zer0 Wrote: [ -> ]Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι και εγώ άκουσα ότι πιθανότατα δεν θα βγει grey version αλλά όχι από καμιά αξιόλογη πηγή. Και επειδή μόνο λέγεται, φοβάμαι μην το πέταξε κάνας έξυπνος στο internet και όλοι τον πιστεύουμε. Απλώς υπάρχει αυτή η ιδέα. Το κατά πόσο ισχύει, θα δούμε.

Συμφονω με τον Divided by Zer0.Αν και εγω ακουσα πως ειπαν πως δεν σκοπευουν να βγαλουν pkmn grey.Εγω νομιζω μαλον θα βγαλουν remakes r/s πρωτα και μετα απο αυτες θα βγαλουν την grey.
Mias kai o Kyurem einai poly asxhmo pokemon kai exei 2 epi8eseis oi opoies den einai kanonika dia8esimes, pistevw oti 8a vgei kai remake twn B/W. An einai 8a ma8oume gia authn twra ton Avgousto.
Εννοείτε αυτή τη φήμη;
(13-08-2011 05:45 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Εννοείτε αυτή τη φήμη;

οποτε τελικα θα βγει.........
(13-08-2011 05:45 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Εννοείτε αυτή τη φήμη;

yea...

αρα λογικα θα βγει μια r/s remake και μετα GRAY με την ασχημια Kyurem που λογικα θα βγει καμια αλλη μορη (βλ. Giratina) .

Ας αναμενουμε :Ρ
(13-08-2011 05:02 PM)skorp Wrote: [ -> ]Mias kai o Kyurem einai poly asxhmo pokemon
(14-08-2011 12:17 AM)Aldark Wrote: [ -> ]με την ασχημια Kyurem που λογικα θα βγει καμια αλλη μορη (βλ. Giratina) .

Εσείς είστε πολύ άσχημα Pokémon Toungue Εγώ νομίζω πώς το Kyurem δεν χρειάζεται άλλη μορφή, Μια χαρά είναι έτσι, κακό και λίγο παραμορφωμένο όπως πρέπει. Καλύτερα να βάλουν τα Meloeta και τα Genesect.


(14-08-2011 12:55 AM)Zorua Wrote: [ -> ]δεν νομιζω να βγουν remakes των R/S πιστευω οτι τα remakes των δυο προηγουμενων γενιων βγηκαν επειδη οι πρωτες δεν συνδεονταν με τις επομενες με ενα pal park ή poke transfer

Έχει κι αυτό αρκετή λογική. Και αν βγάλουν, μάλλον θα το καθυστερήσουν λίγο. Τόσα χρόνια πέρασαν μεταξύ Red και FireRed. Ας κάνουμε λίγο υπομονή κι εμείς (όχι ότι κοιτάνε πως να βγάλουνε τα περισσότερα φράγκα).
(14-08-2011 02:27 AM)Divided by Zer0 Wrote: [ -> ]
(13-08-2011 05:02 PM)skorp Wrote: [ -> ]Mias kai o Kyurem einai poly asxhmo pokemon
(14-08-2011 12:17 AM)Aldark Wrote: [ -> ]με την ασχημια Kyurem που λογικα θα βγει καμια αλλη μορη (βλ. Giratina) .

Εσείς είστε πολύ άσχημα Pokémon Toungue Εγώ νομίζω πώς το Kyurem δεν χρειάζεται άλλη μορφή, Μια χαρά είναι έτσι, κακό και λίγο παραμορφωμένο όπως πρέπει. Καλύτερα να βάλουν τα Meloeta και τα Genesect.


(14-08-2011 12:55 AM)Zorua Wrote: [ -> ]δεν νομιζω να βγουν remakes των R/S πιστευω οτι τα remakes των δυο προηγουμενων γενιων βγηκαν επειδη οι πρωτες δεν συνδεονταν με τις επομενες με ενα pal park ή poke transfer

Έχει κι αυτό αρκετή λογική. Και αν βγάλουν, μάλλον θα το καθυστερήσουν λίγο. Τόσα χρόνια πέρασαν μεταξύ Red και FireRed. Ας κάνουμε λίγο υπομονή κι εμείς (όχι ότι κοιτάνε πως να βγάλουνε τα περισσότερα φράγκα).

Το κακο ειναι πως οσο πιο αργα, τοσες περισοτερες πηθανοτητες εχει να βγει η επομενη κασετα μονο για 3ds..........Undecided Ελπιζω μεχρι τοτε να εχουν βγαλει καμια αλλη εκδοση γιατι αυτο τωρα ειναι χαλια........
το κοβω 2013-14 να εχουμε νεοτερα Toungue
Μια χαρά είναι το Kyurem, είναι ακριβώς όπως θα έπρεπε απο τη στιγμη του έχουν διαχωριστεί 2 Pokemon απο αυτό. Επίσης σε αντίθεση με τα άλλα δυο, αντιπρωσοπεύει την απόλυτη έλειψη ενέργειας είτε αυτή είναι θετική ή αρνητική. Εξού και το γκρί χρώμα και το Ice-typing. Όσο για την Gray...νομίζω πως θα βγάλουν πρωτα τα remakes των R/S και μετά...γιατί έτσι ο κόσμος θα ξεχάσει λίγο την Unova και θα έχει πιο πολύ περιέργεια.
Γιά το Remake του Pokemon Ruby/Sapphire Version είναι σίγουρο και θα βγεί το 2012,αλλά γιά την Pokemon Grey Version δεν είναι και σίγουρο και θα βγεί το 2013 σε Nintendo 3DS ή σε απλό Nintendo DS.Αλλά μέχρι τότε θα αλλάξουν όλα και μπορεί να φτιάξουν άλλη κασέτα Pokemon και όχι αυτήν που περιμένουμε.
^
Μια χαρά μας βολεύει αλλά πώς είσαι τόσο σίγουρος; Δηλαδή, η Nintendo δεν έχει ανακοινώσει τίποτε επίσημα και τέτοιες εταιρίες προσέχουν λίγο με τι πληροφορίες βγαίνουν προς τα έξω.
Βγάλανε remake Red/Green,βγάλανε remake Gold/Silver,τώρα άντε να βγάλουν Ruby/Saphire για να χαρούμε.

Όσο για την grey,είναι αρκετά πιθανό να δώσουν καινούρια μορφή στο Kyurem επειδή φαίνεται κάπως σπασμένο.
Μπορεί να βάλουν άλλο Θριλικό και όχι το Kyurem.Μπορεί κι'όλας να αλλάξουν το όνομα τις κασέτας.Όπως έγινε και με την Pokemon Titanium Version.
Έπρεπε να βγει Pokemon Titanium Version: http://pkmntitanium.weebly.com/uploads/5...635020.png
Αλλά αφού δεν έχει μορφή το Arceus...(έβγαλαν μία αλλά την ακύροσαν,όσοι έχετε προβλήματα με την καρδιά ας μην την δουν: http://www.deviantart.com/download/14667...rkHell.jpg )
Και έβγαλαν την Pokemon Platinum Version.Γιατί το Giratina έχει μορφή.
Και το ίδιο μπορεί να γίνει με την Pokemon GREY Version.
Pages: 1 2 3
Reference URL's