Legendary Pokémon

Full Version: Ποιο πιστεύεται οτι είναι το καλύτερο κανάλι της ελληνικής TV?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Ποιο πιστεύεται οτι είναι το καλύτερο κανάλι της ελληνικής TV?
Star για τα παιδικα κυριως αλλα και για καποιες ξενες σειρες και το Mega για τις ελληνικες βασικα ολα ειναι καλα, αναλογως, το καθε καναλι στον τομεα του
Αν υπαρχει κανενα αλλο καναλι που εγω εχω παραβλει και σας αρεσει να το γραφετε στα σχολια!
Το AV.

15charmanders
ναι πράγματι, το AV έχει ξεχάσει, και το HDMI (για τις ποιο νέες τηλεοράσεις).
Για εμένα είναι το "..." (signal test, τις 7 χρωματιστές μπάρες)
Θα έλεγα Mega αν και έχει χαλάσει τελείως πλέον(και αυτό..). Στο Star(και ειδικά στο Alter Toungue) οι περισσότερες ταινίες είναι σαχλές. Εξαίρεση φυσικά το War of the Worlds και το Cloverfield(που το έδειξε ξανά το ΣΚ ). Οπότε κανένα Toungue
To ANT1 αλλά τώρα με τα Τούρκικα που βάζουν...kaput!
Το mega επειδη πιστευω οτι ειναι το πι σοβαρο καναλι. Επισης εχει και champions League.Big Grin
Αν σας πω πως δεν βλεπω καθολου τηλεωραση? Toungue
NICKELODEON YEH [ΟΛΗ ΗΜΕΡΑ]
Έκλεψα, έβαλα την δική μου επιλογή.
Σκάϊ, εν ελλείψη του Discovery σε free-to-air.
Η ΝΕΤ επίσης δεν είναι κακό.

Κάποτε ήμουν fan του Mega. Πλέον τους έχω μισήσει γιατί κατέστρεψαν τα παιδικά πρωινά και (θα με αποδείξει ο χρόνος ελπίζω) πολλές νεότερες γενιές. Το Star παρότι παίζει μπάλα μόνο του σε αυτό τον τομέα, βάζει αυτογκόλ με το πρόγραμμα που έχει διαμορφώσει.
Mega! Vazei pou kai pou kamia seira na mas krata apasxolhmenous kai kamia tainia.Kai oi prwtagonistes kalh ekpomph.
Genika ta mona kanalia pou allazw sthn TV einai Mega,Star,ANT1 kai elaxista Alpha. To SKAI vazei kalo programma orismenes fores alla den me parakinei na allaksw kanali gia na to parakolou8hsw. To Alter einai gtp apla, ET1,NET,ET3 oute klan, Nickelodeon exoume sto TeleTime edw sthn Patra alla mono meshmeri kai vrady gia Spongebob kai Penguins of Madagascar Toungue kai an...
να το πω ή θα φαω ντοματες?
το αγαπημενο μου ειναι το nickelodeon Toungue
Και εγω το Nickelodeon πιστευω οτι ειναι απο τα καλυτερα καναλια. εχει ωραιες σειρες οπως το iCarly, το Victorious, το Big Time Rush αλλα και για τα παιδικα που βαζει οπως ο Αβαταρ και τωρα το νεο που εβαλε με τους θρυλους της Κορα. Και συμφωνω και εγω οτι το Alter ηταν γτπ και οτι ειναι καλυτερα κλειστο. Απο τις εξι το πρωι μεχρι τις δυο τα χαραματα ειχε και απο μια "ζωντανη εκπομπη" αυτο το καναλι, δηλαδη ελεος Toungue

Κατα τα αλλα εκτος απο το Nickelodeon, βλεπω και Star για μερικες ξενες σειρες και ταινιες και το Mega για ελληνικες
(06-04-2013 12:23 AM)Blue Cross Wrote: [ -> ]Και συμφωνω και εγω οτι το Alter ηταν γτπ και οτι ειναι καλυτερα κλειστο. Απο τις εξι το πρωι μεχρι τις δυο τα χαραματα ειχε και απο μια "ζωντανη εκπομπη" αυτο το καναλι, δηλαδη ελεος Toungue

Αν εξαιρέσεις βέβαια τους εργαζομένους του Alter φυσικά.
Ζωντανή εκπομπή τι ακριβώς εννοείς?
Πάντως το Alter,αν δεν κάνω λάθος,έβαζε και ΧΧΧ.Toungue

ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ!
Θα τα βάλω σε μια σειρά (ψήφισα το 1ο)
1)ΣΚΑΙ (βάζει τζαμάτες σειρές όπως Hawaii Five-0 και CSI)
2)Star (αν και θα μπορούσε να έβαζε τα Pokemon και το ΣΚ κατά τις 9 το πρωί,βάζει συνήθως καλές ταινίες)
3)Mega (όταν φιλοτιμείται να βάλει καμία ελληνική σειρά.Επίσης,έχει το ''Καναλάρχης για 1 μέρα'' που αυτό κάνει πού και πού το πρόγραμμα πιο ωραίο)
4)ΑΝΤ1 (το ίδιο με το Mega και επίσης βάζει Europa League)
5)Nickelodeon (αν πω ότι μου αρέσει ο SpongeBob θα μου επιτεθείτε με Zubats? Toungue)
6)ΝΕΤ (τα περισσότερα αθλητικά προγράμματα στην δωρεάν τηλεόραση)
7)Makedonia TV (Λιακόπουλος Toungue)
8)Αν και δεν το πιάνει στην Αθήνα (πιάνει στη Θεσσαλία,στην Εύβοια και νομίζω στην Στερεά Ελλάδα),Astra (έχει Νίκο Κωνσταντινίδη και έναν βαψομαλλιά στο τηλεμάρκετινγκ άρα φοβερό γέλιο!Toungue)
Pages: 1 2
Reference URL's