Legendary Pokémon

Full Version: Γάτα ή σκύλος?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Ποιο θεορείτε καλύτερο κατοικίδιο? Γάτα ή σκύλο? Ποστάρετε εδώ!
Γάτα. Φορέβερ! Let the flames begin Toungue
Εννοείται ότι η γάτα μου αρέσει περισσότερο.Οι γάτες είναι ζώα με φοβερά αντανακλαστικά ταχύτητα άλμα και πολλά άλλα συν ότι είναι καθαρές.Γενικά έχουν περισσότερη χάρη σαν ζώα από ότι οι σκύλοι.Άλλωστε η γάτα είναι ένα εξημερωμένο αιλουροειδές,τι άλλο θες;
(13-10-2011 12:18 AM)tzanakos Wrote: [ -> ]Εννοείται ότι η γάτα μου αρέσει περισσότερο.Οι γάτες είναι ζώα με φοβερά αντανακλαστικά ταχύτητα άλμα και πολλά άλλα συν ότι είναι καθαρές.Γενικά έχουν περισσότερη χάρη σαν ζώα από ότι οι σκύλοι.Άλλωστε η γάτα είναι ένα εξημερωμένο αιλουροειδές,τι άλλο θες;

lol ολο δηκαιολογιες εισαιToungue!
Χαχαχαχ ! Εγω παιδια εχω γατο, αλλα και τα δυο μου αρεσουν παρα πολυ. Δηλαδη, προτιμαω και τα δυο!!
με απογητευεις andrreaskall13Dodgy! περιμενα σκυλοhumantorch!Toungue

Υ.Γ Είπα σωστά το όνομά σουBig Grin!
Γάτα η σκύλο; μα γάτα φυσικά Toungue
Χαχαχαχα! Ωραιος Γιωργο!Βασικα συμπαθω το ιδιο γατες και σκυλους γιατι οπως προειπα, εχω γατο.Ισως αν δεν ειχα να προτιμουσα σκυλο.
αυτά είναι σκυλίαToungue!

[Image: 182px-508Stoutland.png]
Σκύλο. Να καείτε στην πυρά γατόφιλοι! Toungue
Fae thn fola mou skylofyle! Cats ftw! Oso perissoteres toso kalytera!!!
Difficult question.Αλλα ψηφιζω γατα γιατα γιατι μοθ αρεσει λιγο περισσοτερο
Ηρεμμιααααα. Και τα δυο να υποστηριζουμε παιδες ;p
(13-10-2011 07:04 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Σκύλο. Να καείτε στην πυρά γατόφιλοι! Toungue

Σου εχω πει ποτε ποσο μισω τα πεκινουα σιγκεκριμενα...........?
(για πλακα το αναφερω φισικα δν ειναι τπτ προσοπικο με εσενα μην νομιζεις Toungue)

Εγω ψηφησα γατες.(αν και εχουμε 2 κυνιγοσκυλα)Αν και δεν εχω τις πρωτιμω γιατι ειναι πολυ πιο ησηχα ζωα.Και σε αντιθεση με τα σκυλια δεν ισχιει: Οσο Μικροτερο -> Τοσο πιο Εκνευριστικο και φασαριοδες.Στα σκυλια εχω καταλαβει πως οσο μεγαλυτερα ειναι τοσο πιο φιλικα και ησηχα ειναι)
ΓΑΤΑ!!!
[Image: 52.png]
[Image: 53.png]
[Image: 431.png]
[Image: 432.png]
Pages: 1 2 3
Reference URL's