Legendary Pokémon

Full Version: Question(most suitable for greeks)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Μήπως ξέρει κανένας πως σου κατεβαίνουν τα posts?
εγω νομιζω πως οταν σου διαγραφει ενα ποστ μειωνεται και το count.
Οταν σου διαγραφει ενα post που βρισκεται στα Forum games η στο Fan fiction,δεν σου κατεβαινει το post count γιατι ουτε και σου ανεβαινει οταν postαρεις.Το ιδιο ισχυει και για το Spam corner.
Νομίζω πως υπάρχουν πάρα πολλά threads και δεν μπορώ να βρω αυτό που θέλω. Ας πούμε, που μπορώ να ποστάρω για να ζητήσω μια μάχη; Στο Trade and Battle Corner πάντως δεν βλέπω ούτε καν thread. Έχω εγώ πρόβλημα ή ισχύει αυτό που είπα; Please help the newcomers...
den exis provlima min anisixis !!!


fantazome se liges meres oi admin na ftiaksoun thread pou 8a mporoume na postaroume Big Grin
(05-01-2010 09:28 PM)herooftime Wrote: [ -> ]Νομίζω πως υπάρχουν πάρα πολλά threads και δεν μπορώ να βρω αυτό που θέλω. Ας πούμε, που μπορώ να ποστάρω για να ζητήσω μια μάχη; Στο Trade and Battle Corner πάντως δεν βλέπω ούτε καν thread. Έχω εγώ πρόβλημα ή ισχύει αυτό που είπα; Please help the newcomers...

εδω

#s...e+requests
Herooftime, μπορείς πάντα να κάνεις search για ό,τι θες. Επίσης, είσαι ελεύθερος να ξεκινήσεις το δικό σου thread στο Trade and Battle Corner. Wink
ego prospa8isa na ftiakso thread kai den ginete.
Fixed.
Ok ευχαριστώ πολύ, παιδιά! Smile
kati exei pa8ei o ypologistis mou kai den grafei ellinika.etsi mporw twra mono me agglikous xaraktires. signwmi an kourazw ta matia olwn Sad
@pekinoua
Don't worry, chaps. Έχουμε συνηθίσει τα greeklish Wink

@Mods & Admins
Πειράζει άμα ανοίξω ένα Poll; Σε τι στυλ πρέπει να είναι; "Προτιμάτε: 1. Σαντιγή 2. Σοκολάτα" και παρόμοια ερωτήματα ;

Edit: Προσπάθησα να ποστάρω στο True or False και μου έβγαλε error!
Για κάποιο λόγο , δεν γίνεται να ποστάρω στο Forum Games.....
fixed
Θέλω πχ να βάλω μια εικόνα στο reply μου και μου ζητάει URL. Τι είναι και τι γράφω; Μου βγάζει στο πλαίσιο που γράφεις το "http://". Πρέπει να πάω στις "Ιδιότητες" της εικόνας και να κάνω copy-paste αυτό που λέει τη "διεύθυνση" της εικόνας στη μνήμη του υπολογιστή;

Λέω βλακίες; XD
Pages: 1 2 3
Reference URL's