Legendary Pokémon

Full Version: Question(most suitable for greeks)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Πας στο http://tinypic.com/ και ανεβάζεις μια εικόνα από το PC σου.

[Image: x6frz7.png]

Αντιγραφή το κυκλωμένο link, επικόλληση στο post σου και έτοιμος.
E.....signomi ypethesa pws ayto einai katalilo topic gia aytin tin erwtisi.......Ekana edit to trade thread mou alla otan piga na apothikeysw tis alages mou eipe na diorthosw ayta ta sfalmata:

�� ������ ��� �������� �������� 31 �������, ��� ���� 15 ������� ��� ������ ������������. ����������� ������� ��� ������ ������� ��� ������ ��� ��� �� ����� ���� ��� ����.

τi είναι αυτό?
Missingno, καθώς φαίνεται. Έχει και καλά IVs...
(26-08-2011 10:43 PM)herooftime Wrote: [ -> ]Missingno, καθώς φαίνεται. Έχει και καλά IVs...

εγω το μονο που βλεπω ειναι πολα ερωτιματικα μεσα σε μαυρους ρομβους.........μονο ενα 31 και ενα 15 βλεπω. Δλδ μαλον θα ειχει να κανει με τα iv's tou zapdos.........
Χαχαχαχαχα. Τα συνηθέστερα μυνήματα είναι για μικρό κείμενο ή για μη επαρκή στοιχεία (π.χ. όταν ανοίγεις νέο thread). Ποιός ξέρει τι συμβαίνει με 'σένα... Δηλαδή πας να κάνεις edit σε υπάρχον post και σου βγάζει αυτό το μύνημα;.. Περίεργο.
Οκ τελικα καταλαβα τι ειναι.το 31 ειναι ο αριθμος των εικονων που εχω στο ποστ μου ενο το 15 ειναι το οριο.Τεσπα εγω καταφερα να χωρεσω καμια 40αρια εικονες εκειμεσα βαζοντας τα 1-1 Toungue τωρα εχω αλλο προβλημα ομως..........δεν μπορω να βγαλω αυτο το "Under Construction" οποτε θα πρεπει να το ξανακανω παλι ολο απο την αρχη..........Dodgy Δες τι ενοω: Kingnothing412's trade thread
Pages: 1 2 3
Reference URL's