Legendary Pokémon

Full Version: Φορουμικές Συναντήσεις
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Περασμένες συναντήσεις των μελών του φόρουμ






Επειδή πολλοί την αποζητούν και η οργάνωση είναι συνήθως δύσκολη θα ήθελα να ρίξω την ιδέα μιας συνάντησης των μελών του Forum για πιθανές ανταλλαγές, μάχες, συζητήσεις και πολλά άλλα.

Απλά θέτω την ιδέα. Κάτι τέτοιο μπορεί να πάρει αρκετό αρκετό καιρό να λειτουργήσει (εδώ εμείς οι mods δεν τα καταφέρνουμε καλά καλά).

So, θα θέλατε να γίνει κάτι τέτοιο? Για πότε το βλέπετε?

Εκφραστείτε ελεύθερα...
Κι εγω θα τό 'θελα αλλά που να ανεβαίνω Αθήνα....SadSad
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα...
Ε... Για όσους μένουν Αθήνα εννοώ φυσικά, εκτός εάν κάποιοι από εσάς μένετε στην ίδια πόλη και οργανώσετε τπτ μεταξύ σας.
Εγω δεν νομιζω οτι ειναι και πολυ δυσκολο. Θα προτεινουμε καποιοες ημερομηνιες και θα διαλεξουμε αυτη που προσφερεται καλυτερα...
Δυστυχως αυτο ειναι μια κουβεντα...Ειναι πολυ δυσκολο τοσα διαφορετικα ατομα διαφορετικης ηλικιας να συναντηθουν την ιδια ωρα και ημερα!Γι αυτο πρεπει να ξεκινησουμε να λεμε ποιες μερες μπορει ο καθενας για να βγαλουμε μια ακρη.Εγω Παρασκευοσαββατοκυριακα το απογευμα ειμαι συνηθως ελευθεροςBig Grin
Εγω εχω χρονο μονο τα Σαββατοκυριακα το απογευμα...Δυστυχως...
Μα φυσικά! Είναι απόλυτα κατανοητό αυτό... Συνήθως τότε μπορούν οι περισσότεροι.
Σωστα! Κι εγω για παραδειγμα μπορω συνηθως σαββατα απογευμα...
Και εγώ Σάββατο απόγευμα μπορώ ..
Ωραια. Ποιος αλλος μπορει σαββατο απογευμα;
Πολύ καλή ιδέα! Δυστυχώς είμαι πολύ περισσότερα χιλιόμετρα μακριά από ότι οι υπόλοιποι... Sad
Χλωμό έως αδύνατο αυτή την εβδομάδα... Sad
Μα φυσικα!Αν ειναι να γινει θα γινει οπως και στις συναντησεις της Nintendo, δηλαδη θα το κανονισουμε απο ενα μηνα πρινToungue
I AM FREE
Only FREEDAYS(Σάββατα για μένα)
Reference URL's