Legendary Pokémon

Full Version: Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of the Sky
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
εχω ακουσει φημες για καπια remakes των gold και silver που λεγοντε pokemon dawn silver και pokemon dusk gold οι οπιες θα ειναι για το ds και επεισης ακουσα για τη συνεχεια των spin off series pokemon mystery dungeon και θα λεγετε pokemon mystery dungeon: explorers of the sky και θα ειναι η συνεχεια των time/darkness.Θα ηθελα μερικες γνομες για αφτα τα 2 games.
1)Έχουμε τέτοιο thread αλλά δεν ξέρω μπορεί να είναι στο ξένο τμήμα.
2)Αυτή θα βγει μάλλον και ξέρουμε και τα αρχικά.
αφου εχουμε ενα παρομοιο θρεντ,θα μπορουσε καποιος μοντ η αντμιν να το κλεισει?????
ναι αν γιντε να το κλεισουν αλλα επεισης αν γινετε να ποσταρουν ενα link για να μαθω για τις κασετες (sorry δεν ηξερα οτι υπηρχε ειδη τετιο thread)
κατι ακομα

αυτες οι κασετες δεν υπαρχουν και δεν θα υπαρξουν ποτε,γιατι δεν ανακοινωθηκε η επισημη κυκλοφορια τους για πολυ καιρο και αν κυκλοφορουσαν,θα ταν θαυμα της φυσης......ToungueWink
(18-01-2009 07:33 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]κατι ακομα

αυτες οι κασετες δεν υπαρχουν και δεν θα υπαρξουν ποτε,γιατι δεν ανακοινωθηκε η επισημη κυκλοφορια τους για πολυ καιρο και αν κυκλοφορουσαν,θα ταν θαυμα της φυσης......ToungueWink

http://www.serebii.net/dungeonsky/ Toungue
εγω ομως μιλουσα για τα remakes της gold/silver
This thread is now about Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of the Sky.

Για τα remakes των G/S. Ποτέ δεν ανακοινώθηκε κάτι επίσημο, απλά εικασίες από τους fans. Προσωπική μου άποψη είναι ότι τα remakes θα γίνουν κάποτε, για τους λόγους που έχουμε αναφέρει εγώ κι ο Φίλιππος στο αγγλικό thread. Και τώρα τέρμα γι' αυτές, μιας και δεν υπάρχουν, μιλήστε για την EotS αν θέλετε αν και δεν είναι και πολλά γνωστά γι' αυτήν ακόμα.
(18-01-2009 08:33 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]εγω ομως μιλουσα για τα remakes της gold/silver

ναι για αφτες δεν το πολυπιστεψα ουτε εγω
Κατά τη γνώμη μου η κασέτα θα βγει , του χρόνου.

Αναρωτιέμαι ποιά θα είναι τα στάρτερς που θα βγάλουν...
Νομίζω ότι τα έχουμε μάθει ήδη...
Νομίζω ξέρουμε μόνο τα καινούργια....
τα ιδια starter ειναι με τις time/darkness μονο που εβγαλαν ενα (δεν ξερω πιο εβγαλαν) αλλα εβαλαν riolu και κατι αλλα..δειτε το link pou εχω ποσταρει παραπανω για τις περισοτερες πληροφοριες στα starter

EDIT: Release date 22th of april
(18-01-2009 01:22 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]1)Έχουμε τέτοιο thread αλλά δεν ξέρω μπορεί να είναι στο ξένο τμήμα.

Σ'αυτο το τμημα βρισκεται.Οριστε.Μπορειτε να συζητησετε ολα τα σχετικα σ'εκεινο το thread.


Και ghost trainer, ειναι κατα των κανονων το double-posting....Κανε full edit στο ποστ σου και τα μελη μας θα δουνε τι καινουριο εχεις γραψει σ'αυτο.
(13-02-2009 08:10 PM)Xarhs Wrote: [ -> ]
(18-01-2009 01:22 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]1)Έχουμε τέτοιο thread αλλά δεν ξέρω μπορεί να είναι στο ξένο τμήμα.

Σ'αυτο το τμημα βρισκεται.Οριστε.Μπορειτε να συζητησετε ολα τα σχετικα σ'εκεινο το thread.


Και ghost trainer, ειναι κατα των κανονων το double-posting....Κανε full edit στο ποστ σου και τα μελη μας θα δουνε τι καινουριο εχεις γραψει σ'αυτο.

μα αυτο thread μιλαει για την PMD time/darkness
Pages: 1 2 3
Reference URL's