Legendary Pokémon

Full Version: * Τουρνουά Pokemon - Advanced Generation
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Μια μέρα αφιερωμένη ολοκληρωτικά στα Πόκεμον! Μάχες, διαγωνισμοί καινούργιοι φίλοι και πολλά άλλα...

Έρχεται κοντά σας (εκτός απροόπτου) αυτό το Μάρτιο...


Όσοι ενδιαφέρεστε δηλώστε το εδώ και πείτε το και στους φίλους σας!
Ημερομηνίες και περισσότερες λεπτομέρειες θα ανακοινωθούν στην πορεία.

Prepare your teams!
Φυσικα και ενδιαφερομαι!!! Αρκει να πεφτει σε σωστες ημερομηνιες....Ποιος το διοργανωνει?
Συμφωνω με τον Alcaron.Ενδιαφερομαι αλλα πρεπει να ξερω τις ημερομηνιες ωστε να παρω την τελικη αποφαση.
Εμείς ^^;;
Τις ημερομηνίες θα τις κοιτάξουμε προσεκτικά ώστε τουλάχιστον όλοι όσοι είμαστε στο φόρουμ να μπορούμε Smile
Good!!!! I'll be there for sure. Or I hope so...
Πολύ καλή ιδέα! Άντε με το καλό Smile
Θα είμαι και εγώ εκεί.. ξέρει κανείς που κάνουν τουρνουά με κάρτες pokemon?
Αν δεν κάνω λάθος κάνουνε ακόμα στην Κάισσα Βικτώριας και στο Μαρούσι κάποιες μέρες. (http://www.kaissagames.com)
Μηπως πρεπει να αρχισουμε να ξανασκεφτομαστε περι του τουρνουα?
Μπα...Κανεις δεν εχει εκπαιδευσει καλα τα Pokemon του...Εκτος αν κανουμε μαχες με 3 Pokemon και Double Battles.
Egw exw polla 50aria gia battle frontier...Kanoun?
Μπα, μαλλον για κατοσταρια μιλαμε.Εγω εχω σχεδον τρια ετοιμα για μαχη.Το σχεδον παει στο Snorlax που θελω να μεγαλωσω ενα αλλο με Curse.Επισης εχω και Latias στο 100 με Sould Dew αλλα αυτο δεν μετραει.Το εχω μονο για το Frontier.
Ti!?!?!
Katostaria???
Ma...ma....
exw 4
Ninjask(den to xrisimopoio)
Mewtwo(Den to xreiazomai pia)
Shedinja(Den mou xreiazetai)
Alakazam(VLAKAS)
Ta 2(Ninjask,Shedinja)
ta ekana me rare candy
A kai paidia na rwthsw kati?
Lew na kanw effort training se ena vaporeon pou exw kai einai 50lvl exontas gyrw sta 210 HP!!!(trelo den einai?)
aksizei?
Κοιτα τα EVs του και αποφασισε.Το Vaporeon εχει πολυ μεγαλο HP ετσι κι αλλιως.Γι αυτον το λογο που λες προτεινα να αφησουμε το πρωταθλημα...
Ναι... Μαλλον αυτο ειναι η καλυτερη ιδεα...
Τουλαχιστον μεχρι να εχουμε εστω 3 Pokemon ετοιμα.
Pages: 1 2 3
Reference URL's