Legendary Pokémon

Full Version: 3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
συμβουλή: οι πρώτες εκδόσεις είναι πάντα οι πιο ανθεκτικές
(04-04-2010 11:11 AM)Darvor Wrote: [ -> ]οι πρώτες εκδόσεις είναι πάντα οι πιο ανθεκτικές

Πως κι έτσι; Είναι από διαφορετικό υλικό; xD Α ναιιιιι, εάν θυμάμαι καλά, οι πρώτες εκδόσεις του DS(fatty) ήταν από το υλικό που έχει ο Wolverine... αδαμάντιο νομίζω... ΧΑΧΑΧΑ Πάντως τα πρώτα iPads δεν φορτίζουν με συγκεκριμένα USB. Apple failed again. :<

Και για να είμαι εντός θέματος, DO WANT 3DS! Μόνο να μην είναι βαρύ, να έχει οθόνη σαν το νέο iPhone και να είναι ωραίο. Καφέ δε με νοιάζει εάν θα φτιάχνει.
(04-04-2010 06:27 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]
(04-04-2010 11:11 AM)Darvor Wrote: [ -> ]οι πρώτες εκδόσεις είναι πάντα οι πιο ανθεκτικές

Πως κι έτσι; Είναι από διαφορετικό υλικό; xD Α ναιιιιι, εάν θυμάμαι καλά, οι πρώτες εκδόσεις του DS(fatty) ήταν από το υλικό που έχει ο Wolverine... αδαμάντιο νομίζω... ΧΑΧΑΧΑ Πάντως τα πρώτα iPads δεν φορτίζουν με συγκεκριμένα USB. Apple failed again. :<

Και για να είμαι εντός θέματος, DO WANT 3DS! Μόνο να μην είναι βαρύ, να έχει οθόνη σαν το νέο iPhone και να είναι ωραίο. Καφέ δε με νοιάζει εάν θα φτιάχνει.

Χαχαχαχαχαχα!!!Πάντως,έχει καταντήσει γραφικό!Λέμε για τα πάντα ότι θα φτιάχνουν καφέ και τελικά κανένα δεν φτιάχνει!!Αν διπλώνει και κανένα ρούχο δεν θα με στεναχωρήσει καθόλου!Θα είναι αρκετά ντελικάτο και θα έχει ωραίο design αδιαμφισβήτητα!
[Image: 98dmpz.png]

αναρωτιεμαι τι ειναι το κουμπι πανω αριστερα του κατω μερους
Κάτι σαν αναλογικός μοχλός είναι, όπως αυτό που έχει το PSP...
Από τις πρώτες screenshots πάντως φαίνεται εντυπωσιακό, με γραφικά μάλλον ανώτερα του Wii και πολλούς τίτλους να το υποστηρίζουν...
Τουλαχιστον εξαφανιστηκε η υποψια μου οτι θα ναι με γυαλακια Toungue
Εν τω μεταξύ, πως γίνεται να μην είναι με γυαλιά; ο_Ο Εδώ η Microsoft προσπαθεί να φτιάξει μία τέτοια τηλεόραση ώστε να βλέπουν όσα άτομα παρακολουθούν τη συγκεκριμένη τηλεόραση 3D, και το μόνο που κατάφερε είναι να κάνει αυτό το πράγμα σε, το πολύ, δύο άτομα. >_< Tsk tsk, τώρα συγκρίνω τηλεόραση με το 3,5" οθόνη... Αλλά και πάλι, δε μπορώ να καταλάβω πως γίνεται χωρίς γυαλιά. Θέλω να το δω τώρααααααα.
Emena pantws den mou aresei pou evalan ton stavro toso xamhla se sxesh me ta A,B,X,Y.8a stravosoume!!!
Ναι ναι! Το ίδιο εδώ! Το προσπάθησα στο DS(έστω ότι ο σταυρός κατεύθυνσης είναι πιο κάτω) και δεν είναι το ίδιο πράγμα... Σα να πάει να σπάσει το χέρι ή κάτι τέτοιο. Εκείνο το στρογγυλό πρέπει να ήταν κάτω και ο σταυρός να παρέμενε εκεί που πρέπει. :Ρ Ελπίζω να το αλλάξουν μέχρι να βγει στην αγορά... Και λίγο το design να αλλάξουν. xD Δε μου φαίνεται για NDS... Το DSi είναι πολύ πιο όμορφο. :<
Ίσως βέβαια το στρογγυλό να είναι αυτό που θα χρησιμοποιείται για κίνηση και ο σταυρός θα ρυθμίζει απλά κάμερα, items κτλ
Αν και για μένα αναλογικός μοχλός>σταυρός οπότε δεν έχω πρόβλημα
English.. ?

I wanna join the discussion too, why not discuss these things in the English forum ? >_<
βεβαια παντα ο αναλογικος μοχλος ειναι καλυτερος αν σκεφτεις οτι εχεις μεγαλυτερη ευκολια στο να πηγαινεις διαγωνια...Προσωπικα πιστευω οτι η οθονη ειναι μικρη αλλα ακομα εχω το διλλειμμα που εχει ο fr3 αλλα το εχουν ηδη διαψευσει...Θα δουμε...ελπιζω να αποκαλυψουν περισσοτερες πληροφοριες γρηγορα..Δεν μπορω να περιμενω.Επισης οτι εχει πληκτρα home και κατι αλλα που δεν τα διακρινω σημαινει οτι θα εχει προσβαση στο internet και αν οχι τοτε τι?

Opps,we need translation huh?Hmm ok then

the analog lever is of course always better if you think that you have bigger facility in going diagonal… Personally I believe that the screen is small but still I have the dilleimma that has fr3quency even though it was denied by Nintendo already…We shall see… I hope they reveal more information fast. I can't wait.In addition,the fact that it has other buttons like home and something I am not able to distinguish means that it will have access in the internet and if no then what?
(17-06-2010 10:52 AM)dark_lugia Wrote: [ -> ][Image: 98dmpz.png]

wow. αμα το 3ds ειναι τοσο κλ (εννοειται πως ειναι κλ Big Grin ), θα θελα να δω και "τον απογονο" του wii

εχε χαρη π & οι τιτλοι τ 3ds ειναι & γ**ω, αλλα κριμα ειναι ομως π δεν εκαναν & τις b/w για 3ds... Sad
So, ποιοί θα πάνε για το 3DS στις 12 στο Mall;
Pages: 1 2 3 4 5
Reference URL's