Legendary Pokémon

Full Version: Wii U
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Δεν πρόκειται να βγει πριν το καλοκαίρι, αλλά πως έτσι, φοβάσαι μην επαληθευτούν οι Μάγια;
Μάλλον μιλάει λόγω του σχολείου, αλλά γιατί, δεν θα μπορείς να το πάρεις και όσο έχεις στο σχολείο και ας παίζεις σπάνια; Toungue
Λογω β' λυκειου του χρονου και μετα γ' δε νομιζω να μ'αφησει κανεις να παρω "νεο wii" , η παραδοση συνεχιζεται απ'το δημοτικο που δεν πηρα ποτε DS Toungue
(προφανως δε θα βγει πριν του χρονου το χειμωνα)
Η προσπάθεια δεν χτίζεται με τεχνικές στερήσεις. Δεν είσαι πια στο δημοτικό, αν πρόκειται να μην διαβάσεις θα το κάνεις ασχέτως του αν έχεις ή όχι WiiU.
βασικα θα 'πρεπε να προλαβει επειδη εδω δεν μας αφηναν να παιζουμε το καλοκαιρι DS στη τριτη θα τον αφηνουνToungue
(16-01-2012 06:53 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]Η προσπάθεια δεν χτίζεται με τεχνικές στερήσεις. Δεν είσαι πια στο δημοτικό, αν πρόκειται να μην διαβάσεις θα το κάνεις ασχέτως του αν έχεις ή όχι WiiU.

Nαι μωρε , αυτο ελειπε να μην μπορω να το παρω σ'αυτη την ηλικια , απλα η καλυτερη ευκαιρια θα τανε να το παρω καλοκαιρι ετς κι αλλιως , κατς να βγει πρωτα και θα δουμε , μπορει να μη με ενδιαφερει καν τοτε..

@george't εσενα δεν αφηναν επειδη σε βρισκανε με τα ματια κουμποτρυπες να παιζεις DS στο σκοταδι SarcasticSarcastic
Εχει κανενας κανενα νεο για το Wii U? Ανακοινωσαν τιποτα καινουριο? Μηπως ανακοινωσαν ποτε θα ει ναι η επομενη ανακοινωση? ισως κανενα παιχνιδι για το Wii U?
Νέα για το Wii U βγαίνουν συνέχεια. Έχουμε και επίσημα και φήμες. Toungue

Πάρε αυτό για παράδειγμα: http://n-europe.com/news.php?nid=16742

Τεχνολογία NFC στο χειριστήριο του.
Φαίνεται αρκετά διασκεδαστικό. Ο νέος «μοχλός» είδικα είναι αρκετά έξυπνος. Μένει να δω αν θα βολεύει. Γενικά, φαίνεται πιο διασκεδαστικό από το Wii. Και μόνο που θα έχει καλά γραφικά, κάνει το Wii σκόνη. Γενικά στο Wii έχω 10+ παιχνίδια, και το μόνο που έπαιξα πάνω από μία φορά, ήταν το Wii Sports. xD 1080p Heart


Ψήνομαι αρκετά, αλλά πιστεύω θα απογοητευτώ από τους τίτλους, γιατί εντάξει, όσο και καλό και διασκεδαστικό μηχάνημα και αν είναι, αν η τίτλοι είναι ξενέρωτοι στα μάτια μου(βλέπε Mario 78, Mario Kart 19, Wario 48, και δε ξέρω και εγώ τι άλλο) δεν πρόκειται να το αγοράσω. Αλλά κάνουν καλά βήματα με το market. Άκουσα πως θα ανταγωνιστεί αυτό του PS3/XBOX360/PS4/XBOX720. Θα βάλουν και επιτέλους DLCs. Όχι ότι με νοιάζει. :Ρ Αλλά γενικά, κάνει καλά βήματα. Ανάλυση, γραφικά, επεξεργαστής, *κολοκύθι* μοχλός, καλό design κτλ κτλ. Άντε να δούμε πως θα είναι το τελικό προιόν, γιατί για να πάρω κάτι της Nintendo εκτός του NDS και τα Pokemon, χρειάζεται αρκετή προσπάθεια από τη μεριά τους.


Επίσης, ερώτηση. Αυτό το καλοκαίρι θα βγει ή το επόμενο; Γιατί ακούω ότι το XBOX360 θα βγει τέλη 2013. Και λογικά κάπου εκεί ή λίγο πιο πριν θα βγει και το PS4.


Edit: Μην το διαλύσετε το θέμα. Ποστάρετε αν έχετε κάποια πληροφορία ή νέα. Μην αρχίσετε τις βλακείες και καταστρέψετε το thread όπως είδα.

Edit: lol @ Aldark. Μ***ίες. 2'd ότι είπε ο Arty2. Μπορείς να είσαι στον υπολογιστή ή στο Wii U/PS3/ότιθέλεις και να γράψεις μια χαρά. Εγώ πχ στην Β Λυκείου, Ιστορία έγραψα 19,5 και 19 στις τελικές εξετάσεις. Προγραμματισμό στις Πανελλήνιες έγραψα 17,5. Ναι, δεν είχα λάθη, απλά είχα αφήσει τη θεωρία. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Και γενικά σε ότι θέματα πανελληνίων έγραφα Προγραμματισμό, δεν είχα πέσιε κάτω από 19. Ναι, χωρίς διάβασμα και υπολογιστή συνέχεια(και Γ.Μ.Ο στο τέλος πάνω από 18 από όσο θυμάμαι. ΤΟ τι έγραψα ακριβως στα άλλα μαθήματα δ εθυμάμαι, γιατί Ιστορία ήταν το άχτι μου από την 1η Γυμνασίου. :Ρ) Λες και αν πας 3η Λυκείου, δε θα ανοίγεις τον υπολογιστή. Ελάτε τώρα, μην κοροιδευόμαστε μεταξύ μας. Τι κάνετε 16 ώρες δηλαδή; Διαβάζετε μονίμως; :/ Το θέμα είναι να έχεις πρόγραμμα και να μην μα***εσαι. «δε θα με αφήσουν λόγω Β λυκείου και μετά Γ Λυκείου και πανελλήνιες». loled. Εντάξει παιδιά, είστε διαβαστερά στο ιντερνετ οκ we got it.
το μόνο που έχουν πει είναι ότι μέχρι τις Χριστουγενιάτικες διακοπές θα έχει κυκλοφορήσει σε όλες τις αγορές, άρα μάλλον για τέλος του έτους μιλάμε :/
http://www.nintendo.gr/el-gr/News.aspx?E...9dad0f4245

εδω μερικες πληροφοριες....
(06-02-2012 03:26 AM)fr3quency Wrote: [ -> ]Φαίνεται αρκετά διασκεδαστικό. Ο νέος «μοχλός» είδικα είναι αρκετά έξυπνος. Μένει να δω αν θα βολεύει. Γενικά, φαίνεται πιο διασκεδαστικό από το Wii. Και μόνο που θα έχει καλά γραφικά, κάνει το Wii σκόνη. Γενικά στο Wii έχω 10+ παιχνίδια, και το μόνο που έπαιξα πάνω από μία φορά, ήταν το Wii Sports. xD 1080p Heart

Ψήνομαι αρκετά, αλλά πιστεύω θα απογοητευτώ από τους τίτλους, γιατί εντάξει, όσο και καλό και διασκεδαστικό μηχάνημα και αν είναι, αν η τίτλοι είναι ξενέρωτοι στα μάτια μου(βλέπε Mario 78, Mario Kart 19, Wario 48, και δε ξέρω και εγώ τι άλλο) δεν πρόκειται να το αγοράσω. Αλλά κάνουν καλά βήματα με το market. Άκουσα πως θα ανταγωνιστεί αυτό του PS3/XBOX360/PS4/XBOX720. Θα βάλουν και επιτέλους DLCs. Όχι ότι με νοιάζει. :Ρ Αλλά γενικά, κάνει καλά βήματα. Ανάλυση, γραφικά, επεξεργαστής, *κολοκύθι* μοχλός, καλό design κτλ κτλ. Άντε να δούμε πως θα είναι το τελικό προιόν, γιατί για να πάρω κάτι της Nintendo εκτός του NDS και τα Pokemon, χρειάζεται αρκετή προσπάθεια από τη μεριά τους.

Αν κατάλαβα καλά δηλαδή στο Wii το πρόβλημα σου ήταν τα γραφικά αλλά και οι τίτλοι. Θέλω να πιστεύω ότι στο Wii U και τα δύο θα λυθούν. Για τα γραφικά σίγουρα, αρκεί να μην ξεφύγουν πολύ το PS4 και το XBox720 όταν βγουν. Για τους τίτλους τώρα, δεν ξέρω αν το έχεις ακούσει αλλά έχουν ανακοινωθεί μπόλικοι από τρίτους. Το πιο πιθανό Ports εκδόσεων PS360 αλλά δεν ξέρουμε τι θα γίνει τελικά. Παράδειγμα φέρνω το Darksiders 2, για το οπόιο δεν μιλάνε σχετικά με Extra περιοχόμενο. (http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=171310). Μερικοί ακόμα τίτλοι που κυκλοφορούν και πιθανώς να σε ενδιαφέρουν είναι το Ninja Gaiden 3, το Batman Arkham City(ένα χρόνο μετά από αυτό του PS360 αλλά πάμε παρακάτω Toungue), το Metro Last Light, το Aliens: Colonial Marines, νέο Assasin's Creed, Tekken κ.α. Η Nintendo δεν έχει ανακοίνωσει παιχνίδια της πέρα από το ότι θα δούμε ένα Super Smash Bros και Pikmin 3. Δεν ξέρω αν έχεις ασχοληθεί με την σειρά αλλά παίξε Metroid. Ένα Metroid HD στο Wii U θα ήταν εκπληκτικό. Το ίδιο και ένα Zelda αν και δεν ξέρω κατά πόσο σε ενδιαφέρει. Τώρα, είναι σχεδόν σίγουρο 100% πως θα είναι πολύ ανώτερο σαν σύνολο από το PS360.

@GeorgeT: Προσπάθησε να μην ποστάρεις ό,τι να'ναι. Αυτά είναι πολύ καιρό γνωστά. Δεν είναι νέες πληροφορίες. Νομίζω πάνω κάτω όλοι που ποστάραν εδώ το ήξεραν.
το ηξεραν ολοι εκτος απο εμεναConfused............. ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΨΑΞΙΜΟ ΕΡΙΞΑ ΕΓΩ ΓΙ ΑΥΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΑ?ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

εχω ακουσει φημες οτι λεει να βγαλει ενα Super Smah Bros Brawl U και ενα Sonic Kart. Επισης οτι τα περισσοτερα παιχνιδια θα τελειωνουν με U π.χ. Super Smah Bros Brawl U και τετοια. δεν ξερω αν ειναι αληθεια,απλα το λεω για να μπω και λιγο στο ψητο....
Lol βασικα πλακα θα εχει Toungue

Super mario YIOUUUUU (nooba!)
Sonic YIOUUUUUUUU (Asxete!)
Fifa YIOUUUUUU (ferte alon dietiti!)
Pokemon YIOUUUUUU (Dn maresei i 5h genia!)

Lol θα ειναι λες και γιουχαριζουν το games..........καθολου καλη ιδεα βασικα Toungue
(06-02-2012 09:15 PM)GeorgeT Wrote: [ -> ]το ηξεραν ολοι εκτος απο εμεναConfused............. ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΨΑΞΙΜΟ ΕΡΙΞΑ ΕΓΩ ΓΙ ΑΥΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΑ?ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

εχω ακουσει φημες οτι λεει να βγαλει ενα Super Smah Bros Brawl U και ενα Sonic Kart. Επισης οτι τα περισσοτερα παιχνιδια θα τελειωνουν με U π.χ. Super Smah Bros Brawl U και τετοια. δεν ξερω αν ειναι αληθεια,απλα το λεω για να μπω και λιγο στο ψητο....

Καλά στο nintendo.gr ήταν δεν είναι δύσκολο να τα βρεις. Toungue
Το πρώτο που λες ισχύει, μόνο που θα είναι η συνέχεια του όχι το Brawl. Και θα βγει και για 3DS, και θα έχουν με τα μέχρι τώρα δεδομένα και συνδεσιμότητα. Το Sonic Cart που λες(βασικά γενικά της Sega είναι) επίσης ακουγόταν. Συνέχεια ενός άλλου παιχνιδιού και αυτό. Για το U, λογικά θα είναι σε κάποια ονόματα, αλλά στα ανακοινωμένα δεν είναι, οπότε παραμένει ανεπίσημο. Wii Play U και έτσι Toungue Θα δείξει αν και προσωπικά το έχω σίγουρο ότι σε κάποιους τουλάχιστον τίτλους θα δούμε το U.
Pages: 1 2 3 4 5
Reference URL's