Legendary Pokémon

Full Version: Wii U
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
(28-11-2012 06:53 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]
(28-11-2012 05:51 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Υποθέτω κάπου στις 9 μάλον θα τελειώσει οπότε θα είσαι εκεί από τις 8 περίπου να φτανταστώ; (Για το the mall εγώ λέω).

Μάλλον κατά τις 3 θα περάσω, να δηλώσω για την κλήρωση και μετά θα φύγω. Ελάχιστος ο χρόνος μου δυστυχώς, αλλιώς θα καθόμουν περισσότερο.

Εγώ θα δείξει τι ώρα θα πάω, αλλά μάλλον μέχρι το τέλος θα καθίσω. Ξέρει κανείς μέχρι τι ώρα θα είναι; (πιο πάνω έγραψα 9, μπερδεύτηκα κ νόμιζα πως άρχιζε στισ 4 αντί για τις 2. Μάλλον κάπου 3 με βλέπω κ εγώ, ε θα κάνω κ καμιά βόλτα καλά θα είναι.
Στις 2-3 τι θα πάτε να κάνετε εκεί, στις 9 το βράδυ αρχίζει το event στο Metro Mall...

Quote:Athens Metro Mall - Πέμπτη, 29 Οκτωβρίου, από τις 21:00 το βράδυ κι έπειτα
Media Markt Μαρούσι - Παρασκευή 30 Οκτωβρίου, από τις 17:00 το απόγευμα και μετά
Public Τσιμισκή - Σάββατο 1 Δεκεμβρίου, επίσης από τις 17:00 το απόγευμα και μετά
Γερμανός στο εμπορικό κέντρο The Mall Athens - Σάββατο 1 Δεκεμβρίου από τις 16:00 και μετά
Quote:Athens Metro Mall - Πέμπτη, 29 Οκτωβρίου, από τις 21:00 το βράδυ κι έπειτα
Media Markt Μαρούσι - Παρασκευή 30 Οκτωβρίου, από τις 17:00 το απόγευμα και μετά
Public Τσιμισκή - Σάββατο 1 Δεκεμβρίου, επίσης από τις 17:00 το απόγευμα και μετά
Γερμανός στο εμπορικό κέντρο The Mall Athens - Σάββατο 1 Δεκεμβρίου από τις 16:00 και μετά
[/quote]

Για τον γερμανό λέγαμε στο the mall.
Hmmmm μπήκα στο site της nintendo κ λέει ότι είναι από τις 4 ενώ στο gameworld.gr λέει από τις 2 το μεσημέρι (γι'αυτό λέγαμε να πάμε στις 3) εγώ πιο να πιστέψω ; Θα πάω στις 4 για να τελειώνουμε
Λοιπόν έμαθα τι ώρα αρχίζει αύριο το party στον γερμανό στο the mall. 14.00-19.00 θα είναι.
Πήγε στο mall ο αδερφός μου επειδή έχει συναυλία η paniκ records και τον έβαλα να πάει να ρωτήσει.
Τα λέμε εκεί αύριο.
Πολύ ωραία τότε ίσως έρθω προς τα τελειώματα για να προλάβω και την κλήρωση.
Κερδίσατε κάτι από τα δώρα; Εγώ πήρα τα 3............... καταλάβατε.
Μπα κανείς από όσο ξέρω... Γενικά όλο περαστικοί κληρώνονται. Sad
Πήγε και πήρε την κονσόλα ο άλλος που δεν έχει πάρει ποτέ του κονσόλα της Nintendo, τι να πεις δλδ.
Pages: 1 2 3 4 5
Reference URL's