Legendary Pokémon

Full Version: Οι πιο χαζές Pokemon φήμες που 'χετε ακούσει
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Η πιο κλασσική απ' όλες είναι για μένα με τον Mewthree. Kαι μια από τις πιο παλιές που 'μαθα πρόσφατα είναι ότι ο πατέρας του Ash είναι ο Giovanni ή ο καθηγητής Oak. Dodgy

Άλλες ηλίθιες Pokemon φήμες που 'χετε ακούσει κατά καιρούς (κυρίως από φίλους) ;
το Dragonite ειναι θρυλικο και εξελισεται σε Mewtwo! Ειναι ενα περιπλοκο Pokemon το οποιο εχει γεννηθει απο εξωγιηνουςToungue! Εξαρταται πως θα βγει απο το αυγο! Αν βγει Mew θα γινει Mewtwo και αν βγει Dratini θα γινει...την διαδικασια την ξερετεRolleyes................

αλλο ειναι: Οσα Pokemon ειναι τεραστια και εχουν μονο μια μορφη ειναι ημιθρυλικα Big Grin! βεβαια εξαιρεση το Salamence το Dragonite και το Charizard τα οποια ειναι και αυτα ημιθρυλικα! ολα αυτα στην τριτη δημοτικου......
Το Lugia έχει pre evo το mini Lugia Toungue
Αν αρχησω τωαρ να λεω για τετοια δεν θα εχει τελιομο......Dodgy τεσπα να μερικα:

Το mew εξελιζεται σε Mewtwo και αυτο με την σειρα του σε Mewthree με mystery gift.

Αν πας στον φαρο στην Lilycove με 10 star pieces και πατισεις αλφα και περιμενεις θα κανεις μαχη με το mew.

Στη mosdeep οταν εκεινος ο επιστιμονας τεσπα που μετραει καθε μερα φτασει στα 100 πρεπει να κανεις κατι και μπορεις να πας στο διαστημα για να ποιασεις deoxys. (δεν μας ειπε τι πρεπει να κανουμε ομως....)

Αν βρεις rare bone οταν σκαβεις στην Diamond σιμενει πως ειναι αργα και το Gyrados πεθανε. (το χρυσο)

και αυτο που μου εσπασε τα νευρα πιο πολυ απ ολα........:

Μια μερα τεσπα βλεπω το Groudon μου και βλεπω εχει κατι σαν poison που δεν ηταν ομως. τεσπα παω να το γιατρεψω και βλεπω τπτ. το βασω στην βox κανω save , το κλεινω και την επομενη φορα που βλεπω τους αλους τους το δειχνω και ρωταω τι ειναι τεσπα. εντομετακσι ηταν μονο 2 εκει: 1 που δεν ηξερε απο pkmn σχεδον καθολου και ο 2 , ο ιδιος που ελεγε και για τις αλες φημες που ανεφερα. και κοιταξτε τι μου απανταει ο εξυπνος , ειναι ιοσ και θα μου χαλασει ακι την κασετα και ειναι αροστο και θα πεθανει και καλυτερα να το διαγραψω το groudon για να μην παθει ιποτα η κασετα και οποιαδηποτε αλλα πκμν το εχουν. σαν βλακας που ειμαι τα διαγραφω και γω , αυτο και ενα odish. Ναι. Βρηκα ποκερας στην εμεραλντ και το διεγραψα. Dodgy και το γρουντον μου. τεσπα εκανα ενα new game καταλαθος μετα και ολα καλα. τεσπα αυτα για την ωρα. παντος το συγκεκριμενο δεν προκειτε να το ξεχασω ποτε........Dodgy
χαχα χαμενοεRolleyes.........................

οσο για αυτο που ειπε ο peke με το mini lugia ακουστε ενα παρωμιο: το zigzagoon αμα το πας 99 lvl θα γινει zigzaguaza ενα raiquaza με χρωματα zigzagoonToungue...................
Να αλο ενα: Τα χρυσα ειναι πιο δυνατα.
κατι ειχα μου ειχαν πει κατι ξαδερφια για ενα θρυλικο με τρια κεφαλια του Suicune,Raicu,Entei και μολις το πιασεις κολλαει η κασετα και γινεται new game. για περισσοτερες πληροφοριες τον Aldark εγω δεν το θυμαμαι πολυ.......
(18-02-2012 04:39 PM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]Να αλο ενα: Τα χρυσα ειναι πιο δυνατα.

ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΤΗΠΟΚΕΜΟΝΙΚΑ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΟ!
ΜΗ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣ ΤΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΟΥ ΗΛΙΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!:Ρ
(18-02-2012 08:56 PM)JuanDeLolo Wrote: [ -> ]
(18-02-2012 04:39 PM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]Να αλο ενα: Τα χρυσα ειναι πιο δυνατα.

ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΤΗΠΟΚΕΜΟΝΙΚΑ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΟ!
ΜΗ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣ ΤΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΟΥ ΗΛΙΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!:Ρ

Lol οντως ομως , κατι τετοια ηταν που τα εκαναν πιο ωρεα οταν ειμασταν μικρα.....εκτοσ βεβεα απο αυτο με το ποκερας. Dodgy
(18-02-2012 09:14 PM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]
(18-02-2012 08:56 PM)JuanDeLolo Wrote: [ -> ]
(18-02-2012 04:39 PM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]Να αλο ενα: Τα χρυσα ειναι πιο δυνατα.

ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΤΗΠΟΚΕΜΟΝΙΚΑ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΟ!
ΜΗ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣ ΤΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΟΥ ΗΛΙΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!:Ρ

Lol οντως ομως , κατι τετοια ηταν που τα εκαναν πιο ωρεα οταν ειμασταν μικρα.....εκτοσ βεβεα απο αυτο με το ποκερας. Dodgy


ΕΙΝΑΙ ΙΟΣ DELETE TO POKEMON FFS!
(18-02-2012 04:39 PM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]Να αλο ενα: Τα χρυσα ειναι πιο δυνατα.

Random fact, στις G/S/C τα shiny Pokémon ήταν όντως πιο "δύνατα" από τα κανονικά, λόγω του τρόπου που το παιχνίδι καθόριζε αν ένα Pokémon είναι shiny μέσω των IVs.
(18-02-2012 09:40 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]
(18-02-2012 04:39 PM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]Να αλο ενα: Τα χρυσα ειναι πιο δυνατα.

Random fact, στις G/S/C τα shiny Pokémon ήταν όντως πιο "δύνατα" από τα κανονικά, λόγω του τρόπου που το παιχνίδι καθόριζε αν ένα Pokémon είναι shiny μέσω τον IVs.

Χμ ενδιαφερον , δεν το ηξερα αυτο Smile τεσπα τοτε εμεις παιζαμε με γεν 3 μονο ομως οποτε Toungue
(18-02-2012 12:27 AM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]Αν αρχησω τωαρ να λεω για τετοια δεν θα εχει τελιομο......Dodgy τεσπα να μερικα:

Το mew εξελιζεται σε Mewtwo και αυτο με την σειρα του σε Mewthree με mystery gift.

Αν πας στον φαρο στην Lilycove με 10 star pieces και πατισεις αλφα και περιμενεις θα κανεις μαχη με το mew.

Στη mosdeep οταν εκεινος ο επιστιμονας τεσπα που μετραει καθε μερα φτασει στα 100 πρεπει να κανεις κατι και μπορεις να πας στο διαστημα για να ποιασεις deoxys. (δεν μας ειπε τι πρεπει να κανουμε ομως....)

Αν βρεις rare bone οταν σκαβεις στην Diamond σιμενει πως ειναι αργα και το Gyrados πεθανε. (το χρυσο)

και αυτο που μου εσπασε τα νευρα πιο πολυ απ ολα........:

Μια μερα τεσπα βλεπω το Groudon μου και βλεπω εχει κατι σαν poison που δεν ηταν ομως. τεσπα παω να το γιατρεψω και βλεπω τπτ. το βασω στην βox κανω save , το κλεινω και την επομενη φορα που βλεπω τους αλους τους το δειχνω και ρωταω τι ειναι τεσπα. εντομετακσι ηταν μονο 2 εκει: 1 που δεν ηξερε απο pkmn σχεδον καθολου και ο 2 , ο ιδιος που ελεγε και για τις αλες φημες που ανεφερα. και κοιταξτε τι μου απανταει ο εξυπνος , ειναι ιοσ και θα μου χαλασει ακι την κασετα και ειναι αροστο και θα πεθανει και καλυτερα να το διαγραψω το groudon για να μην παθει ιποτα η κασετα και οποιαδηποτε αλλα πκμν το εχουν. σαν βλακας που ειμαι τα διαγραφω και γω , αυτο και ενα odish. Ναι. Βρηκα ποκερας στην εμεραλντ και το διεγραψα. Dodgy και το γρουντον μου. τεσπα εκανα ενα new game καταλαθος μετα και ολα καλα. τεσπα αυτα για την ωρα. παντος το συγκεκριμενο δεν προκειτε να το ξεχασω ποτε........Dodgy

Γιατί γράφεις τεσπα τόσες φορές; Toungue

Εγώ που μεγάλωσα με την τρίτη γενιά έχω ακούσει πάντως ένα σωρό φήμες σχετικά με το Deoxys, το Jirachi, το διαστημικό κέντρο και το διάστημα. Κάποιες ήταν τελείως άκυρες. Άλλες πάλι βασιζόντουσαν στην πραγματικότητα εν μέρει, όπως πχ ότι o πύραυλος απογειωνόταν και έφτανε σε ένα νησί και εκεί έβρισκες το Deoxys, και πράγματι σε νησί βρίσκεις το Deoxys αλλά νομίζω σε άλλη κασέτα και χωρίς πυραύλους Toungue Τον επιστήμονα τον έβαλε η gamefreak για trolling δεν εξηγείται αλλιώς ο αριθμός των φημών Toungue
(18-02-2012 10:19 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Τον επιστήμονα τον έβαλε η gamefreak για trolling δεν εξηγείται αλλιώς ο αριθμός των φημών Toungue

Ναι, ενώ εκείνη η άσπρη πέτρα πάλι στη Mossdeep που "πραγματοποιεί ευχές"; Ενώ ξέρεις ότι υπάρχει το Jirachi, το Wish Pokémon; Καλή ιδέα για να κάνουν τα παιδάκια να πηγαίνουν συνέχεια στο ίδιο μέρος μπας και γίνει τίποτα.
(18-02-2012 10:31 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]
(18-02-2012 10:19 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Τον επιστήμονα τον έβαλε η gamefreak για trolling δεν εξηγείται αλλιώς ο αριθμός των φημών Toungue

Ναι, ενώ εκείνη η άσπρη πέτρα πάλι στη Mossdeep που "πραγματοποιεί ευχές"; Ενώ ξέρεις ότι υπάρχει το Jirachi, το Wish Pokémon; Καλή ιδέα για να κάνουν τα παιδάκια να πηγαίνουν συνέχεια στο ίδιο μέρος μπας και γίνει τίποτα.
αχ ναι εκεινο Big Grin Τι μου θυμησες τωρα..............χαμος και με αυτο και το jirachi. και εγω το εκανα αυτο μικρος , οποτε θυμομουν καθε μερα πηγενα κια το εβλεπα μπας και εχει τιποτα Toungue βασικα , πιστευα πως μαλον οταν φτασει στο εκατο ο επιστημονας θα μου βγει και το jirachi αλλα πηγενα και το εβλεπα παλι. Toungue Οσο για το τεσπα πεκε δν ξερω Toungue
Pages: 1 2 3 4
Reference URL's