Legendary Pokémon

Full Version: Disney Comics
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Loipon, parathrhsa oti uparxoun arketoi fan twn Disney comics, etsi apofasisa na ftia3w auto to thread Big Grin
Edw mporoume na suzhtame genika gia oti exei sxesh me ta comics ths Disney (ΚΟΜΙΞ, Almanako, Miku Maous k.a), gia teuxh pou mas leipoun, gia episkepseis dhmiourgwn pou isws ginoun sthn Ellada, gia na... moirastoume tis gnwseis mas peri tou 8ematos (lol) alla kai gia na kanoume kai spoilers xD
Genika dld, peite oti exei sxesh me to 8ema auto, apo istories, teuxh kai sxediastes mexri diaskeues tainiwn se comics Smile




Epishs gia na mh 3exniomaste, de 8elw na dw blakeies pou ginontai allou, so just in case you haven't noticed: #s...5#pid29425
Τα μικυ μαους τα περνω καθε Παρασκευη (σχεδον δλδ) , αν και μου λειπουν ΑΡΚΕΤΑ τευχη.Ασε που εχω χασει ενα με την αγαπημενη μου ιστορια,ενα ΚΛΑΣΙΚΑ,νομιζω,με εναν θησαυρο απο ενα προγονο του Scrouge Sad
Τα κόμικς συνόδευσαν τις μικρότερες ηλικίες μου, απο Αλμανάκο μέχρι Μικυ Μάους. Η μεγάλη μου αγάπη είναι το ΚΟΜΙΞ, το οποίο δυστυχώς ανακάλυψα σχετικά πρόσφατα, και έτσι τις περισότερες κλασικές ιστορίες τις έχω διαβάσει απο το διαδίκτυο 8D. Άμα δεν έχετε ξαναδιαβάσει ποτέ σας, καντε μια προσπάθεια, αξίζει τον κόπο.
a nai auta einai polu wraia pou kai pou pairnw
Παλιά διάβαζα και ΚΟΜΙΞ και ΜΜ και μερικές φορές έπαιρνα και ΑΛΜΑΝΑΚΟ.
Τώρα έχω να διαβάσω γενικά κομιξ πολύ καιρό αν και θυμάμαι ότι ήταν από τις αγαπημένες μου ασχολίες.....
Egw ehw gemisei 3 baoula me: Komix, Almanako, Klassika, Miku Maous kai Donald. Einai fobera. Wstoso, ehw na agorasw miku maous, doland ktl edw kai ena xrono. Tromera <333
Εγω διαβαζα παλαιοτερα και μου αρεζε πολυ, αγαπημενος μου ηρωας ηταν ο donald. Βεβαια διαβαζω περισσοτερο Αρκα. Για τα κομιξ Μικυ μαους δεν εκανα ποτε συλλογη, ζητημα να εχω 10 τευχη αλλα δεν παυει να μου αρεσουν Big Grin
Kai egw psilodiavaza paliA comix alla oxi kai fanatika!Agaphmenoi m hroes htan o Bugs bunnt,micky Maus alla kai donald..twra dn diavazw sxedona ka8olou...dustuxws!
Οκ,εγώ διαβάζω Κομιξ,αλμανάκο ( και γενικά ότι έχει ντόναλντ,σκρουτζ κτλ κτλ ),Αρκά και Μαρκ!
Επίσης,μισώ τον Ποπάυ και εδώ και καιρό θέλω να αγοράσω το " Βίος και πολιτεία του Σκουτζ Μακ Ντακ".
Εγω διαβαζω οτι εχει σχεση με Disney (Κομιξ, Αλμανακο, Μικυ Μαους κτλ). Αγαπημενοι ηρωες: Ντοναλντ, Φαντομ, Σκρουτζ και που και που η Νταιζυ.

suicunejohn o elinas

Εγω διαβαζω που και που τωρα ντοναλντ,αλλα παλια επαιρνα καθε τευχος του!
Προσωπικα, πιστευω παντως οτι το ποιο αξιολογο Disney comic στην χωρα μας ειναι το ΚΟΜΙΞ. Και πραγματικα, αν το ψαξεις 8α δεις οτι δεν ειναι τοσο παιδικο (και απο αποψη ιστοριων, που ειναι διαλεγμενες με βαση το σεναριο και το σχεδιαστη, αλλα και απο αποψη σχεδιαστων και γενικων αρθρων) Αν και πρεπει δυστυχως να παραδεχτω οτι τιο επιπεδο του εχει πεσει καπως τον τελευταιο χρονο...

suicunejohn o elinas

Συμφωνω Celesi .Και γενικα ολα τα κομιξ εκτος ισως απτον Ντοναλντ εχουν υποβαθμιστει...ακομα νοσταλγω τα αρχικα Αλμανακο.
Kαι εγώ σπαταλάω μεγάλο μέρος της ζωής μου διαβάζοντας κόμιξ.Με κάνουν να ξεχνιέμαι απο τήν σκληρή πραγματικότητα και μεταφέρομαι σε ένα άλλο κόσμο...πιο ευχάριστο...Δεν χάνω τέυχος απο κόμιξ,μίκυ μάους,ντόναλντ και κλασσικά.Αγαπημένος ήρωας:σκρούτζ και ντόναλντ...αγαπημένες ιστορίες αυτές με τον σκρούτζ και τον ρόμπαξ η ντόναλντ και σκρούτζ Big Grin
Χμ, είναι ωραίο να βλέπεις τόσους αναγνώστες του Ντίσνεϋ εδώ Toungue. Ίσως θα θέλατε να επισκεφθείτε την προσωπική μου σελίδα για το ΚΟΜΙΞ, που έχω και ένα φορουμ.<!-- end of spam -->

για το ΚΟΜΙΞ τώρα, δημοσιεύουν όλο και περισσότερες άχρηστες κυριολεκτικά ιστορίες για να αυξήσουν τη τιμή με τη δικαιολογία το τίτλο Ἑνισχυμένο'. Η μόνη ιστορία που αξίζει είναι η πρώτη εκτός και άμα δημοσιεύσουν καμιά μικρη Ροσα Μπαρκς ή άλλου, που να αξίζει.
Pages: 1 2 3
Reference URL's