Legendary Pokémon

Full Version: 3DS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
the first infos...

συζητήστε γι'αυτο και πείτε απόψεις!
χμ...και πιστευα οτι θα βγαλει νεα στατικη κονσολα πριν απ'τη φορητη.....
εννοεις οτι αντι για Wii το δευτερο θα ειναι Wiiii?Big Grin
τελως παντων πιστευω οτι η καινουργια κονσολα θα δωσει μια πραγματικα νεα διασταση στο gameplay και γενικα θα μας φερει πιο κοντα στο story του καθε παιχνιδιου
Genika tha ine i proti konsola pou ipostirizi 3d!!
3d χωρίς γυαλιά!!μην το ξεχνάτε αυτό!
Δεν ξέρω πως θα λειτουργήσει, ωστόσο γνωρίζω ένα πράγμα. Είναι της Nintendo. ΣΙΓΟΥΡΑ θα είναι συναρπαστική εμπειρία. Must-buy από εμένα.
εγώ μάλλον θα αγοράσω την αννανεομένη έκδοση του(όπως το ds lite) βέβαια μπορεί να το θέλω τόσο που να το αγοράσω κατευθείαν(thn prwth ekdosh)!Toungue
Λέω να το πάρω μαζί με τις κασέτες της 5ης Poke-γενιάς.Αν τώρα το DSi μου τα παίξει,και έχει κυκλοφορήσει το 3DS...Το λέω γιατί ήδη έχει αρχίσει να τα παίζει.Δε λειτουργεί το L και το R (ενώ το προσέχω).
δε νομιζω να το παρω , τοτε θα χω το μυαλο μου για το διαδοχο του Wii (ετσι κι αλλιως αυτο με ενδιαφερει κυριως απο φορητες κονσολες μονο gba εχω). Πάντως το 3D gameplay μ'αρεσει σαν ιδεα θα τα σπα αλλα αμα ειναι φεηλ δε θα λεει και πολλα , οι καιροι θα δειξουν...
Ο διάδοχος του Wii θα αργήσει να ανακοινωθεί, πόσο μάλλον να κυκλοφορήσει. Προς το παρόν αγοράστε το μέλλον. Κατά τη γνώμη μου θα έχει ως Launch Title τα Pokemon 5th Gen, καθώς οι ημερομηνίες συμπίπτουν. Πάντως δεν θα την αγοράσω την επόμενη γενιά...
(23-03-2010 10:55 PM)dark_lugia Wrote: [ -> ]εννοεις οτι αντι για Wii το δευτερο θα ειναι Wiiii?Big Grin

Όχι, θα είναι του Θεού, το Hii* όπως και το ExodusBox*.

pekinoua Wrote:εγώ μάλλον θα αγοράσω την αννανεομένη έκδοση του(όπως το ds lite)

Εδώ θα συμφωνήσω, την πάτησα μια με το Lite, μια με το DSi XL, τρίτη δεν πρόκειται.

Επίσης, ευτυχώς που δεν χρειάζεται γυαλιά, φανταστείτε το μισό σχολείο με μπλε-κόκκινα μάτια, παίζωντας το 3DS.




*All stolen from The Simpsons Game (X360) :Ρ
lol! πάντως θέλω να δω τι παιχνίδια θα έχει.Εννοώ ποιοι θα είναι οι lunch τίτλοι του.Θα ήθελα ένα Nintendogs:Pekingese and friendsToungue(με 3D!)
Πιθανότατα, ωστε να μαθευτούν οι δυνατότητές του, μάλλον θα βγάλουν κάτι σε Hide & Seek. Π.χ. Κουνας το 3DS τριγύρω για να ψάξεις μέσα στο 3D τοπίο.
χμ...η 5η γενια δηλαδη θα ναι σε 3D ; ε οκ θα τα σπα χαλαρα....

μπορει να βγαλουν παιχνιδια first person sooting (οπως γράφετε τέλως πάντων)......να κουνας και να πυροβολας προς παντου...
3D χωρίς γυαλιά;;;Παράξενα πράγματα..Μήπως χρειαστούμε γυαλιά αφού παίξουμε;Πραγματικά όμως θα είναι κορυφαία εμπειρία!Αλλά υπάρχουν πολλά κενά..Οψόμεθα Smile
Pages: 1 2 3 4 5
Reference URL's