Legendary Pokémon

Full Version: 1 Type Tournament
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Hippowdon
Excadrill
Flygon
Gliscor
Landorus
Swampert


(17-11-2011 02:22 PM)tzanakos Wrote: [ -> ]εγώ διαφωνώ με το να έχουμε μία ομάδα καθώς κάθε φορά πρέπει να την προσαρμόζεις αλλά αν το λέτε όλοι οκ.όμως συμφωνούμε όλοι στο να μην αλλάζει η ομάδα ή ο george't ορίζει τους κανόνες;

Κοιτα βασικα εμενα δεν με επιρεαζει και τοσο.....οποτε εγω ψιφηζω λευκο.Ειμαι οκ με και τους 2 τροπους.
οκ δεν υπάρχει πρόβλημα θα ακούσω τον george.η ομάδα μου είναι:
Scyther
Heracross
Volcarona
Durant
Armaldo
Masquerain
look.i can bttle surely on saturday 3-5 pm and friday[not sure]5-6 pm
STARAPTOR ΠΕΣ ΤΗΝ ΕΞΑΔΑ ΣΟΥ ΑΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΕΤΟΙΜΗ

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ -ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ- ΑΣ ΤΗΝ ΠΕΙ
ican t either of these two dates staraptor... i have english lessons these hours Sad
george πες μου πότε μπορείς για τη μάχη
Tωρα την φτιαχνω και μπορω επισης Σαββατο 1-2 το μεσημερι η την κυριακη 3-5
(18-11-2011 12:10 PM)tzanakos Wrote: [ -> ]george πες μου πότε μπορείς για τη μάχη

σημερα το βραδυ 9-10
it it just me or is it that every time i ask aldark when he can battle he avoids replying for a few days/pages until we have nearly forgotten i ever asked.....? Dodgy
οκ στις 9 να είσαι μέσα να τελειώνουμε.αν δεν είμαι 9 ακριβώς περίμενε λίγο οκ?
οκ ενταξει θα κανουμε την μαχη καπου εκεινη την ωρα
φιλε μεχρι τις 9 45 μπορώ να σε περιμένω.αλλιως απο αυριο
Παιδια εγω με τον staraptor ,μετα απο μια EPIC Battle, νικησα 6-5!
(19-11-2011 12:47 AM)andrreaskal13 Wrote: [ -> ]Παιδια εγω με τον staraptor ,μετα απο μια EPIC Battle, νικησα 6-5!

διλαδι 1-0 ενοεις , σωστα?
εντομεταξι ο σταραπτορ δεν ποσταρε την ομαδα του.......
(και ο αλνταρκ ακομα να εμφανιστει Dodgy )
(18-11-2011 10:29 PM)tzanakos Wrote: [ -> ]φιλε μεχρι τις 9 45 μπορώ να σε περιμένω.αλλιως απο αυριο

sorry αλλα εχω καποια προβληματα με internet και θα μπαινω σταδιακα αυτη την εμδομαδα
Pages: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's