Legendary Pokémon

Full Version: 1 Type Tournament
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
επιτελους επεξα με tzanakos και εχασα 6-4 περιμενουμε ολα τωρα στον Kingspam-Aldark
Παιδιά κάναμε τη μάχη με τον george.κέρδισα με ανατροπή αφού στην αρχή με είχε διαλύσει.Τώρα με ποιον είμαι;
(23-12-2011 04:52 PM)tzanakos Wrote: [ -> ]Παιδιά κάναμε τη μάχη με τον george.κέρδισα με ανατροπή αφού στην αρχή με είχε διαλύσει.Τώρα με ποιον είμαι;

με king η με aldark αν παιξουν ποτε αλλιως θα τους αποκλησω και θα παιξεις τελικο με τον αντρεα.
(23-12-2011 04:53 PM)GeorgeT Wrote: [ -> ]
(23-12-2011 04:52 PM)tzanakos Wrote: [ -> ]Παιδιά κάναμε τη μάχη με τον george.κέρδισα με ανατροπή αφού στην αρχή με είχε διαλύσει.Τώρα με ποιον είμαι;

με king η με aldark αν παιξουν ποτε αλλιως θα τους αποκλησω και θα παιξεις τελικο με τον αντρεα.

ΠΑΙΞΕ ΜΕ ΤΟΝ KING ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΧΗ , Sad
ωραια λοιπον kingspam-αντρεας στον ημιτελικο και στον τελικο οποιος νικησει με tzanakos ( παει ο αντρεας αντι για tzanakos διοτι του σκοτωθηκαν στη μαχη 4 ενω του αντρεα 5 Smile)
ΟΚ δεν ξερω με ποιον ειμαι , με οποιον και αν ειμαι ομως , περιμενω. Ποσταρετε.
soy lew me andeasskal13 ( mhpws eipa la8os to onoma toy Toungue?)
(03-01-2012 06:58 PM)GeorgeT Wrote: [ -> ]soy lew me andeasskal13 ( mhpws eipa la8os to onoma toy Toungue?)

Α οκ , απλος ειπες "Ανδρεας" και λεω τωρα πιος απ ολους ειναι αυτος? Toungue Τεσπα , ανδρεα ποτε μπορεις εσυ? Εγω θα βρω χρονο.....
ok mono na mpei kai o adreas poy exei e3afanistei teleytaia kai kanoniste ta me PM alla an kaigeste peite kai edw pote paizete. emena bebaia kai logika toys pantes toys noiazei to apotelesma. kalh tyxh se oloys Smile 0_0
(03-01-2012 09:17 PM)GeorgeT Wrote: [ -> ]ok mono na mpei kai o adreas poy exei e3afanistei teleytaia kai kanoniste ta me PM alla an kaigeste peite kai edw pote paizete. emena bebaia kai logika toys pantes toys noiazei to apotelesma. kalh tyxh se oloys Smile 0_0

Οκ ευχαριστω. Να κανω μια ερωτιση μονο , Ο Ανδρεας ποτε εξαφανιστηκε? Ποσο καιρο εχει? (επεισεις , χρισιμοποιεις παλι greeklish...Dodgy Νομιζω αυτο επιτρεπεται μονο στο σπαμ)
(05-01-2012 01:15 AM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]
(03-01-2012 09:17 PM)GeorgeT Wrote: [ -> ]ok mono na mpei kai o adreas poy exei e3afanistei teleytaia kai kanoniste ta me PM alla an kaigeste peite kai edw pote paizete. emena bebaia kai logika toys pantes toys noiazei to apotelesma. kalh tyxh se oloys Smile 0_0

Οκ ευχαριστω. Να κανω μια ερωτιση μονο , Ο Ανδρεας ποτε εξαφανιστηκε? Ποσο καιρο εχει? (επεισεις , χρισιμοποιεις παλι greeklish...Dodgy Νομιζω αυτο επιτρεπεται μονο στο σπαμ)

ναι αυτο συμβαινει επειδη στον καινουργιο μου υπολογιστη δεν γραφει ελληνικα,γραφει μονο αγγλικα και αναγκαζομαι αλλιως δεν μου αρεσει Sad. και ειναι και το μονο κακο αυτου του υπολογιστη. αρα οι παλοιοι εχουν δικιο που λενε οτι ολα τα καλα εχουν και τα κακα τους xd
(05-01-2012 12:50 PM)GeorgeT Wrote: [ -> ]
(05-01-2012 01:15 AM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]
(03-01-2012 09:17 PM)GeorgeT Wrote: [ -> ]ok mono na mpei kai o adreas poy exei e3afanistei teleytaia kai kanoniste ta me PM alla an kaigeste peite kai edw pote paizete. emena bebaia kai logika toys pantes toys noiazei to apotelesma. kalh tyxh se oloys Smile 0_0

Οκ ευχαριστω. Να κανω μια ερωτιση μονο , Ο Ανδρεας ποτε εξαφανιστηκε? Ποσο καιρο εχει? (επεισεις , χρισιμοποιεις παλι greeklish...Dodgy Νομιζω αυτο επιτρεπεται μονο στο σπαμ)

ναι αυτο συμβαινει επειδη στον καινουργιο μου υπολογιστη δεν γραφει ελληνικα,γραφει μονο αγγλικα και αναγκαζομαι αλλιως δεν μου αρεσει Sad. και ειναι και το μονο κακο αυτου του υπολογιστη. αρα οι παλοιοι εχουν δικιο που λενε οτι ολα τα καλα εχουν και τα κακα τους xd
Α καταλαβα οκ , πες ετσι να ξερουμε. Βασικα αν θες πηγενε κατο στο εικονιδιο στον καινουριο σου υπολογιστη που λεει "EN" και πατα αριστερο κλικ. Πηγενε μετα στις ριθμισεις που θα σου βραλει ("Ρυθμησεις...") και πατα "προσθηκη". Επελεξε τα ελληνικα και λυθηκε το προβλημα λογικα Smile (οι οδιγηες ηταν για Win XP , τωρα δεν ξερω αν αλλαξαν τιποτα στα Win 7)
nai re ayto kanw, prwth fora moy to ebgale alla tpt Sad poios 3erei
kai an apokthsw wi-fi sto ds to epa8lo gia ton nikhth 8a einai ena pokemon poy 8a moy pei ektos apo 8rylika Smile se opoia kaseta 8elei (sth white omws den ta exw ola gi ayto kalytera na ta zhthsete se pearl/diamond/platinum/sou silver/hart gold
σας στενοχορισα σε σχεση με αυτο για black/white γι'αυτο δεν κανετε σχολιο xD
(05-01-2012 09:25 PM)GeorgeT Wrote: [ -> ]σας στενοχορισα σε σχεση με αυτο για black/white γι'αυτο δεν κανετε σχολιο xD

Οχι ρε σιγα , καλυτερα βασικα για εμενα. Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's