Legendary Pokémon

Full Version: 1 Type Tournament
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
(19-11-2011 12:26 PM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]
(19-11-2011 12:47 AM)andrreaskal13 Wrote: [ -> ]Παιδια εγω με τον staraptor ,μετα απο μια EPIC Battle, νικησα 6-5!

διλαδι 1-0 ενοεις , σωστα?
εντομεταξι ο σταραπτορ δεν ποσταρε την ομαδα του.......
(και ο αλνταρκ ακομα να εμφανιστει Dodgy )

Wow sorry man i'm not so active in LP Rolleyes

ελα δεν εχω φτιαξει καν ομαδα , αν θες τοσο πολυ ομως τη μαχη θα φτιαξω μια αυριο και μες στη βδομαδα θα παιχτει μαχη
(βασικα την εχω φτιαξει τη μιση , πρεπει να βαλω στατς κι επιθεσεις στα μισα και ειναι κομπλε Cool)

σορρυ for any incovenience Big Grin
yours sincerely
the most epic member
Περασε τον Kingnothing αν προκαλω delay , δεν εχω πολυ χρονο τις μερες , αν ακομα με θελετε πειτε μου , παρτε με τηλεφωνο να ξερω Toungue
(σοβαρα μιλαω τζορτζ)
μην ανησυχείς ούτε εγώ έχω κάνει τη μάχη με τον τζωρτζ.έχει προβλήματα με το ιντερνετ μου είπε.
(24-11-2011 07:24 PM)Aldark Wrote: [ -> ]Περασε τον Kingnothing αν προκαλω delay , δεν εχω πολυ χρονο τις μερες , αν ακομα με θελετε πειτε μου , παρτε με τηλεφωνο να ξερω Toungue
(σοβαρα μιλαω τζορτζ)

Τιιι??? Τι νοημα εχει να περασω χωρις μαχη? Undecided Εγω προσοπικα για τις μαχες μπηκα μονο.........Rolleyes
george't είσαι έτοιμος ή δεν μπορείς γιατί διοργάνωσες ένα tour και ακόμα να κάνουμε τη μάχη
θα σου στειλω pm ποτε μπορω διοτι εχω πνιγει στα testConfused............
*AHEM*

Aldark?
george κάπου είδα ότι τελείωσες τα τεστ αν δεν κάνω λάθος και από τα συνεχή post μάλλον έτσι είναι.τη μάχη θα την κάνουμε ποτέ;
(15-12-2011 06:50 PM)tzanakos Wrote: [ -> ]george κάπου είδα ότι τελείωσες τα τεστ αν δεν κάνω λάθος και από τα συνεχή post μάλλον έτσι είναι.τη μάχη θα την κάνουμε ποτέ;

^Αυτο αλλα @aldark.
(15-12-2011 06:50 PM)tzanakos Wrote: [ -> ]george κάπου είδα ότι τελείωσες τα τεστ αν δεν κάνω λάθος και από τα συνεχή post μάλλον έτσι είναι.τη μάχη θα την κάνουμε ποτέ;

μπορω σημερα κατα τις 9.00 ειναι η μονη μερα που μπορω
αντε..... εγω εχω μεινει με 1 μηνα αγωνιας figuring out με ποιον επιτελους θα παιξω και ΠΟΤΕToungue
αν δεν προλαβουμε η μαχες θα γινουν στις διακοπες. αλλα σημερα εγω δεν μπορω να μπω καθολου λογικα ουτε αυριο οποτε θα σε ειδοποιησω tzanakos με PM ok?
(17-11-2011 01:56 PM)andrreaskal13 Wrote: [ -> ]Hydreigon
Kingdra
Salamence
Haxorus
Garchomp
Flygon η Latios(αν επιτρεπεται)

με εξαιρεση λοιπον τον Αντρεα ποιος αλλος εδιξε εξαδα?
(17-11-2011 02:27 PM)Kingnothing412 Wrote: [ -> ]Hippowdon
Excadrill
Flygon
Gliscor
Landorus
Swampert

@george t.

kai @ aldark perimenw edw kai kati mines.
YAW! Τι εγινε; ζειτε; επειδη ψιλοβαριεμαι περαστε τον king , αν με θελετε τοσοοοο θα κανω την υπερβαση αλλα δεν προκειτε να τελειοποιησω καν την ομαδα που εφτιαχνα

μεχρι στιγμης εχω βαλει μεσα:

Jolteon
Electivire
Galvantula
Lanturn
Thundurus
Cool
ΕΝΤΙΤ:
δωστε τη θεση μου στον ανδρεα παιδια αν δεν υπαρχει αλλος να παλεψει Cool
ok george θα περιμένω pm.έχω δείξει 6άδα
Pages: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's