Legendary Pokémon

Full Version: Χριστούγεννα 2011
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
(αν υπάρχει ήδη αυτό το thread κλειδώστε το)

Με αφορμή οτι τα Χριστούγεννα πλησιάζουν σκέφτηκα να φτιλαξω ένα thread για τα Χριστούγεννα. Εξ'άλλου αν εξερέσεις το Mew δίπλα με τον σκούφο του Αι Βασίλη δεν έχουμε καν μπει σε Χριστουγεννιάτικο κλίμα. Εγώ που είμαι fan των Χριστουγέννων ακόμα και στο avatar μου τον Αι Βασίλη έχω Toungue! Σε αυτό το thread θα μπορείτε να βάζετε Χριστουγεννιάτικες φοτο, βίντεο και οτι άλλο τραβά η ψυχή σας! Μόνο όχι άσχετα πράγματα όπως αυτό και αυτό και αυτό και αυτό. Sorry κιόλας που βάζω τα πιο άσχετα πράγματα αλλά είναι παράδειγμα........ και για να μπούμε στο κλίμα του thread:
http://www.youtube.com/watch?v=fGFNmEOntFA&ob=av2e

xD




Αυτό είναι καλύτερο! Toungue

Σήμερα στολίζω σπίτι εγώ οπότε θα μπω στο κλίμα.

FANTA CLAUS IS BACK!
Φοβάμαι ότι αυτά τα επεισόδια των Smosh δεν ήταν children-friendly, ας αποφεύγουμε τέτοια links.
Επίσης άλλαξα τον τίτλο σε κάτι πιο γενικό και περιγραφικό.
http://www.youtube.com/watch?v=YvSrLYvD7rQ

i think i have post it again but.....
sorry its by staraptor,i just forgot to log out
^
Καλούτσικο, ειδικά εκεί που πετάγεται και το Charmander και το Jugglypuff και φωνάζουν όλα μαζί Smile


Λοιπόν, θα πάει κανένας διακοπές πουθενά αυτά τα Χριστούγεννα/Πρωτοχρονιά; Εγώ σπίτι θα μείνω πιθανότατα, και επειδή συνήθως δεν πάμε πουθενά Χριστούγεννα αλλά και να θέλαμε, δεν υπάρχουν και πολλά λεφτά.
(11-12-2011 06:22 PM)Divided by Zer0 Wrote: [ -> ]^
Καλούτσικο, ειδικά εκεί που πετάγεται και το Charmander και το Jugglypuff και φωνάζουν όλα μαζί Smile


Λοιπόν, θα πάει κανένας διακοπές πουθενά αυτά τα Χριστούγεννα/Πρωτοχρονιά; Εγώ σπίτι θα μείνω πιθανότατα, και επειδή συνήθως δεν πάμε πουθενά Χριστούγεννα αλλά και να θέλαμε, δεν υπάρχουν και πολλά λεφτά.

Αγγλια>Coventry Smile (ξανα μετα απο 10 χρονια.Αυτην την φορα τα χριστουγενα)
xD το τραγουδι!

@dv0 και 'γω σπίτι θα μείνω δυστυχώς αλλά το Πάσχα θέλω να πάω Κύπρο Smile
μερικες Χριστουγεννιατικες φοτο:

[Image: tree-1.jpg]
η πρωτευουσα της χωρας:
[Image: Xmas.jpg]
http://media.photobucket.com/image/%25CE...G_0619.jpg
[Image: Untitled1.png?1291980959]
[Image: 123725-Bert%20the%20snowman2-06.04.08.JPG]
[Image: 250px-Jonathan_G_Meath_portrays_Santa_Claus.jpg]
http://internetakias.gr/wp-content/uploa...untolf.jpg
[Image: christmasstar.gif]
[Image: 465.jpg]

νομιζω λεω νομιζω οτι βτανουν Toungue..............
κι εγω αθηνα παιδια σπιτι και λογικα δε θα κανω τπτ Sad ελπιζω να παω σπιτι george't τα χριστουγεννα xD

@γεοργε'τ: ποιας χωρας;
(11-12-2011 10:57 PM)Aldark Wrote: [ -> ]κι εγω αθηνα παιδια σπιτι και λογικα δε θα κανω τπτ Sad ελπιζω να παω σπιτι george't τα χριστουγεννα xD

@γεοργε'τ: ποιας χωρας;

Κοιτα , και εγω πρωτη φορα δεν μενω σπιτι τα χριστουγενα. Big Grin

@Γιωργος'Τ Η δευτερη εικονα ειναι στην αθηνα?Πολυ ωρεα ειναι...
Εγω παλι ΔΕΝ θα μεινω Αθηνα, καθως μενω Θεσαλλονικη, αλλα ουτε εγω θα το κουνησω απο το σπιτι Sad
Θα αρχιζα τα καντηλια για την Αννουλα, ομως μερες που ειναι ασ μην εκνευριστω.Αλλωστε, εχει τοσο ωραια πραγματα να κανεις τα Χριστουγεννα οταν εισαι τριτη λυκειου.. : να διαβασεις, να γραψεις κανα post @ LP.net, να ξαναδιαβσεις, να ακουσω λιγο τα νεα CD (ειδικα το Imaginaerum εχει πωρωσει), και μετα να γραψω τις προσομοιωσεις.Αυταααααα Toungue
(12-12-2011 08:21 PM)Argente844 Wrote: [ -> ]Αλλωστε, εχει τοσο ωραια πραγματα να κανεις τα Χριστουγεννα οταν εισαι τριτη λυκειου.. : να διαβασεις, να γραψεις κανα post @ LP.net, να ξαναδιαβσεις, να ακουσω λιγο τα νεα CD (ειδικα το Imaginaerum εχει πωρωσει), και μετα να γραψω τις προσομοιωσεις.Αυταααααα Toungue

Γενικώς τα Χριστούγεννα δεν είναι και άσχημη περίοδος για να κάθεσαι σπίτι. Αράζεις, μπορείς να κάνεις όλα αυτά που δεν έκανες άλλες μέρες λόγω μαθημάτων και υποχρεώσεων, λιώνεις κάνα game, διαβάζεις κάνα βιβλίο, βγαίνεις καμιά βόλτα με παρέα, βλέπεις κανέναν συγγενή που έχεις καιρό να συναντήσεις, τρως και κάνα καλό φαγητό στο χριστουγεννιάτικο τραπέζι και άλλα πολλά.


Edit: Yupi, 500 posts, ώρα για τρελό party.
Παίζεις (3)DS (ή PSP) δίπλα στο δέντρο και έχεις αναμμένο το τζάκι ενώ παίζει στην τηλεόραση μία από τις "κλασσικές" Χριστουγεννιάτικες ταινίες. :3 Είναι καλά τα Χριστούγεννα.
Εγω παλι θελω να μεινω σπιτι....το μονο ωρεο ειναι η βολτα με το αεροπλανο. Toungue Και να παω αθηνα , λονδινο και Coventry.Απ την αλλη ομως θα πρεπει να μεινω μεσα σε ενα σπιτι με 10 οικογενιες απο 4-6 ατομα η καθεμια. Dodgy (οκ υπερβαλω λιγο αλλα θα ειναι πολα ατομα.) Και το χειροτερο θα πρεπει να κοιμαμαι με αλλο ατομο.(δεν εφτανε δλδ που θα ημουν σε αλουνου σπιτι και περιμεναν να κοιμοιθω ξεροντας το αυτο Dodgy )

παν τα δικα μου χριστουγενα για φετος Dodgy
Αλλάζει με αυτά λίγο η κατάσταση όμως είναι εμπειρία και πάλι. Πάντως να είσαι με την οικογένειας σου ή με στενούς φίλους διακοπές είναι ότι καλύτερο.
(12-12-2011 10:48 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Πάντως να είσαι με την οικογένεια σου διακοπές είναι ότι καλύτερο.

Εισε σοβαρος? Dodgy Για εμενα οτι χειροτερο ειναι.....
Pages: 1 2 3 4 5
Reference URL's