Legendary Pokémon

Full Version: Επισημο θεμα προοδου στις X και Y
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Βρηκα ενα ιαπωνιακο Ditto απο το GTS. Θα μεινει ομως για παντα στο Day Care

Ενα μειονεκτιμα με το Exp. Share ειναι οτι εγω που θελω να εκπαιδευσω συγκεκριμενα ποκεμον και οχι ολα μαζι, πρεπει να τα βγαζω καθε φορα στην μαχη και να ξαναλλαζω ποκεμον
Peke καταφερες τελικα να γινεις διασημος στην Lumiose; αν ναι, πως τα καταφερες;

hachi, πηγα στην Alexa αλλα το μονο που κανει ειναι να σε ξεναγει σε ολη την πολη. Δεν καταλαβαινω πως αυτο μας βοηθαει να γινουμε διασημοι
(16-10-2013 02:25 AM)Blue Cross Wrote: [ -> ]hachi, πηγα στην Alexa αλλα το μονο που κανει ειναι να σε ξεναγει σε ολη την πολη. Δεν καταλαβαινω πως αυτο μας βοηθαει να γινουμε διασημοι

Ένα απ'τα πράγματα που πρέπει να κάνεις είναι αυτό.
(16-10-2013 02:25 AM)Blue Cross Wrote: [ -> ]Peke καταφερες τελικα να γινεις διασημος στην Lumiose; αν ναι, πως τα καταφερες;

hachi, πηγα στην Alexa αλλα το μονο που κανει ειναι να σε ξεναγει σε ολη την πολη. Δεν καταλαβαινω πως αυτο μας βοηθαει να γινουμε διασημοι

Έκανα διάφορα και μπήκα. Αλλά όπως μπήκα βγήκα. Toungue Περίμενε να τερματίσεις το παιχνίδι καλύτερα γιατί είναι απαγορευτικές οι τιμές εκεί.
Τελικα καταφερα και μπηκα. Οντως ολα πανακριβα ειναι εκει. Μονο μια λευκη μπλουζα καταφερα να παρω

Also αυτην την στιγμη μαζι μου εχω: Greninja, Lucario, Venusaur, Talonflame, Pangoro και Meowstic (θα το αφησω ομως και θα παρω Heliolisk για το Dry Skin και το Parabolic Charge)
(16-10-2013 05:26 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]
(16-10-2013 02:25 AM)Blue Cross Wrote: [ -> ]Peke καταφερες τελικα να γινεις διασημος στην Lumiose; αν ναι, πως τα καταφερες;

hachi, πηγα στην Alexa αλλα το μονο που κανει ειναι να σε ξεναγει σε ολη την πολη. Δεν καταλαβαινω πως αυτο μας βοηθαει να γινουμε διασημοι

Έκανα διάφορα και μπήκα. Αλλά όπως μπήκα βγήκα. Toungue Περίμενε να τερματίσεις το παιχνίδι καλύτερα γιατί είναι απαγορευτικές οι τιμές εκεί.

Fedora πάρτε.
Είναι ωραίο.
Toungue
3 badges, Coumarine City. Τα αυγουλάκια που έγραψα στο προηγούμενο δε μου πέτυχαν γιατί ακόμα δεν έχω καταφέρει να βρω ή να ανταλλάξω ένα Ditto κι έτσι συνεχίζω το ταξίδι στο Kalos. (Είναι μακριά ακόμα μπαμπαστρούμφ;...)
Central Kalos Pokedex: Seen 104, Caught 79
Coastal Kalos Pokedex: Seen 74, Caught 51
βαλε στο GTS καποιο ποκεμον με ανταλλαγμα ενα Ditto. Δεν χρειαζεται να το εχεις σαρωσει στο pokedex. Πολυ βολικο
(17-10-2013 01:56 PM)Blue Cross Wrote: [ -> ]βαλε στο GTS καποιο ποκεμον με ανταλλαγμα ενα Ditto. Δεν χρειαζεται να το εχεις σαρωσει στο pokedex. Πολυ βολικο

Ναι, το κάνω blue, ευχαριστώ, είναι πάρα πολύ χρήσιμο και θεόσταλτο αλλά ή θα ζητάνε κάποιο που δεν έχω ή δε θέλω να το δώσω ή θα τρώω στα μούτρα το "Connection Error - please turn off your 3ds" όταν πάω να κάνω trade. Πριν από λίγο πάλι ξανάγινε και έχω σπαστεί άσχημα.
Συμβαίνει και σε άλλους ή επειδή φυσάει σήμερα στη Θεσσαλονίκη κουνιούνται τα δίκτυα;! Huh Τί να πω;
Θα χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο!! 2 ώρες για να βρώ ένα Seadra και ακόμα τπτ -_- grrrrrrr
(17-10-2013 01:56 PM)Blue Cross Wrote: [ -> ]βαλε στο GTS καποιο ποκεμον με ανταλλαγμα ενα Ditto. Δεν χρειαζεται να το εχεις σαρωσει στο pokedex. Πολυ βολικο

Τώρα κατάλαβα πώς το εννοούσες blue. Confused
Μόλις ανέβασα ένα για ανταλλαγή με ένα Ditto.

Μέχρι στιγμής 4 badges, Lumiose City ξανά και το ταξίδι συνεχίζεται...
Central Kalos Pokedex: Seen 114, Caught 83
Coastal Kalos Pokedex: Seen 84, Caught 53
Mountain Kalos Pokedex: Seen 21, Caught 3

Σήμερα θα είναι μεγάλη μέρα και θα το ξανανοίξω το βράδυ. Ελπίζω να έρθει ο Ditto μέχρι τότε. Καλη μέρα σε όλους.
Καλύτερα να αναφέρεσαι τον Blue Cross σαν BC, έχουμε και έναν admin που λέγεται Blue οπότε να μην έχουμε μπερδέματα Toungue
(18-10-2013 11:46 AM)thanasis Wrote: [ -> ]Τώρα κατάλαβα πώς το εννοούσες blue. Confused
Μόλις ανέβασα ένα για ανταλλαγή με ένα Ditto.

μα... νομιζα οτι το ειπα ξεκαθαρα Toungue τι αλλο θα μπορουσα να εννοω;
Θανάση θες να πιάσω ένα Ditto για σένα?
Δεν χρειάζομαι τίποτα.Εκτός αν θες να δώσεις καμία X exclusive Mega Stone,αλλά μόνο αν θες.
Αλλιώς δεν με πειράζει. Big Grin

Btw,ένας τύπος στο chat μου έδωσε τον FC του.
Έτσι,έχω πρόσβαση σε Magician Braixen.(Magician=Braixen's Hidden Ability)
Αν θελήσει κανένας,ας μου το πει.Big Grin
Hachi, εγώ θέλω. Toungue Απλώς περίμενε να δω τι έχω και εγώ στο Safari μου. Damn it, παίζω αργά. Toungue
Pages: 1 2 3 4 5
Reference URL's