Legendary Pokémon

Full Version: Επισημο θεμα προοδου στις X και Y
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
γινεται να αποθηκευσω με καποιο τροπο τις μαχες μου σε καποιο Vs. Recorder ή κατι τετοιο; ή δεν μπορω επειδη δεν το εχω παρει ακομα;
(18-10-2013 03:06 PM)Blue Cross Wrote: [ -> ]γινεται να αποθηκευσω με καποιο τροπο τις μαχες μου σε καποιο Vs. Recorder ή κατι τετοιο; ή δεν μπορω επειδη δεν το εχω παρει ακομα;

Δεν μπορείς μέχρι να νικήσεις το πρωτάθλημα.Μετά,πας στην Kiloude City και στο δίνει ένας γέρος.Toungue
(18-10-2013 05:14 PM)8hachi8 Wrote: [ -> ]Δεν μπορείς μέχρι να νικήσεις το πρωτάθλημα.Μετά,πας στην Kiloude City και στο δίνει ένας γέρος.Toungue

τι κολοκυθια ρε κολοκυθι μου Toungue γιατι το κανανε ετσι; γιατι να περιμενουμε μεχρι τοτε;
(18-10-2013 05:17 PM)Blue Cross Wrote: [ -> ]
(18-10-2013 05:14 PM)8hachi8 Wrote: [ -> ]Δεν μπορείς μέχρι να νικήσεις το πρωτάθλημα.Μετά,πας στην Kiloude City και στο δίνει ένας γέρος.Toungue

τι κολοκυθια ρε κολοκυθι μου Toungue γιατι το κανανε ετσι; γιατι να περιμενουμε μεχρι τοτε;

1)Ο σωστός όρος είναι ''*κολοκύθια* ρε *κολοκύθι* μου'' Toungue
2)Μην ξεχνάς ότι η Nintendo και η GF κάνουν κάτι τέτοιες τρολλιές.Toungue
Μόλις ψάρεψα shiny Poliwhirl Smile Big Grin Smile
Για το όνομα του Blue Cross ελήφθη!
Hachi ευχαριστώ πολύ! Μόλις μπήκα και τσέκαρα το GTS έφτασε ο Ditto με ανταλλαγή. Ξεκινάω να κλωσσάω!
Επειδη ζηλεψα τον peke, θα βαλω και εγω το Honedge στην ομαδα μου. Toungue μονο που θελει λιγη προπονηση
(19-10-2013 08:29 PM)Blue Cross Wrote: [ -> ]Επειδη ζηλεψα τον peke, θα βαλω και εγω το Honedge στην ομαδα μου. Toungue μονο που θελει λιγη προπονηση

Μην ξεχάσεις στην Dendemille να μιλήσεις στον Move Reminder για να μάθει Sacred Sword. Wink
Βρίσκομαι στη Dendemille Town με 6 badges στην τσέπη. Ο ρυθμός του παιχνιδιού έχει επιταχύνει και καθυστερώ όσο μπορώ πιάνοντας pokemon που μου ξέφυγαν από τις προηγούμενες περιοχές.
Ασχολούμε και λίγο με την κηπουρική φροντίζοντας τα δεντράκια στο χωράφι μου και λιώνω τους αντιπάλους στο Battle Chateau (τί φοβερό μέρος για xp και λεφτά!)

Central Kalos Pokedex: Seen 122, Caught 96
Coastal Kalos Pokedex: Seen 99, Caught 60
Mountain Kalos Pokedex: Seen 49, Caught 27

Εσείς που βρίσκεστε παιδιά; Γράψτε καμιά spoiler-free πρόοδο.
εγω ειμαι στο Victory Road. Peke και hachi το εχουν τερματισει ηδη το παιχνιδι.
Εγώ έχω πιάσει το Z θρυλικό (ονόματα δεν λέμε οικογένειες δεν θύγουμε Toungue ) και Mewtwo με pokeball (σαν ψυχάκιας που είμαι όμως έχω κάνει SR στον Mewtwo και τον έπιασα με masterball) Toungue
Εμενα δεν μου χρειαζεται το Mewtwo της X. θα φερω τον Δεκεμβρη αυτο που επιασα στην Kanto. Θα το κρατησω ισα ισα για να κανω καμια ανταλλαγη
Play time 11:31
2 Badges
Στο Route 10 περπατόντας στα Yellow Flowers, έπιασα ένα shiny Houndour!!!
Τι έγινε ρε παιδιά, όλοι έχουν βγάλει από ένα shiny εκτός από εμένα; Είμαι στις 18 ώρες, πάω να παίξω.-
Arty2 ούτε εγώ έχω βρει κάνα shiny και μου κάνει εντύπωση που δεν έχω βρει ακόμα με τόσο train στα grass που έχω κάνει, άλλοι μάλλον έχουν την τύχη με το μέρος τους.
Pages: 1 2 3 4 5
Reference URL's