Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Dub
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
ipervolika vareti !!!!

prepi na stiloume ena mail se afton pou ftiaxni to anime gia na tous dioksi !!!!
Ρε παιδιά ηρεμήστε!
Η Ομάδα Πύραυλος είναι τόσα χρόνια και δεν υπάρχει περίπτωση να την διώξουν!
distixos exis dikio Sad
Συν ότι είναι Co-Stars από την αρχή των επισοδείων και πως κάθε παιδικό πρέπει να έχει ένα loser Toungue!

Υ.Γ.: Τις πιο πολλές φορές έχω δίκιο! Toungue
(09-02-2010 03:49 PM)Spamvor Wrote: [ -> ]
(09-02-2010 03:19 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]Ελάτε ρε. Μια χαρά είναι το άνιμε. Και το ελληνικό dub τα σπάει. Οι ξένες φωνές είναι απλά ftl. Το ίδιο και στα Ιαπωνικά! Bliah. Και θα συνέχιζα να το βλέπω, μόνο το καλοκαίρι, εάν ξενυχτούσα. Πέρυσι δεν τα έβλεπα επειδή κοιμόμουν σχετικά νωρίς(4 το πρωί, αλλά είναι νωρίς για καλοκαίρι). Πρόπερσι που κοιμόμουν στις 7(είχα πιει καφέ μια μέρα και όλο μου το σύστημα διαταράχτηκε xD), το έβλεπα και πραγματικά γέλαγα. Δεν ξέρω γιατί, αλλά μου φαινόταν αστείο. o.O


Ελληνικό dub <3 <3 <3

δεν περίμενα καλύτερη απάντηση από κάποιον που λιώνει στα anime

Είσαι βλάκας. Toungue Είπα ότι δεν μου αρέσει το Ιαπωνικό. In your face!
(09-02-2010 10:36 PM)pokefan31395 Wrote: [ -> ]Ρε παιδιά ηρεμήστε!
Η Ομάδα Πύραυλος είναι τόσα χρόνια και δεν υπάρχει περίπτωση να την διώξουν!

και παλι ομως, η ομαδα πυραυλος εχει καταντησει τελειως βαρετη. ολο το ιδιο πραγμα γινεται. ο πικατσου τους ριχνει ενα ηλεκτροσοκ, εκεινοι εκτοξευονται σαν πυραυλος (ισως γι αυτο λεγονται και ομαδα πυραυλος Toungue ) στον αγυριστο, λεγοντας τη συνηθισμενη & βαρετη φραση "ΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ!!".

τι βαρετοι π ειναι...
(09-02-2010 10:56 PM)pokefan31395 Wrote: [ -> ]Συν ότι είναι Co-Stars από την αρχή των επισοδείων και πως κάθε παιδικό πρέπει να έχει ένα loser Toungue!

Να δύο ωραίοι λόγοι που έγραψα και πριν!
εγώ θα ήθελα να αρχίσουν τα νέα επισόδεια!δεν βλέπω άλλο επειδή τα βαρέθηκα τα 3rd generation!
(09-02-2010 11:19 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]3rd generation!

Χα! Και που είσαι! Μόλις φτάσει στον γέρο, ο Ash, στο Battle Tower, με το Sceptile, θα ξαναβάλουν επανάληψη. Χαχαχα. Αυτό έκαναν νομίζω πέρυσι ή πρόπερσι(85% πέρυσι). Το STAR δε θα σταματήσει, μέχρι να δείξει την 3η γενιά 34 φ ο ρ έ ς ! *evil laf*
Βάλτε Nova Toungue
Τουλάχιστον είναι στο 4ο gym στο Sinnoh εκεί!
o.O Με ελληνικές φωνές; Νόμιζα ότι το STAR έκανε την μεταγλώττιση. :Ο
Οχι το κανάλι μόνο προβάλει τις σειρές που έχουν αγοράσει.
Υπάρχουν εταιρείες μεταγλώττισης as far as I know Smile

Δείχνει επεισόδια 2 φορές τη μέρα (το ίδιο μεν αλλά όποτε βολεύει το καθένα) στις 09:50 και 12:50.
ΓΟΥΤΟΥΦΟΥ??!! ΕΧΕΙ Η ΝΟVA ΤΗ 4Η ΓΕΝΙΑ ΜΕΤΑΓΛΩΤΙΣΜΕΝΗ??!!!
(17-01-2010 05:02 PM)pokefan31395 Wrote: [ -> ]Αν το Star ή κάποιο άλλο κανάλι (εκτός της Nova) συνέχιζε να δείχνει Pokemon θα τα βλέπατε;

Γιατί νομίζεις πως έγραψα Nova; Wink
Heheheheh ^^
Star sux Toungue

Diney Channel XD on Nova. Το είπαμε πολλές φορές ^^
Pages: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's