Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Dub
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
γιατι δεν ζηταμε απο το Nickelodeon Ελλαδας να τα βαλει στο προγραμμα του; ειναι το μονο καναλι περα απο τα δορυφορικα που εχει παιδικο προγραμμα. Εγω παντως τους εστειλα ηδη mail
Δεν είναι στο χέρι τους. Τα δικαιώματα στους νέους κύκλους τα έχει το DisneyXD και μόνο, ενώ το Nickelodeon προβάλει μόνο δικές του παραγωγές.
παιδια σκεφτηκατε οτι το Star μπορει να
σταματησε να παιζει την σειρα Diamond and Pearl την πρωτη φορα επειδη τα επεισοδια αλλαξαν διαστασεις και απο 4:3 εγιναν 16:9; αυτη η αλλαγη εγινε στην μεση της 12ης season και απο οτι θυμαμαι το Star επαιζε μεχρι και την 12η season και μετα σταματησε

Επι τη ευκαιρια το Star εχει αρχισει να παιζει την 10η season ξανα απο την αρχη. Πολυ νωρις το θυμηθηκαν βρε
Το ελληνικό Theme Song του κύκλου επεισοδίων ''Pokemon Black / White'' είναι φοβερό!


(03-09-2014 09:14 PM)LEOPOLDOS Wrote: [ -> ]Το ελληνικό Theme Song του κύκλου επεισοδίων ''Pokemon Black / White'' είναι φοβερό!



υπερβολικά υποτονικό φίλε μου...μ'άρεσαν τα πιο ροκ και γρήγορα κομμάτια...
γούστα είναι αυτά χαχαχα

(ούτε το αντίστοιχο αγγλικό μου άρεσε btw)
εμενα μου αρεσε το ελληνικο τραγουδι της 12ης ταινιας με το Arceus
αυτο που ειχα πει για το star και τις διαστασεις ηταν χαζο τελικα... το σταρ τα σταματησε επειδη τον Οκτομβριο του 2009 ηρθε το Disney XD στην Ελλαδα και πηρε τα δικαιωματα...

παντως αυτο που ειχα πει για το σταρ οτι θυμαμαι που ειχα δει ενα πρωι την μαχη του Ash με τον Byron στην αρχη της 12ης season ισχυει
Pages: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's