Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Dub
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
pedia to vlepo to disney xd alla olo vlepo kati amerikanikous drakous kai tetia....pote to vlepete esis ????
(10-02-2010 11:40 AM)Eraleas Wrote: [ -> ]Δείχνει επεισόδια 2 φορές τη μέρα (το ίδιο μεν αλλά όποτε βολεύει το καθένα) στις 09:50 και 12:50.
kai to programa giati leei alla ntala ??? O_o
Το δικό μου πρόγραμμα, σωστά τα γράφει. Δεν ξέρω το δικό σου τι λέει hahaha Toungue
lol exo la8os programa Toungue
ξέρεται που είναι το ελληνικό pokemon anime?
(10-02-2010 01:58 AM)Eraleas Wrote: [ -> ]Βάλτε Nova Toungue
Τουλάχιστον είναι στο 4ο gym στο Sinnoh εκεί!
αν εννοεις στη TV, στο σταρ, αλλα βαζουν συνεχως επαναληψεις...

το χει ομως και στη νοβα, με τη διαφορα οτι δεν εχουν επαναληψεις εκει
που βρισκεται στο σταρ kai poy stin nova?
στη νοβα βρισκεται στο disney xd νμζ & στο σταρ το παιζει καθε σαββατοκυριακο πρωινιατικα αν δε θυμμαμαι κλ...
Στη Nova σου έγραψα πιο πάνω και όσο για το Star ποτέ δεν κάθεται σταθερό όλο δείχνει επαναλήψεις!
τα είδαBig Grin ok ευχαριστώ.
(12-02-2010 11:53 PM)pokefan31395 Wrote: [ -> ]Στη Nova σου έγραψα πιο πάνω και όσο για το Star ποτέ δεν κάθεται σταθερό όλο δείχνει επαναλήψεις!

συγκεκριμενα στο star εχουν χασει τον μπουσουλα μου φαινεται με τα pokemon διοτι τη μια μερα δειχνουν Sinnoh το 1ο πχ και την αλλη το Johto το 1ο!!!!
XD ti wra ta exei? an einai na paw na dw tpt
(10-02-2010 05:31 PM)pokefan31395 Wrote: [ -> ]Δείχνει επεισόδια 2 φορές τη μέρα (το ίδιο μεν αλλά όποτε βολεύει το καθένα) στις 09:50 και 12:50.


Και παρεπιπτώντος αυτό το ρώτησε και ο Γιάννης.Wink
Pages: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's