Legendary Pokémon

Full Version: Ελληνικό Dub
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
oxi sto star ennow.den exw nova.
Τα έχει το πρωί. Γύρω στις 8!
ta ida simera, itan sto battle frontier kai katef8inontan spros tin piramida tis maxis.
εγω πιστευω οτι οταν ο ασ νικησει το battle frontier αυτη τη φορα θα βαλει diamond and pearl
Έχει βάλει ξανά Diamond and Pearl μέχρι το 15ο επισόδειο νμζ και μετά δείχνει πάλι Johto!
ego pistevo ati meta to frontier 8a mas pai sto episodio pou o ash perni ton pikachu Toungue
kalytera na ta janadoyme ola apo thn arxh
oxi ola aman
Συνφωνώ...Τα Δείχνουν Ακόμη Αλλά Δείχνουν Συνέχεια Επανάλυψη Της HOENN...Δεν Βάζουν Τα Καινούρια...Ευτηχός Για Τα Μικρά...(π.χ ο 6 χρονος ξαδερφός μου)Παίζει Την Diamond...Ε Οκ Δεν Ξερει Αγγλικα αλλα ψηλο...
μαμακια(*******)....Γιατί Τώρα Μου Βάζουν Το Πρωί Κατι μαμακιες...
και οχι pokemon....Πάντως αν ήταν να ξαναμπούν Να Μπουν Τα JHOTO JOURNEYS....Αυτα...Και Συμφωνώ BRING POKeMON Back!
Μήπως γνωρίζετε αν μπορούμε να δούμε ολόκληρα επεισόδια των Pokemon(από όλες τις season ή τουλάχιστον τις περισσότερες)σε κάποιο site στο διαδίκτυο;;;
Μπορείς.Εδώ
Ευχαριστώ GC Big Grin
Re paidia to exw vare8ei to star vazei pokemon 8h wra ths ka8imerines k 7h wra ta savvatokiriaka.Afiste pou dn exei mia seira oti tous er8ei vazoun.To savvato eimaste sinnoh kiriaki eimaste johto.Mipws prepei na steiloume kamia epistolh sthn nintendo na dwse ta pokemon allou (ektos novas)??
Lol απο οτι θυμαμαι το Anime προβαλλεται κανονικα απο τη Nova οποτε δεν υπαρχει λογος να διαμαρτυρομαστε(εκτος αν δεν ειμαστε συνδρομητες οπως εγω xD)
Anyways για αυτο λογο υπαρχει το internet και δεν νομιζω οτι η Ninty εχει το anime.Αυτο ειναι παραλογο...
Ηταν λιγο σπαστικο ειναι η αλιθεια να τα βαζουν απο την αρχη στο σταρ αλλα σκεφτιτε οτι δεν ειχαν καινουρια να διξουν.Τωρα δεν εχει καθολου πλεον στο σταρ.Η αλιθεια ειναι οτι εχω δει τα επισοδια στο Disney XD και μου φανικαν τελειοσ μαπα σε σχεση με τα ακριβος ειδια που ειχε στο σταρ.Θαθελα να τα εχει σε καπιο καναλι εκτος δυκτιακης γιατι δεν με πιραζει να τα βλεπω στα αγγλικα στο διαδικτιο αλλα με ενοχλει οτι δεν εχουν τοσο καλα γραφικα οπος του σταρ η του ΧD.Και επισεις δεν θα με πιραζε να τα βλεπω απο την αρχη στο σταρ πλεον αλλα αρκει να τα βλεπω και σε λογικες ωρες γιατι εχουν γεμισει τα πρωινα τουσ με χαζα παιδικα.Και θαθελα να βλεπω ποκεμον πλεον αφου ειμαι 1 ετος ΤΕΦΑΑ πανω στην κομοτινη και θα μαρεσε να βλεπα κατι καλο να περασω την ωρα μου.Υπαρχει περιπτωση να βαλεται το παιδικο στη σελιδα.Και στα αγγλικα νανε δεν μας πιραζει αλλα αμα θελεται να τα μεταφρασετε υπαρχουν πολοι εδω που μπορουν και θα ειθελαν να βοιθεισουν.Αλλα οι φωνες πιστευω πρεπει να μινουν αυτες του σταρ.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's