Legendary Pokémon

Full Version: Νέα Pokemon. Τι πιστεύετε?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Λοιπόν.Εδώ και ένα διήμερο κυκλοφορεί η φήμη για νέα ποκεμον,για νέα μορφή celebi, για νέο RPG στο DS. επίσης να θυμήσω ένα πολύ περίεργο αντικείμενο.Την Rock Capsule. Λέτε αυτή να έχει ένα μυστικό μέσα της?Λέτε να είναι το κλειδί για μια νέα μορφή ποκεμον? λέτε να είναι ένας κρίκος που ενώνει την 4th με την 5th Generation? επίσης σχετικά με την μορφή του celebi, γιατί το pokebeach έβγαλε το σχετικό άρθρο?γιατί έλεγε όταν το είχα διαβάσει ότι το ήξεραν σχετικά με το celebi εβδομάδες πριν?? Huh

Τόσα "λέτε" και τόσα " γιατί" και γενικά τόσα ερωτηματικάHuh...λοιπόν?
Το βήμα δικό σαςBig Grin
Το άρθρο ίσως κατέβηκε γιατί μπορεί να ήταν "ράδιο αρβύλα" ή "πατάτα". Δεν ξέρω κατά πόσο ο Celebi θα έχει κάποια άλλη μορφή και αν και έχει κυκλοφορήσει αυτή η φήμη δεν υπάρχει καμία official confirmation.
Δε νομίζω πως χρειάζεται να ενωθεί η 4η με τη 5η με κάποιο τρόπο. Πιστεύω πως στη νέα ταινία ίσως δούμε ένα απο τα νέα Pokemon. Υπομονή μέχρι τα μέσα του μήνα όπου το CoroCoro θα μας δώσει extra πληροφορίες όσον αφορά τη ταινία και ίσως και κάποια στοιχεία για τις νέες κασέτες.

ΥΓ: Ο τίτλος είναι "παραπλανητικός" Toungue
εγώ θέλω να μάθω για το Rock Capsule!ToungueΔηλαδή πώς και κανένας δεν έχει βρεί τι κάνει!

YΓ: χαχα!ελεοςBig Grin
Aυτή η νέα μορφή του Celebi μπορεί να παίξει μεγάλο ρόλο στην ταινία Phantom Ruler Z!
Όσο για το Pokebeach που διέγραψε το άρθρο για το Celebi μπορεί να ζητήθηκε από κάποιον από το Pokemon,Inc. να το διαγράψουν για να μην γνωρίζουμε πολλά! (Αυτή είναι η δικιά μου γνώμη)
exo na po oti ta pragmata ine poli mperdemena !!!

pistevo oti 8a prepi na perimenoume gia na ma8oume !!!
και εγω,πρεπει να περιμενουμε επισημη ανακοινωση ή να περιμενουμε την ταινια
όντως.στο pokebeach έλεγε οτι μάλλον το pokemon sunday θα πει ποιος ειναι αυτός o Z.
O Z είναι Phantom Ruler ο οποίος είναι ο evil-looking Ash (τουλάχιστον έτσι διάβασα σε fan-site)
ναι??εγώ διαβασα οτι ειναι το νέο ποκεμον...αυτά τα fansite...
Quote:Not much is known about this film yet, but it features the Legendary Pokιmon from the Johto Region. In the future Celebi has seen Raikou, Entei & Suicune fighting and it seems to travel back to the present to prevent it. Meanwhile, Ash meets up with a Phantom Champion, a shadowed character whom looks identical to him.
μπορεί.στο serebii το διαβασες εεε?πάντως έχει ένα ενδιαφέρον το όλο πράγμα.εννοώ σχετικά με το Z. είναι μυστήριο.
Nαι αλλά βαριόμουν να το γράψω πριν Toungue.
Μπορεί το Ζ να είναι Celebi Form (μπορεί)
(03-02-2010 06:37 PM)pokefan31395 Wrote: [ -> ]

Τι λέτε να συμαίνει αυτό?Βασικά ίσως να ήταν παρερμήνευσει ή λάθος στην γραφή εξαρχής.πάντως το μόνο σίγουρο είναι οτι έχει σχέση με event.
Θα ξεκλειδώνει κάτι μάλλον αλλά δεν ξέρουμε τι!

Υ.Γ.:Αμέσως να διαβάσεις το spoiler.Να μην έχεις αγωνία Toungue!
Υ.Γ.2:Αυτό το spoiler το έγραψα σε άλλο thread!
ναι το ξέρω και μου φάνηκε καλό να το βάλω εδώ:)also στην ταινία έδειχνε ένα tangrowth. λέτε να έχει τπτ ειδικό όπως το spiked ear pichuToungue?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Reference URL's