Legendary Pokémon

Full Version: Legendary League
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
D: Not this simulator.. PO is great. And I believe everyone in this tournament has installed it..
i think i prefer PO...Confused
Well,because most of you wanna play in PO,we will use PO.

@GS:Its probably near the End of Beta test and smogon switch their servers from PO there and from the reviews i have saw seems quite good.

Goin for PO if most of you prefer that simulator
I wanted to tell you about a sudden change of events. I will not be online from Sunday(8/7) to Friday(20/7). Feel free to remove me from the tournament if my absence holds it back. Apologies and GL.

Nikitas
Nope,its ok Nikitas.

Just ur matches will get done later,after the date u come back!
They Will be postponed.Its a long run tournament so it wont be a problem.
thats good news Smile
[Image: legendaryleague.png]



ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΧΕΣ ΜΕΧΡΙ 15 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ


Αν καποιος εχει προβληματα με τις μαχες του επικοινωνει με μενα!
Μεσω Π.μ. κανονιστε τις μαχες σας!

Ο Deathst περνει αναβολη στις μαχες του μεχρι να γυρισει και μετα απλα θα τις κανει ολες μαζι!

Γραφω ελληνικα καθως ειναι Ελληνες ολοι οι συμμετεχοντες.

Τελος οι μαχες θα γινουν στο PO οπως ειπαμε αρχικα!
Κρατηστε Log απο ολες τις μαχες για παν ενδεχομενο και για να κραταμε εστω για πλακα τα PA(Pokemon Alive) και PD(Pokemon Died)!


ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!
Θα ανανεωσω και το πρωτο ποστ!
(05-07-2012 11:36 PM)JuanDeLolo Wrote: [ -> ]Πρωτη Αγωνιστικη:

Ρε συ δεν είναι ποδόσφαιρο εδώ να χρειαζόμαστε μια βδομάδα ξεκούραση ανάμεσα στα παιχνίδια. Toungue
Εγώ προτείνω να μην υπάρχει κάτι σαν πρόγραμμα, ούτως ή άλλως όλοι με όλους πρέπει να παίξουν, δεν έχει διαφορά με τι σειρά θα παίξουν. Δώσε απλά μια τελική ημερομηνία μέχρι την οποία θα πρέπει να έχουν παιχτεί όλες οι μάχες και κανονίζουμε μεταξύ μας πότε θα παίξουμε με τον καθένα.

That said, εγώ σήμερα και λογικά αύριο δεν θα μπορώ, μάλλον από βδομάδα.
Απλα σκεφτηκα οτι ετσι δεν θα γινει χαμος στο thread Και θα εχει περισσοτερο σασπενς :ρ

Πες οτι βαζω μια χρονικη διαρκεια...ποσο περιπου να βαλω?

12 μαχες ειναι ο καθενας.

Γυρω στον 1 μηνα και κατι??

Δηλαδη 15-19 Αυγουστο να τελειωνουν?

Γιατι και εγω παω ισπανια τη κυριακη για 2 βδομαδες και οι μαχες μου θα πανε πιο πισω :ρ
Και αυτο σκεφτομαι ουσιαστικα πως οι περισσοτεροι ειμαστε τελειως χαλαροι το καλοκαιρι και μεχρι και μια μαχη στα Pokemon την παμε πιο πισω :Ρ

Αμα συμφωνειτε και οι αλλοι μπορουμε να βαλουμε μια ημερομηνια και απλα να αρχισετε ολοι να κανετε τις μαχες και να μου λετε να ενημερωνω το Thread..
Συμφωνώ απόλυτα με τον NM2, αυτό είπα και εγώ στο φβ και κάποιος με έγραψε.
Βασικα , πιστευω προσπικα παντα ειναι καλυτερα να υποαρχει μια οργανοση , αλιος οπως ειπε και ο JDL θα γινει χαμος , δεν θα ξερουμε τι μας γινεται Confused
O George Karanoob : Επίσης κύριε Γιάννη, δε μ'αρέσει το θέμα με τι αγωνιστικές. Toungue

Ya ok,τωρα το ειδα/καταλαβα :Ρ

ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΧΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 15 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!
ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ!

Επιπλεον,μια αλλη απορια που ειχατε μερικοι ηταν αν μπορουμε να χρησιμοποιησουμε released πραγματα απο τις B/W.

Οτι ειναι διαθεσιμο στο PO και μπορει να πεχτει στα OU,οχι στα DW OU κτλπ ειναι εγκυρο!

12 ΜΑΧΕΣ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ!
ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΞΕΙ,ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΤΗ ΜΙΣΗ ΜΕΡΑ ΤΙΣ ΜΑΧΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ Ή ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΔΙΝΩ ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΚΑΘΩΣ ΕΧΕΤΕ 1 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ!
Οι μάχες στην κανονικη περιοδο ειναι best of 1 ή best of 3? Και κατι αλλο,θα παιζουμε με tiers των BW ή των B2W2 ?
Best of 1

B/W 2 Tier List.

Αλλα δεν υπαρχει και μεγαλη διαφορα,

kyurem που θα ειναι Uber.

Therian Forms των Landorus,thundurus Κτλπ επιτρεπονται.

Και οι 2 μορφες του Keldeo.

Ειναι καποια απο αυτα Uber γιατι δεν μπορω να βρω καποια ανανεωμενη tier list και δεν το γνωριζω?

Γιατι δεν εχω ασχοληθει ακομα ενεργα μετα τις πανελλαδικες....
(07-07-2012 02:07 AM)JuanDeLolo Wrote: [ -> ]Best of 1

B/W 2 Tier List.

Αλλα δεν υπαρχει και μεγαλη διαφορα,

kyurem που θα ειναι Uber.

Therian Forms των Landorus,thundurus Κτλπ επιτρεπονται.

Και οι 2 μορφες του Keldeo.

Ειναι καποια απο αυτα Uber γιατι δεν μπορω να βρω καποια ανανεωμενη tier list και δεν το γνωριζω?

Γιατι δεν εχω ασχοληθει ακομα ενεργα μετα τις πανελλαδικες....

Το Kyurem Ειναι uber??? μολις καταστραφικε ολη η team μου Sad σχεδον δηλαδη. τεσπα , καλα θα ηταν να υπαρχει και κανενα link για τις αλαγες...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's