Legendary Pokémon

Full Version: Legendary League
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8

Douros

ενημερωνω οτι εγω τουλαχιστον μεχρι της 27 ιουλιου θα μ[πορω μονο σαββατοκυριακα και παρασκευες βραδυ.
Τα Kyurem formes φαντάζομαι εννοεί.

Douros

GS, αν μπορεις τωρα να κανουμε τη πρωτη μαχη , μπες po server
Έχασα από τον Douro gg.
Τα kyurem forms εννοω το kyurem το κανονικο μενει εκει που ειναι.
Φευγω για ισπανια αυριο,γυρναω στις 21 θα μπαινω να ανανεωνω το ποστ αλλα οι μαχες μου μετα απο αυτη την ημερομηνια.

also,επικοινωνηστε μεσω π.μ. για τις μαχες και γραψτε εδω τα αποτελεσματα για να μη γινετε ενας χαμος.


Επισης προς τους admin,διαγραψτε ολα τα ποστ συμμετοχης ή τα ακυρα Post,και αφηστε μονο τα ποστ τα δικα μου που εμπεριεχουν πληροφοριες(Ο Θεος να τις κανει) για το tour και για παραδειγμα post οπως του Dourou για να ξερουμε το ποσο active ειναι καποιος.

Επισης αφηστε ολα τα ποστ που εχουν να κανουν με αποτελεσματα.
Ευχαριστω!
Να πάρει, τώρα ισχύουν οι κανόνες για τις B2W2; Τώρα που έφτιαξα ομάδα; xD

Λοιπόν, θα είμαι διαθέσιμος σήμερα όποτε αφού δεν υπάρχει πρόγραμμα στείλτε pm για τις μάχες. Θα ανανεώνω το παρόν ποστ με τα αποτελέσματα των δικών μου μαχών.

Επίσης, από τις 10/7 μέχρι και τα τέλη Ιουλίου ίσως να μην προλαβαίνω να είμαι πάντα διαθέσιμος, ενώ από Αύγουστο θα λείπω και δεν ξέρω αν θα έχω Wi-Fi. Όποτε το καλύτερο για εμένα είναι τώρα να γίνουν οι περισσότερες μάχες μου..

Edit1: Έχασα από τον giorgosss.

Douros

νικησα τον pekinoua
Έχασα εύκολα από τον Douros, gg.
Νίκησα τον GeorgeSlayer gg.
Νίκησα τον Douro,gg

Douros

νικησα το spyro, gg
Έχασα από Juan και GS. gg Σερί ηττών.
Εχασα απο GS 2-0
Εχασα απο Giorgosss 1-0
Νικησα Pekinoua 1-0


Συνολικα 5 Hydro Pumps Miss...
NOT MY DAY Toungue
Νίκησα τον JuanDeLolo.
Έχασα από τον Spyro.
ggs
Update

Έχω χάσει από: Douros, Giorgossssssss, Christos21, Spyros
Έχω νικήσει: JuanDeLolo, Pekinoua
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's