Legendary Pokémon

Full Version: Legendary League
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
(31-08-2012 02:59 PM)JuanDeLolo Wrote: [ -> ]KN Βαλε ποσες ηττες εχεις...

με ποσους εκανα μαχη? Toungue
(31-08-2012 02:59 PM)JuanDeLolo Wrote: [ -> ]@Navy Το tour εχει αρχισει καιρο αρα οχι,θα λαβεις μερος στο επομενο ^^

@All Οκ τοτε τελειωστε ολοι με τις μαχες που εχετε!

Εκτος απο τον chris21,deathst,douros καντε μου αν μπορειτε ολοι μια σουμα με τις νικες/ηττες που εχετε και KN Βαλε ποσες ηττες εχεις...

H katara tou vraxmapoutra na pesei panw sas
Νομιζω ο ΝΜ2 και εγω ειμαστε οι μοινοι που εχουμε αποχωρησει..
Ολοι οι αλλοι παιζουν κανονικα..

@Deathst: (Εσυ που περασες?:Ρ)
πληροφορικης και τεχνολογιας Η/Υ ΤΕΙ Λαμιας, εσυ?
Κατσε μην τα σπαμαρουμε πολυ εδω ετσι απλα :Ρ

ΕΕΕ,ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΧΗ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΑΠΕΜΕΙΝΑΝ Η ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΥΡΟ ΜΕ ΤΟΥΣ 4 ΠΡΩΤΟΥΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ?


Περασα Παντειο στο οικονομικο.
Περιμενα πειραια 2 τμηματα που ειχα βαλει 2ρη και 3η επιλογη καθως η πληροφορικη στην ΑΣΣΟΕ ανεβηκε αρκετα και τα αλλα τμηματα που περναγα ΑΣΣΟΕ (2-3) δεν τα ηθελα τοσο,αλλα ανεβηκαν και αυτα 600 μορια το καθενα και τα χασα...
SOOO,4ρτη επιλογη :Ρ
(07-09-2012 05:25 AM)JuanDeLolo Wrote: [ -> ]Κατσε μην τα σπαμαρουμε πολυ εδω ετσι απλα :Ρ

ΕΕΕ,ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΧΗ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΑΠΕΜΕΙΝΑΝ Η ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΥΡΟ ΜΕ ΤΟΥΣ 4 ΠΡΩΤΟΥΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ?


Περασα Παντειο στο οικονομικο.
Περιμενα πειραια 2 τμηματα που ειχα βαλει 2ρη και 3η επιλογη καθως η πληροφορικη στην ΑΣΣΟΕ ανεβηκε αρκετα και τα αλλα τμηματα που περναγα ΑΣΣΟΕ (2-3) δεν τα ηθελα τοσο,αλλα ανεβηκαν και αυτα 600 μορια το καθενα και τα χασα...
SOOO,4ρτη επιλογη :Ρ

Βασικα εμενα μου εμειναν 2-3 ατομα αλλα μονο ητες εχω οποτε πες οτι εχασα και στεις 3 μαχες που δεν εκανα ακομα γιατι να λεμε την αληθεια , δεν υπαρχει περιπτωση να μην χασω Toungue οποτε ναι , πες οτι εγω μονο ητες ειχα.
εγω περιμενω activity post απο αυτους με τους οποιους δν εχω παιξει, γτ νμζ δν εχουν ερθει στο φορουμ ακομα...
ας το ακυρωσουμε παιδια. αλλιως αυτοι με τα περισσοτερα wins να πανε στον επομενο γυρο.
Ναι και εγω δεν εκανα καποια κινηση γιατι δεν ειδα να ενδιαφερονται τα παιδια μετα το κενο που καναμε στο τουρ.....

Μαλλον παει για ακυρωση εκτος αν οι 4 πρωτοι:
Deathst
Spyros
Douros
Christos21

Θελουν να παιξουν τους τελικους.
εγω μεσα ειμαι. αναμενουμε απαντηση λοιπον
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's