Legendary Pokémon

Full Version: Μουσικές Αφιερώσεις
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Μιας και απ'όσο έχω δει δεν υπάρχει τέτοιο θέμα,αποφάσισα να φτιάξω ένα!
Εδώ μπορούμε να αφιερώνουμε τραγούδια ο ένας τον άλλον Ή σε ένα group ανθρώπων.
ΠΡΟΣΟΧΗ!
Μόνο posts με τραγούδι (σε μορφή βίντεο του YouTube ή άλλης ιστοσελίδας που έχει βίντεο,κλπ).ΟΧΙ απλά ένα post που να λέει ''Ευχαριστώ για την αφιέρωση'' ΕΚΤΟΣ αν με τη σειρά σας βάλετε και εσείς ένα τραγούδι ως αφιέρωση στο ίδιο post.
(ΠΡΟΣ ADMINS-MODS:αν θεωρείτε ότι το θέμα πρέπει να μπει κάπου αλλού,μεταφέρετέ το)

Αλλά ας αρχίσω τις αφιερώσεις.
Σκεφτόμουν τι θα αφιερώσω σε ποιον και κατέληξα στον Kingnothing412 να αφιερώσω το 1ο τραγούδι που μου ήρθε στο μυαλό και πιστεύω ότι μάλλον θα του αρέσει.Smile


Πρεπει να το αφιερωσουμε οπωσδηποτε σε καποιο μελος απο εδω μεσα;
@BC Σε οποιονδήποτε μπορείς να αφιερώσεις.
Ξέχασα να το σημειώσω.BlushBlush
Ωραια... εγω τωρα που θελω να ανεβασω αυτο το τραγουδι αλλα δεν ξερω σε ποιο να το αφιερωσω τι να κανω; Confused





Τελος παντων το αφιερωνω στους φαν του Smallville Toungue
@BC
το star έβαλε πάλι την season 9, κάθε μέρα κάπου στις 11.20 το πρωί.





Για τον Grim επειδή δεν έβαλε αφιέρωση.Toungue
(επειδή σε συμπαθώ,δεν σου βάζω το 10ωρο Nyan Cat! Toungue)
(03-04-2013 03:26 PM)8hachi8 Wrote: [ -> ]Μιας και απ'όσο έχω δει δεν υπάρχει τέτοιο θέμα,αποφάσισα να φτιάξω ένα!
Εδώ μπορούμε να αφιερώνουμε τραγούδια ο ένας τον άλλον Ή σε ένα group ανθρώπων.
ΠΡΟΣΟΧΗ!
Μόνο posts με τραγούδι (σε μορφή βίντεο του YouTube ή άλλης ιστοσελίδας που έχει βίντεο,κλπ).ΟΧΙ απλά ένα post που να λέει ''Ευχαριστώ για την αφιέρωση'' ΕΚΤΟΣ αν με τη σειρά σας βάλετε και εσείς ένα τραγούδι ως αφιέρωση στο ίδιο post.
(ΠΡΟΣ ADMINS-MODS:αν θεωρείτε ότι το θέμα πρέπει να μπει κάπου αλλού,μεταφέρετέ το)

Αλλά ας αρχίσω τις αφιερώσεις.
Σκεφτόμουν τι θα αφιερώσω σε ποιον και κατέληξα στον Kingnothing412 να αφιερώσω το 1ο τραγούδι που μου ήρθε στο μυαλό και πιστεύω ότι μάλλον θα του αρέσει.Smile
http://www.youtube.com/watch?v=bWSxELGNShk
το πρωτο τραγουδι των SOAD που ειχα ακουσει Smile




^
για τον Hachi




Αφού μπορούμε να το αφιερώσουμε σε όποιον θέλουμε αυτό είναι για την luXray επειδή ακούει φανατικά Sabaton Toungue
[και thanx hachi που μου είπες πως να βάλω εικόνα :3 ]
(03-04-2013 09:00 PM)Alou77 Wrote: [ -> ]http://www.youtube.com/watch?v=5WvfZuuaUkE

Αφού μπορούμε να το αφιερώσουμε σε όποιον θέλουμε αυτό είναι για την luXray επειδή ακούει φανατικά Sabaton Toungue

Θα σου πρότεινα να χρησιμοποιούσες αυτόν τον κώδικα ώστε να βλέπουμε το βίντεο Smile
Code:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5WvfZuuaUkE[/video]
(στον κώδικα θα δεις το βίντεο που έβαλες.Αν κάνεις edit και το βάλεις έτσι,θα φαίνεται όπως τα υπόλοιπα.Smile)

Τέσπα,
Θυμήθηκα το παρακάτω,και το αφιερώνω στον GeorgeSlayer γιατί τον θυμήθηκα.Toungue



(απ'τα καινούργια επεισόδια!)

@KN412 Thanks ρε!Big Grin
Αυτο το τραγουδι το αφιερωνω στους φαν των Black Eyed Peas Toungue



Έπρεπε ΗΔΗ να είχα αφιερώσει κάτι στον Αυτοκράτορα.
ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΡΕ FR3!




LET'S ADD A RULE!
Από εδώ και πέρα,όποτε κάποιος postάρει ΧΩΡΙΣ να αφιερώσει,θα του δίνουμε ένα Nyan point.
Αν συγκεντρώσει κάποιος 5 Nyan points,θα του αφιερώνω το Nyan Cat 10 hour loop.
Και επίσης,αφιερώνω αυτό στους απανταχού Pokemon Masters!


Αυτο εδω το αφιερωνω σε ολους τους Pokemanians




Αυτο το αφιερωνω στους φαν των Big Time Rush




Αλλο ενα αφιερωμενο τραγουδι στους φαν των Black Eyed Peas


(03-04-2013 10:30 PM)Blue Cross Wrote: [ -> ]Αυτο το αφιερωνω στους φαν των Big Time Rush
http://www.youtube.com/watch?v=ihl4iHN2N...ata_player

Dafuq?Toungue
Τι μου θύμισες τώρα!
Είχα πει σε κάποια ότι οι BTR είναι απαίσιοι και αυτή μου έχωσε μπουνιά!Toungue
ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ
Ποτέ ΜΑ ΠΟΤΕ μην πεις σε ένα κορίτσι ότι το αγαπημένο της ποπ συγκρότημα/τραγουδιστής/τραγουδίστρια είναι απαίσιο/-ος/-α.Δεν θα σας αντιμετωπίσει με επιχειρήματα.
Τέσπα,BC για σένα!


(03-04-2013 10:36 PM)8hachi8 Wrote: [ -> ]Τέσπα,BC για σένα!



και αυτο πολυ ωραιο τραγουδι

Also, επειδη δεν ξερω που να το αφιερωσω, το αφιερωνω σε ολους σας Toungue





Λεω απο δω και περα να ανεβασω ελληνικα τραγουδια του Χατζηγιαννη, των Onirama, του Μηδενιστη και των Master Tempo
Αφιερωμένο στο παλιό fr3quency Fan Club (πριν το περιστατικό με εμένα και τον KN412) δηλαδή τους:
8hachi8 (lol)
Terraplant
Kingnothing412
Pokemaniac (και το χαρέμι του Toungue)
LuXray
Emperor Fr3quency (Toungue)
Blue Cross (έκανε μερικές guest εμφανίσεις)





Επειδή ήμασταν συνεχώς χαλλαροί (με 2 λ,όπως στη Σαλόνικα,την πρωτεύουσα του χαλαρού! Toungue) και αυτό το τραγούδι είναι χαλλαρό!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's