Legendary Pokémon

Full Version: Εγγραφή στο wiki
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Ναιθ, μπορείτε και με PM να στείλετε κάτι. Το δειγμα εργασιας μπορει να ειναι κατι που θα μπει στο wiki. Και μπορείτε να βαλετε οτι username θέλετε.
Kai ego tha ithela alla auto ton kairo eimai poli fortomenos me ergasies an einai tha steilo argotera ena deigma ergasias
ti akrivws ergasia na sou steiloume?
LOL. Pare gia paradeigma auth, pou dihrkhse panw apo 5-6 wres
Mia ergasia gia to pokedex tha kanei? mhn arxisw na grafw tzamba.
tha borouse na theorithi digma ergasias enas odigos me ola ta(i toulahiston ta perisoutera) side (gnosta ke agnosta) pou ehoun os kirios thema ta pokemon me ena link ke mia sindomi perigrafi? an ne, tha parakalousa na min mou klepsi kanis tin idea (ektos an fisika iparhi idi). an ohi, itousi alos eho skopo na to kano gia to Olympic pokemon. apla to theoro sosto,(mias ke theoro to LP mitriko side to OP) na mirasto afton ton odigo mazi me to LP, ke na do an bori na theorithi ke os digma ergasias...
HPW=/=OP

«To Hellenic Pokémon Wiki πρόκειται για μια προσπάθεια για την δημιουργία ενός ελληνόφωνου wiki με θέμα τα Pokémon.[...]Καλούμε λοιπόν όλους τους φίλους των Pokémon να συμμετέχουν σε αυτή τη προσπάθεια - ο στόχος μας είναι ένας: μια ανοιχτή, δυνατή βάση δεδομένων για το αγαπημένο μας κόσμο των Pokémon στα Ελληνικά
isos tote na itan apodekti mia ergasia me thema "mia periliptiki eksigisi tou GTS"? an ohi, as mou anathesi kapios admin/mod mia ergasia na tin kano!
Μα δε χρειάζεται να σου αναθέσει κάποιος να κάνεις την «εργασία». Αρκεί να είσαι μέλος του HPW και να μην γράφεις greeklish.
Arty2, κι εγώ θέλω να γίνω μέλος στο Ελληνικό Wiki με θέμα τα Pokémon. Big Grin

Username: Silver

Τώρα εάν θες εργασία θα στην ετοιμάσω πολύ σύντομα και θα στην στείλω με PM, απλά πες μου εάν χρειάζεται.
Δεν πρεπει να του την στειλεις σε pm,κανονικα η εργασια πρεπει να γινει σε post σου,ετσι ωστε να μπορει να την δει ο κοσμος,οπως εκανε και ο Ash_Pokemaster: #s...4#pid15624 .Αν εχεις προβλημα μ'αυτο,πολυ απλα,μην την κανεις.
Και εγω θα ηθελα να παρω μερος στο Ελληνικο wiki αλλα αργοτερα γιατι αρχισε πολυ διαβασμα
(10-09-2008 01:16 PM)Xarhs Wrote: [ -> ]Δεν πρεπει να του την στειλεις σε pm,κανονικα η εργασια πρεπει να γινει σε post σου,ετσι ωστε να μπορει να την δει ο κοσμος,οπως εκανε και ο Ash_Pokemaster: #s...4#pid15624 .Αν εχεις προβλημα μ'αυτο,πολυ απλα,μην την κανεις.

Δεν έχω πρόβλημα.

Γίνεται να εγραφούμε ή όχι; Εδώ και σχεδόν έξι μήνες έχω κάνει post Toungue !
Λοιπόν,......

Θα 'θελα να εγγραφώ στο wiki, έτσι για να γράφω κατα περιόδους. Έχω να ασχοληθώ καιρό, άρα δεν ξέρω πολλά για Diamond/Pearl/Platinum, αλλά μαθαίνω γρήγορα. Ξέρω από στρατηγικές, ξέρω από mechanics, ξέρω να εκπαιδεύω ένα pokemon βάζοντας κατάλληλες κινήσεις κι έεεεεεεενα σωρό άλλα. Ο fr3 νομίζω ξέρει πόσα ξέρω για κάτι τέτοια.

Α, και είναι το πρώτο μου post, καλωσήρθαToungue!
Καλώς ήρθες, αν θες στείλε μου ένα PM με τα στοιχεία που θες, και κοίτα και αυτό: #s...hp?tid=726
Η αλήθεια είναι ότι χρειάζεται μια διαχειριστική ομάδα για το wiki και προς το παρόν είμαστε σε αναζήτηση...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's