Legendary Pokémon

Full Version: Εγγραφή στο wiki
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Θα ήθελα και εγώ να πάρω μέρος στο HPW με το username που έχω εδώ και κωδικό αυτόν που έχω εδώ. Βασικά θα μπορέσω να ετοιμάσω αρκετά άρθρα κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού μαζί με τον ξάδερφο. Αν θελήσει να εγγραφεί και αυτός θα σας ενημερώσω το συντομότερο.
ΟΚ θα σας κάνω τη χάρη να γραφτώ και εγώ,πιστεύω θα μάθουμε όλοι πως δουλεύει Toungue .Username το ίδιο με εδώ,δείγμα εργασίας αν θέλετε είχα στείλει στον Blue πριν ένα μήνα περίπου ακόμα να δημοσιευτεί Toungue .
θελω να γραφτω κι εγω!! (με το ιδιο ψευδονυμο) Big Grin
Alright.Ι am in too.Με το ιδιο ψευδονυμο φυσικα.Θα κάνω ότι μπορώ.
Για να μην υπάρξει περαιτέρω διάλυσις του thread:

(24-03-2007 09:49 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]* συστάσεις απο κάποιο άλλο μέλος / δείγμα εργασίας

GeorgeSlayer, θα μπορούσες να ποστάρεις κι εδώ ό,τι έχεις.
(06-06-2009 02:05 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]Για να μην υπάρξει περαιτέρω διάλυσις του thread:

(24-03-2007 09:49 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]* συστάσεις απο κάποιο άλλο μέλος / δείγμα εργασίας

τι εννοεις μ αυτο το "δειγμα εργασιας"??? Huh
Εννοεί πως πρέπει να ''δείξεις'' κάτι κάνοντας ένα άρθρο.Κατι τετοιο τελος παντων.
το προβλημα ομως ειναι το τι ακριβως να δειξουμε.......
omg Chaos νομίζω πως αρχίσαμε να βγαίνουμε έξω?
Είναι εμφανες το τι πρέπει να κάνεις.Μάζεψε πληροφορίες για ποκεμον, κινήσεις και γενικως κατι για τα pokemon.
Στα ελληνικα ομως.
Βασικά, εγώ είχα ξεκινίσει κάτι πολύ απλό για το Arceus, θα στείλω ένα μικρό κομμάτι μετά τις εξετάσεις γιατί τώρα δεν προλαβαίνω
(06-06-2009 03:09 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]το προβλημα ομως ειναι το τι ακριβως να δειξουμε.......

Στο wiki γιατί θες να γίνεις μέλος; Λογικά για να γράφεις κάποια άρθρα τα οποία θα βοηθούν τον κόσμο. Ε, τέτοια πράγματα πρέπει να είναι τα δείγματα. Μπείτε στο wiki, δείτε πώς είναι πάνω-κάτω η εμφάνιση των άρθρων και αν δεν σας φύγει η μαγκιά, εργαστείτε.
(06-06-2009 02:05 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]GeorgeSlayer, θα μπορούσες να ποστάρεις κι εδώ ό,τι έχεις.

Update στον οδηγό εκπαίδευσης είναι πρέπει να το έχει ή ο Blue ή ο Arty2 για να το κάνει HTML.Θα το πόσταρα αν ήξερα που είναι Toungue .
(Κάτι τέτοιο σχετικό μπορεί να πάει και στη wiki με περισσότερη έμφαση στα στατιστικά και όχι στην εκπαίδευση).
Το έχω το έχω, απλά δε το έχω περάσει ακόμα και έχει μπει στην λίστα αναμονής... από Δευτέρα-Τρίτη θα σας στειλω passwords
εγω θα στειλω πληροφοριες για το poketch....
Μια ερώτηση, πρέπει να κάνουμε εμείς το HTML/CSS ή θα τα φτιάξετε εσείς;
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's