Legendary Pokémon

Full Version: wi-fi trade
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

kleos

Παιδια ψάχνω για Darkrai/Shaymin/Arceus(κατα προτιμηση legit, αν και δεν νομιζω να υπαρχει arceus legit)....οποιος εχει εστω ενα απο αυτα τα 3 ας απαντησει γιατι ενδιαφερομαι....εχω πολυ καλες προσφορες...
(14-03-2009 12:44 PM)kleos Wrote: [ -> ]Παιδια ψάχνω για Darkrai/Shaymin/Arceus(κατα προτιμηση legit, αν και δεν νομιζω να υπαρχει arceus legit)....οποιος εχει εστω ενα απο αυτα τα 3 ας απαντησει γιατι ενδιαφερομαι....εχω πολυ καλες προσφορες...

Έχω εγώ Darkrai 100αρι το θές;

kleos

(15-03-2009 11:45 AM)Con Wrote: [ -> ]
(14-03-2009 12:44 PM)kleos Wrote: [ -> ]Παιδια ψάχνω για Darkrai/Shaymin/Arceus(κατα προτιμηση legit, αν και δεν νομιζω να υπαρχει arceus legit)....οποιος εχει εστω ενα απο αυτα τα 3 ας απαντησει γιατι ενδιαφερομαι....εχω πολυ καλες προσφορες...

Έχω εγώ Darkrai 100αρι το θές;

Nai to thelw....8a sou steilw pm me tis prosfores mou..pistevw na einai legit..episis na antalaksoume friend codes
Kleos το θές το Darkrai ή όχι

NaturalCure

exei kaneis shaymin/manaphy?
Και εγώ τα ψάχνω αυτά αλλά απ'ότι φαίνεται δεν έχει κανείς
τα εχουμε,αλλα επειδη οι πιο πολλοι εχουν 1 απ αυτα (εγω πχ),δεν μπορουν να τα δωσουν...Wink
Αυτό εννοούσα...
(24-03-2009 09:28 PM)Con Wrote: [ -> ]Και εγώ τα ψάχνω αυτά αλλά απ'ότι φαίνεται δεν έχει κανείς

Εγώ τα είχα και πήγα να τα δώσω για TradeBack αλλα ο NaturalCure μου τα έκλεψε...Και απορώ γιατί δεν έχει γίνει ακόμα Ban...
(25-03-2009 07:58 PM)milton Wrote: [ -> ]
(24-03-2009 09:28 PM)Con Wrote: [ -> ]Και εγώ τα ψάχνω αυτά αλλά απ'ότι φαίνεται δεν έχει κανείς

Εγώ τα είχα και πήγα να τα δώσω για TradeBack αλλα ο NaturalCure μου τα έκλεψε...Και απορώ γιατί δεν έχει γίνει ακόμα Ban...

Ε ενταξει, η αληθεια ειναι οτι δεν μπορει να φαει καποιος ban μονο και μονο επειδη κλεβει τα Ποκεμον των αλλων(νομιζω δεν αναφερεται στους κανονες). Ακομα και αν μπορουσε, δεν ηταν κανεις admin/mod 'μπροστα' για να διαχειριζοταν το γεγονος, και δεν νομιζω να εχει αναφερθει απο αλλα μελη. Τεσπα, για να μην περασουμε στο σπαμ παλι, συμβουλευω εαν επροκειτο να κανεις ανταλλαγη αυτην τη φορα, να εισαι πιο προσεκτικος, ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.
(25-03-2009 07:58 PM)milton Wrote: [ -> ]
(24-03-2009 09:28 PM)Con Wrote: [ -> ]Και εγώ τα ψάχνω αυτά αλλά απ'ότι φαίνεται δεν έχει κανείς

Εγώ τα είχα και πήγα να τα δώσω για TradeBack αλλα ο NaturalCure μου τα έκλεψε...Και απορώ γιατί δεν έχει γίνει ακόμα Ban...

Άμα σου τα ξαναδώσει, ΑΜΑ λεμε, μπορείς να μου δώσεις το manaphy;

Γι'αυτό που είπε ο Χάρης, εγώ είμαι έμπιστος. Δηλαδή, ο ghost trainer (αλήθεια που είναι αυτός) μου έχει δώσει ένα Darkrai. Άμα το θέλει πίσω, θα του το δώσω

kleos

Παντως για να λεμε την αληθεια αυτο που επαθε ο Μιλτον δεν θεωρειται ακριβως κλεψια...παραπλανηση ειναι.....και το λεω αυτο επειδη εγινε ανταλλαγη και πηρε και αυτος καποιο pokemon...οποτε δεν ειναι κλεψια...απο την στιγμη ομως που συμφωνησαν trade back και δεν τα επεστρεψε τοτε ειναι παραπλανηση/απατεωνια
Ρε κλεοσ το θες το Darkrai ή να το κρατήσω;
Και για την υπόθεση του NaturalCure, δεν μπορώ να κάνω ban για κάτι τέτοιο, αλλά δώστε negative rep ώστε να προειδοποήσετε και τους άλλους στο μέλλον.

kleos

con κρατα το darkrai σου...συγγνωμη που δεν σε ειδοποιησα..το απεκτησα 1-2 ωρες μετα απο τοτε που σου εκανα PM
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's