Legendary Pokémon

Full Version: wi-fi trade
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
re paides exw ena shiny tyranitar to antalazw gia shiny gyarados.episis antalazw palkia kaloooo gia mew h jirachi h deoxys oxi shiny me kalo nature gia sp.attack kai sp.def.
το fc μου ειναι 2964 6263 2897
andalasone blazigen me to nick volckano lv 100, kaloutsika ekpedevmena (den evala ke oli mou tin tehni) se aneksanlito arithmo (pio klonopiimena ke apo afta tou mewtwo tis tenias. lol). i simfonia tha gini meso PM. zitounde pokemon kapias aksias, den tha dehto kathimerina pokemon ektos an ine LV 100 i shinny! episis prosferonde ho-oh, lugia, ena komati apo to kathena (e, min to parakanoume, ine shetika spania, ohi pos den ta eho aneksanlita ala tespa). episis ala spania thrilika tha diatethi os andalaksimo afou eksanlithoun ta dio parapano komatia (ho-oh ke lugia).

gia ta ho-oh ke lugia zitonde shinny palkia ke darkarai(aneksartitos shinny i ohi)!

episis tha diatethoun blazigen LV 100 gia kathe noob pokemon trainer pou den ehi LV 100 katopin simfonias!
Εχω ενα Mew level 100,με Sp.Attack 231,Sp.Def. 233,speed 200,defense 216,και attack 257.Αν καποιος το θελει,μπορει να του το ανταλλαξω μεσω wi-fi ,ο κωδικος μου ειναι 0301 8258 8259,για ενα:
darkrai
manaphy
jirachi
Δε με πειραζει το επιπεδο.
Απλα να σας παρακαλεσω να μην ανταλλασετε Hacked Pokemon μεταξυ σας.Ως Pokemon site που υποστηριζει το πολυ καλο αυτο παιχνιδι ειμαιστε καθετα εναντιον των ψευτοpokemon.
erotisi: ta klonopiimena theorounde hacked?
ego nomiza pos afou ginonde apo glich ke ohi apo AR, den theorounde hacked!
sorry gia to off topic!

apandiste se PM parakalo!
Οχι, δεν εννοει (πιστευω) ως hacked τα κλωνοποιημενα, αλλα το darkrai που ως επι τω πλειστω δεν εχει γινει καποιο event στην Ευρωπη.
Εφ'οσον δεν χρησιμοποιεις αλλους εξωτερικους παραγωντες για την αποκτηση καποιου pokemon, αλλα αυτου καθε αυτου την κασετα τοτε δεν μπορει να θεωρηθει hacked γιατι απλα γινεται καποιο "βραχυκυκλωμα" του παιχνιδιου.
Sorry για το off-topic Sad
Παιδια help χρειαζομαι τα εξης: 302 Sableye, 337 Lunatone, 368 Gorebyss
Υ.Γ.: MANUELF please μην γραφεις με greeklish διοτι δεν μορω να σε καταλαβω
K people !!!Θελει κανεις το Mew?Aπο οτι καταλαβα,αυτο που θελω ειναι λιγο πολυ σπανιο.Οποτε,αντι για darkrai,ενα Jirachi,θα ηταν ενταξει!!!
Τα Pokemon που σιγουρα θα ειναι Hacked ειναι τα Shaymin και Arceus.Το Darkrai αν εχει το σωστο OT και ID.No ειναι Legit.Εκτος απο αυτα ενοοω οποιοδηποτε αλλο Pokemon που θα μπορουσε να ειναι Hacked.Να προσεχετε πολυ τα:
OT
ID.No
Το μερος που λεει οτι ποιαστηκαν (δεν μπορει ας πουμε ενα Gyarados να ποιαστηκε σε βουνο)
Το Level που ποιαστηκαν
καθως και τις επιθεσεις που εχουν (Καποιος πηγε να μου δωσει Bagon με Fly)
Σωστα, γιατι εχει γινει event στην Ιαπωνια και δεν ειναι παραλογο, αν και τις περισσοτερες φορες τα shinies και τα ubers ειναι hackαρισμενα.
darkphoenix Wrote:Παιδια help χρειαζομαι τα εξης: 302 Sableye, 337 Lunatone, 368 Gorebyss
darkphoenix, τα έχω αυτά που θες.
Βρε παιδιά, εμένα μου λοίπουν τα Chicorita, Totadile, Lugia, Ho-oh, Mew, Celebi, Jirachi, Raikou και το Deoxys. Το friend code μου είναι το 4596 8105 1903. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει ενα pm.
Εχω ολα οσα θες (αν και καποια μονο για Trade back) μπορουμε να επικοινωνησουμε για την ανταλλαγη γιατι θελω κι εγω καποια Pokemon ωστε να συμπληρωσω το Pokedex.
Γεια σας παιδιά.Θέλω ένα Lunatone αν μπορεί κάποιος.
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!Big Grin
Δεν έχω πρόβλημα με το trade back. Απλά για να ολοκληρώσω το PokeDex τα θέλω. (BLUE, σου έχω στείλει pm για να κανονίσουμε πως θα γίνει η ανταλλαγή)

PS: Τα έχω όλα εκτός από αυτά που ζήτησα παραπάνω και έχω τα αρχικά μόνο από τα 472-479 (όλα νόμιμα).
thenia αν θες στειλε ενα pm για να κανουμε ανταλλαγη γιατι και γω θελω να συμπληρωσω το dex
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's