Legendary Pokémon

Full Version: wi-fi trade
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(28-12-2009 11:12 PM)Aldark Wrote: [ -> ]thanks man , θα το κανονίσουμε ελπίζω μέσα στις γιορτές να μπορέσω να κάνω την Trade....

ok
(28-12-2009 10:08 PM)Aldark Wrote: [ -> ]Έχω 2 shaymin....δίνω ευχαρίστως το ένα. Έχεις κάποιο απ'τα παρακάτω γι'αυτό:

Chikorita
Totodile
Latias
και μπορεί να είναι κι άλλο ένα πόκε αν και δεν είμαι σίγουρος...

αυτό που θέλω περισσότερο είναι chikorita και Latiaz.

mporw na sou dwsw latias.
ta exo ola ta thes?ta antalazo ola mazi gia to shaymin
χρονια πολλα καλη χρονια σε ολους,μια ερωτηση? δεν προλαβα το secret key μπορω να το αποκτησω απο αλλο trainer?
epeiseis,i apantisei einai distixos oxi
(01-01-2010 01:53 PM)LODTEX Wrote: [ -> ]epeiseis,i apantisei einai distixos oxi
απλα καπου διαβασα οτι η jap wonder card με το secret key μπορει να μοιραστει σε αλλους 5 trainers ??
psaxno darkai ka8olou ekpedevmeno (diladi na min tou exoun dosi EPs) ama ine ekpedevmeno (diladi me EPs) parakalo na ine kalo

to antalagma 8a to sizitisoume me to atomo pou 8a 8eli na kanoume trade meso PM.
(01-01-2010 02:52 PM)manjoche Wrote: [ -> ]απλα καπου διαβασα οτι η jap wonder card με το secret key μπορει να μοιραστει σε αλλους 5 trainers ??

Μπορει να ξαναγινει το event στο μελλον...οσο για το αν μπορεις να το παρεις απο αλλο ατομο....δεν ειναι σιγοθρο οτι γινετε...διστυχως....Undecided
ειναι απολυτως σιγουρο απλα πρεπει να το παρει μονο αμα το εχεις καποιος που μπορει να δει απο κοντα...μπορεις να το παρεις απο τη μεθοδο του mystery gift:receive from friend
εχει κανενας Lucario θηλυκο Adamant?
προσφερω:
jap movie Shaymin
event Salamence
pokemon center Eevee

οποιoς ενδιαφερεται ας επικοινωνησει μαζι μου με PM
υπαρχουν θηλυκα Lucario??
ναι, αλλα η πιθανοτητα του να τα αποκτησεις θηλυκα ειναι σχετικα μικρη
Τα Riolu σκάνε 87.5% αρσενικά και 12.5% θηλυκά.

Also, πλέον υπάρχει ολόκληρο section για ανταλλαγές, όποιος θέλει ανοίγει το thread του εκεί.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's