Legendary Pokémon

Full Version: wi-fi trade
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Πες το ντε
Εμ αυτά μπορείτε να τα πείτε από PM.....έχει κανείς Chikorita; Θέλω...
Ζητούνται Celebi, Ho-oh, Jirachi, Shaymin, Arceus. Όποιος έχει κάτι από αυτά και μπορεί να τα δώσει πεστε το μου. Δίνω ότι ζητηθεί.
Λοιπον, ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΑΛΗΨΗ μας και συγγνωμη για αυτο ηταν που δεν προβλεψαμε προβληματα κλοπης Pokemon. Επειδη παρατηρηθηκαν δυο τελευταια απο το ιδιο μελος εχω να πω το εξης: Σε περιπτωση τετοιας καταγγελιας η οποια επιβεβαιωνεται,το μελος θα γινεται permanently Banned. Επισης με το που βλεπετε τετοιο γεγονος, να το αναφερετε αμεσως με PM σε Admins και Μods. Επισης, προσωπικα, αν εχω το Pokemon που σας εκλεψαν παραπανω απο μια φορες θα σας το δωσω.

Επισης, αν καποιος εχει Legit Celebi, ας μου πει μηπως κανονισουμε ανταλλαγη. Αν μπορει να μου το δωσει μες στη βδομαδα θα ηταν ακομη καλυτερα. Ειναι επιτακτικη αναγκη!

Edit: Found one Smile
(05-04-2009 02:44 PM)BLUE Wrote: [ -> ]Επισης, αν καποιος εχει Legit Celebi, ας μου πει μηπως κανονισουμε ανταλλαγη. Αν μπορει να μου το δωσει μες στη βδομαδα θα ηταν ακομη καλυτερα. Ειναι επιτακτικη αναγκη!

μα γιατι λετζιτ και οχι κανονικο??Huh
Legit ειναι το κανονικο. Hacked ειναι το ψευτικο. Τελος παντων βρηκα τωρα Smile
(05-04-2009 03:37 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]
(05-04-2009 02:44 PM)BLUE Wrote: [ -> ]Επισης, αν καποιος εχει Legit Celebi, ας μου πει μηπως κανονισουμε ανταλλαγη. Αν μπορει να μου το δωσει μες στη βδομαδα θα ηταν ακομη καλυτερα. Ειναι επιτακτικη αναγκη!

μα γιατι λετζιτ και οχι κανονικο??Huh

Μα το legit ειναι κανονικο.-_-
Και επισης, σταματα να trollαρεις σε ολο το φορουμ, δεν ειναι αναγκαιο...
Ο κλεος γιατί είναι banned? Τι έκανε;
Ο Kleos συμφωνα με αρκετα μελη του Forum ηταν το μελος Natural Cure με αλλο λογαριασμο το οποιο εκλεβε σε ανταλλαγες τους αλλους. Αν δεν συμβαινει αυτο πειτε αμεσως για να διερευνησουμε το θεμα.
Έχει κανείς celebi/shaymin που να τα ανταλάζει;
Καλα, το Shaymin δε λεμε οτι θα ερθει σε ενα-εναμιση μηνα στην Ελλαδα; Toungue Τοσο πολυ βιαζεσαι;
(08-04-2009 03:38 PM)BLUE Wrote: [ -> ]Καλα, το Shaymin δε λεμε οτι θα ερθει σε ενα-εναμιση μηνα στην Ελλαδα; Toungue Τοσο πολυ βιαζεσαι;

Όχι το λέω μήπως το έχει κανείς από το pokemon rangerUndecidedάμα δεν το έχει κάποιος ας δώσει celebi
Απο το Ranger δεν μπορεις να παρεις Shaymin. Επισης ειναι δυσκολο να εχει καποιος διπλο Celebi. Μπες σε κανενα Chatroom για ανταλλαγες και δοκιμασε εκει.
Απ΄το pokemon ranger το καινούριο νομίζω οτι μπορείς. Και εδώ που κιλάμε τι είναι, δεν είναι για ανταλαγές;
Παιδια εχει κανεις να μου δωσει Lugia και Manaphy?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's