Legendary Pokémon

Full Version: wi-fi trade
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Μα γιατί;Αφού θα μπορείς να το πάρεις από τις SS/HG την άνοιξη.
σιγουρα??δεν εχω ακουσει κατι τετοιο.μονο στην ιαπωνια το δινουν.το pc pichu το εδιναν σε event στην ιαπωνια. αν εχεισ αυτο ξεκλειδώνεις το spiked ear pichu στις hg/ss. γι΄ αυτο το θελω.αν λεω κατι λαθος θα ήθελα να με διορθόσετε.
Εδώ που τα λέμε μπορεί και να μην έρθει στην Ελλάδα το event.Οπότε δεν αλλάζει τίποτα.
γι αυτο το ζηταω.οποιος μπορει παρακαλω ας το κλωνοποιησει και ας μου το δωσει!!θα ειμαι ευγνώμων πολυ σε αυτον.
φιλε pikinoua επιδι τωρα το μαθα γι το pichu θα τα κοιταξω και θα σ πω απλα κανε λιγη υπομονη (τα θελω και εγω γι αυτο)
Toungue
oκ ευχαριστώ.κλονοποίηση ξέρεις να κάνεις?στο ρωτάω αυτο γιατι αν με το καλό το βρεις να μου δώσεις ένα!Toungue
εμ χεχε μπορω να πω οτι δεν ξερω lol
Ένας φίλος μου μπορεί να κλονοποιησει. Αν το θέλετε πολλοί, δώστε το μου να του το δώσω να τα κλονοποιήσει.
Το Pikachu-Colored Pichu δεν μπορεί να κλωνοποιηθεί χωρίς τη χρήση AR, έχει Classic Ribbon άρα δεν μπορεί να μπει στο GTS. Άρα ο καθένας το δικό του όταν έρθει στην Ευρώπη.
(18-12-2009 12:52 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]Το Pikachu-Colored Pichu δεν μπορεί να κλωνοποιηθεί χωρίς τη χρήση AR, έχει Classic Ribbon άρα δεν μπορεί να μπει στο GTS. Άρα ο καθένας το δικό του όταν έρθει στην Ευρώπη.

πλάκα κανεις!!δεν γίνεται δηλαδη...τότε μόνο απο ανταλαγή...
θα μπορουσες να βρεις ενα απο το serebii wifi chat η απο αλλα παρομοια...
(22-12-2009 06:41 PM)dark_lugia Wrote: [ -> ]θα μπορουσες να βρεις ενα απο το serebii wifi chat η απο αλλα παρομοια...

ναι το θέμα είναι οτι δεν έχω και τόσο καλά pokemon να δώσω. έχω jirachi
( pokemon channel), που είναι απο event. το αλλο είναι το wi-fi του shaymin και του darkrai...

@all. εχει κανεις pikachu colore pichu που να του περισευει???
psaxno gia darkai an ginete ka8olou ekpedevmeno (xoris na tou exoun dosi EP) an pali ine ekpedevmeno parakalo na ine kalo.

dino os antalagma shiny mew (not ev trained) i shiny gyarados (non ev trained)

Smile
to mew einai hack?
to exo pari apo trade alla den pistevo na ine hacked giati ta stat tou ine mesa se logika plesia
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reference URL's