Legendary Pokémon

Full Version: Επίσημο θέμα προόδου στις Black 2 και White 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
4ο έμβλημα. Έχω να πω πως αυτό το σκηνικό με τις ταινίες είναι απλά τέλειο!

Lucario Lv. 25
Magby Lv. 25
Dewott Lv. 25
Elekid Lv. 26(c-c-c-combo breaker)

Τώρα μου μένουν άλλα δύο. Σκεφτόμουν Roserade και Gliscor. Έχετε να προτείνετε τίποτα άλλο; Big Grin
(16-10-2012 06:08 PM)Water Gym Leader Wrote: [ -> ][quote='Victini99' pid='147468' dateline='1350392728']
Eγώ το zorua το πήρα κανονικά! Γιατί σε μένα δεν έγινε?Huh
Πάω για το 7ο gym badge!!!

Ισως επειδη δεν ενεργοποιησες το Memory Link. Εμφανιζονται flashback σε διαφορα σημεια για να εξηγησει καποια πραγματα που εγιναν στις πρωτες κασετες.

Και επειδη ειμαι σιγουρος οτι οταν το δεις θα ετοιμαστεις να ρωτησεις πως το ενεργοποιεις, θα σε προλαβω και θα σου πω οτι στο μενου του παιχνιδιου πριν αρχισει το παιχνιδι γραφει καπου UNOVA LINK. Πηγαινε εκει και μετα πατα Memory Link.

Ναι, ευχαριστώ!Big Grin
Ερώτηση:
Που πιάνω Black Kyurem και σε ποιο σημείο του παιχνιδιού?Huh
(16-10-2012 10:28 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]Spoiler για θρυλικό Pokemon:

Εφτασα στην Opelucid City, περασα απο το Strange House και την Undella Town (εν τω μεταξυ οι αλλαγες στην Undella Town, πολυ ωραιες), εξελιχθηκε και το Pignite σε Emboar επιτελους και στον Drayden θα παω αυριο τωρα.

(17-10-2012 03:12 PM)Victini99 Wrote: [ -> ]Ναι, ευχαριστώ!Big Grin
Ερώτηση:
Που πιάνω Black Kyurem και σε ποιο σημείο του παιχνιδιού?Huh

(17-10-2012 03:21 PM)Water Gym Leader Wrote: [ -> ]
(17-10-2012 03:12 PM)Victini99 Wrote: [ -> ]Ναι, ευχαριστώ!Big Grin
Ερώτηση:
Που πιάνω Black Kyurem και σε ποιο σημείο του παιχνιδιού?Huh

Το ιδιο αναρρωτηθηκα και εγω οταν μου εδωσε η Professor Juniper την Master Ball. Νωρις δεν την εδωσε;
Nαι, την έδωσε πολύ νωρίς!
Τώρα νίκησα 2 elite four και πάω για 3ο!Toungue
Μιλάμε πανεύκολο αυτό το pokemon league!
Τον 2ο που έκανα τον νίκησα ΜΟΝΟ με samurott 70 lvl!
Τον 1ο που έκανα τον νίκησα με 3!Toungue
Πάντως πιστεύω ότι μετά το PL (pokemon league) θα πρέπει να πιάσουμε kyurem και να το αλλάξουμε μορφή!Huh
Λίγο πολύπλοκο αλλά θα δείξει αν έχω δίκιο ή όχι...CoolToungue
Παιδια εχετε ασχοληθει καθολου με το World Tournament μεχρι τωρα; εμενα με δυσκολευει πολυ το Rental Tournament. Ενω στα υπολοιπα δυο εχω νικησει ηδη δυο φορες. Εψαξα να δω αν υπαρχει καποιο τουρνουα για να κατεβασω αλλα δεν βρηκα κατι.
Spoiler tags άλλη φορά παιδιά. ^ Πραγματικά, δε θα ήθελα να μάθω πόσο γρήγορα τη δίνει... Toungue
Team μετά το 8ο έμβλημα:

Mangezone Lv. 51
Lucario Lv. 50
Samurott Lv. 45
Zoroark Lv. 48
Flygon Lv. 52
Arcanine Lv. 44

Στην τελική ευθεία λοιπόν. Big Grin
(18-10-2012 12:48 AM)fr3quency Wrote: [ -> ]Spoiler tags άλλη φορά παιδιά. ^ Πραγματικά, δε θα ήθελα να μάθω πόσο γρήγορα τη δίνει... Toungue

Εχεις δικιο συγνωμμη το διορθωσα.

Εφτασα και εγω στην Humilau City, και στον Marlon τωρα θα παω αυριο. Δυσκολευτηκα πολυ να νικησω τον Drayden

Μου την δινει παντως που πρεπει να ψαχνω καθε φορα κρυσταλλους για να τους δωσω στους Move Tutors.

Εν τω μεταξυ εχει πολλα θρυλικα η White 2 και δεν ξερω τι να τα κανω αφου τα εχω ηδη μια φορα στην White. Απο τα τρια Regi και τα Lake Guardians μεχρι το Cresselia, το Heatran, το Regigigas και το Latias. Για να μην μιλησω για τα υπολοιπα της Unova. Οποτε δεν εχει νοημα να τα πιασω δευτερη φορα. Τελος παντων θα τα πιασω γιατι μπορουν να μου χρησιμευσουν στο Global Trade Stasion
@Water Gym Leader, πιάστα!

Mistralton City

Roselia Lv.37
Magmortar Lv.36
Lucario Lv.36
Electivire Lv.36
Samurott Lv.36

Καλά το πάω. Μετά από το Route 7 θα πάω να πιάσω Πόκεμον. Μέχρι τώρα έχω δει 113 και έχω πιάσει 60. Καλά είμαστε. :ο
Εφτασα και εγω στο Pokemon League και νικησα επιτελους. Δυσκολευτηκα να την νικησω παντως. καθε φορα κολλουσα στο τελευταιο της Pokemon. Δεν ειχα και πολλα Full Restores μαζι μου, ηταν και τα Pokemon μου ετοιμα να λυποθημισουν αλλα τελικα νικησα. Τωρα θα ασχοληθω με το Pokedex. Θα πιασω πρωτα οσα μου λειπουν και μετα θα τα ανταλλαξω με αυτα που εχω στην White
Έπαιξα ελάχιστες ώρες, ακόμα έμεινα στο σημείο πριν το 7ο badge και δεν βλέπω να μπορώ να λιώσω καλά καμιά μέρα. Ανάθεμα τις ταλαντώσεις και τις συναρτήσεις μου.
Εγώ το league το πέρασα με ΤΕΡΑΣΤΙΑ ευκολία(αν σκεφτείς ότι το μεγαλύτερό μου lvl ήταν 70 Toungue )
Δεν το βρήκα καθόλου δύσκολο!Big Grin
Έπιασα και Black Kyurem!
Τώρα έχω μαζί μου
Samurott
Genesect
Black Kyurem
Ampharos
Skarmory
Magneton


ToungueToungueToungueBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinToungueToungueToungue
(19-10-2012 11:31 PM)Divided by Zer0 Wrote: [ -> ]Έπαιξα ελάχιστες ώρες, ακόμα έμεινα στο σημείο πριν το 7ο badge και δεν βλέπω να μπορώ να λιώσω καλά καμιά μέρα. Ανάθεμα τις ταλαντώσεις και τις συναρτήσεις μου.
Μια χαρά είσαι Toungue Εγώ είμαι ακόμη στο 4ο έμβλημα xD
Άντε να έρθει καμιά κατάληψη για να την προχωρήσω λίγο Toungue
Lacunosa Town

Magmortar Lv. 47
Samurott Lv. 46
Electivire Lv. 47
Roserade Lv. 46
Lucario Lv. 46
Gligar Lv. 47


Αυτό με το Game Sync που πρέπει να περιμένεις μία μέρα είναι τρομερά χαζό. Για άλλη μια φορά, η Nintendo σκέφτεται χαζά.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's