Legendary Pokémon

Full Version: Επίσημο θέμα προόδου στις Black 2 και White 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Δηλαδή είμαι ο πρώτος στο LPF που συμπληρώνει Unova dex; Toungue
Πήρα το 4ο badge.
Η εξάδα πεντάδα μου προς το παρόν είναι:
-Dewott lv 28
-Lucario lv 28
-Sandile lv 26
-Flaafy lv 24
-Growlithe lv 23
>Flaafy, δε λέω, όμορφο Πόκεμον το Αμπηαρος και «καλό» θα μπορούσα να πω, αλλά όχι δε το λέω. Άχρηστο είναι. Το έβαλα στην εξάδα της SS μου, δε μου χρησίμευσε πουθενά. >_<

Έχω ξεχάσει εντελώς τι ήθελα να κάνω στην Black 2... Πάω να δω τι δεν έχω κάνει. >_>
Βασικά αξιότιμε κύριε fr3 ίσως το βγάλω και χρησιμοποιήσω κανένα μαγνητάκι. Αλλά μετά θα είναι easy mode. Toungue
(14-11-2012 01:37 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Αλλά μετά θα είναι easy mode. Toungue

Όλο το παιχνίδι ήταν Easy Mode. Μόνο στο PWT δυσκολεύομαι(συμβαίνει τώρα), στο Sinnoh League. Μέχρι και Cynthia νίκησα και ήμουν 14 lv πιο κάτω.
Θέλω να κλάψω... έχω χάσει 7 φορές στο Sinnoh League @ PWT... Αν ήταν δικό μου το ΔΣ, θα το είχα σπάσει...
Aksiotime kyrie fr3, pasxete apo oksia noobitida. To Ampharos to pairneis gia thn omorfia tou. To Ampharos mathainei Ice/Fire/Thunder Punch. Kai gia na xaneis sto prwtathlima paei na pei oti den eisai kai to pleon katallhlo atomo na dinei symvoules.

@ GS: Nice team. Ektos apo to Sandile.
1) Δεν έχω χάσει στο πρωτάθλημα. Ό,τι ακούγεται πίσω από την πλάτη μου είναι για να με σαμποτάρουν.
2) Dude, Electivire. Μπορεί να είναι Egg Moves, αλλά είναι πολύ καλύτερο. ΚΑΙ όμορφο.

Το δικό μου Ampharos είχε χάλια speed και μου έχει μείνει... Άκου το γατάκι τι λέει. Θα μιλήσει ο σκορπ σε μένα για Πόκεμον. Τι λέει; Άντε πείτε του τι λέει...


Edit: στο PWT έχασα ρε. Μία στο Kanto και 7 στο Sinnoh. Τα άλλα τα πήρα αέρα-πατέρα. Βρε γατάκι, γιατί μιλάς; Δε μπορείς να πεις λέξη για την ομάδα μου. Γατάκι, ε γατάκι! Toungue
Re file mono enas asxetos 8a ftiaksei Electivire me egg moves gia to story.
To speed tou Ampharos einai genika arketa xamhlo alla exei poly kalo Sp.Atk kai HP (auta thymamai).Kai en pasei periptwsei an px to diko s Charizard eixe xalia sp.atk paei na pei oti to Charizard einai axrhsto? Epeidh esy eisai noob ti ftaine ta pokemon?

Ti PWT kai kapwt? Gnorizeis ti pokemon exei o kathenas kai ftiaxneis katallhlh omada. 1+1=2
Για το Main story δεν αξίζει να ετοιμάζεις ομάδα, ειδικά εδώ που ομολογουμένως ήταν πολύ εύκολα όλα. Το PWT όμως, σε έναν βαθμό είναι facility. Toungue
Για την ιστορία χρησιμοποιείς τα αγαπημένα σου Πόκεμον. Και επειδή εγώ γουστάρω τέρμα Electivire και δεν μπορώ να το πιάσω στην Black 2, έκανα αυγό από την White. Και καλή ομάδα να έφτιαχνες, δεν είσαι αυτός που καθορίζει το πως θα παίξω εγώ και ο καθένας το παιχνίδι.

Δεύτερον, να δω τα Πόκεμον των άλλων; Είσαι σοβαρός; Νομίζω δε ξέρεις να παίζεις. Καταστρέφει το νόημα.


[Image: attachment.php?attachmentid=18631&amp;d=1341342234]
Παιδιά εγώ δεν παίζω black 2 / white 2 και πρόσφατα έμαθα για τα Ev και Iv, αλλά ένα έχω να πω.
[Image: 5ltoeigzy0qj1cizvzig2.th.jpg]
[Image: tumblrmbtrtg3wrc1rdp7cb.th.png]
[Image: zq3jrrnywkkyh5nfbyg98g2.th.png]
(15-11-2012 02:25 PM)skorp Wrote: [ -> ]Ti PWT kai kapwt? Gnorizeis ti pokemon exei o kathenas kai ftiaxneis katallhlh omada. 1+1=2

Δεν ειναι τοσο ευκολο. Δεν ξερεις με ποιους 3 Gym Leader θα παλεψεις καθε φορα.

(15-11-2012 01:52 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]Edit: στο PWT έχασα ρε. Μία στο Kanto και 7 στο Sinnoh. Τα άλλα τα πήρα αέρα-πατέρα.

Και εγω στο Sinnoh Tournament δυσκολευτηκα πιο πολυ. Στο Johto νικησα την δευτερη φορα. Παντως σε ολα τα Regional Tournament εχασα απο μια φορα τουλαχιστον. Ισως επειδη διαλεξα τις τριπλες μαχες

Mitsman

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα,

Εγώ χτες ξεκίνησα την White 2 και έχω μια απορία: Το C-Gear έχει καμια χρήση χωρίς wi-fi?
εκτος απο το wifi το G-Gear λειτουργει και με wireless (ασυρματα) για μαχες και ανταλλαγες με ατομα που βρισκονται γυρω σου. Επισης μπορεις απο εκει να πας στο Entralink και να αναλαβεις καποιες αποστολες
Λυστε μου μια απορια... η Bianca αφου δεν ειναι Gym Leader γιατι ειναι μεσα στους Gym Leaders της Unova στο PWT;
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's