Legendary Pokémon

Full Version: Εγγραφή στο wiki
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Εδώ μπορείτε να εκφράσετε την επιθυμία εγγραφής στο Hellenic Pokémon Wiki.
Απαραίτητα στοιχεία:
* συστάσεις απο κάποιο άλλο μέλος / δείγμα εργασίας
* username

Εννοείται πως για τα τακτικά μέλη του φόρουμ δεν απαιτούνται συστάσεις.
Με την έγκριση της εγγραφής θα λάβετε PM ή e-mail με έναν προσωρινό κωδικό.
δλδ τί εγγραφης?
Για να μπορείτε να επεξεργαστείτε ή να προσθέσετε άρθρα.
Για να το κάνω πιο σαφές δεν μπορεί να επεξεργαστεί ο καθένας τα άρθρα για λόγους anti-spam (δεν έχουμε δεκάδες mods όπως η Wikipedia) και προς το παρόν δεν μπορούνε ούτε όλοι να εγγραφούν - αυτό για να εξασφαλιστεί αρχικά μια ποιότητα στα πρώτα άρθρα από επιβεβαιωμένα σοβαρούς χρήστες. Smile

billaros: εσύ ως Official Spammer εξαιρείσαι βέβαια lol
εξαιρουμαι απο τι?δεν θα γραφω?ΟΥ ΣΙΤ!τεσπα.ΕΠΙΘΥΜΩ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΗ.(ακα Hellenic Pokémon Wiki.)υποσχομαι πως ολα τα αρθρα μου θα ειναι καπως ετσι π.χ. PIKACHU:DESCRIPTION:lAwLlAwLlAwLROFLROFLROFLROFLLMAOLMAOLMAOLMAO.
Ερώτηση. Το username πρεπει να ειναι το ιδιο με του forum, ετσι? Δλδ δεν μπορω να εχω σαν username Αναξίμανδρος ή Αφροξυλάνθη?
Μπορείς να το βάλεις ως πραγματικό όνομα. Ώστε κάποιος να μπορεί να αναζητήσει άρθρα σου με αυτό το όνομα. Αλλά προσωπική άποψη, για καλύτερη συννενόηση του ποιος από το forum είναι ποιος, καλύτερα να κρατήσεις ως username το Ninjomewtwo. (άλλο "username" και άλλο "Πραγματικό Όνομα").
Φυσικά όμως κι ο Arty έχει λόγω εδώToungue
Μπά, ότι θέλεις μπορεί να είναι το username, απλά δεν είμαι 100% σίγουρος ότι μπορείς να το αλάξεις όμως.
username απ' ότι βλέπω δεν αλλάζει.
Μπορείς να αλλάξεις όμως τα "Πραγματικό όνομα" και το "Ψευδώνυμο". To ψευδώνυμο χρησιμοποιείται στην υπογραφή και το Πραγματικό όνομα για την ανεύρεση άρθρων σου.
Που ακριβώς μπορούμε να κάνουμε εγγραφή?
Δεν μπορείτε προς το παρόν, απλά δηλώνετε επιθυμία εδώ Smile
Εγω θα χαρω πολυ να βοηθησω.
ωχ θα μαλωνουμε με τον μπλου και στο wiki!lol! no offence blue.τα παμε στο meeting,ξερεις εσυ...
Περιττό να σας πώ ότι είμαι ο πρώτος που έκανε και εγγραφή Toungue
Κι εγώ θα ήθελα να εγγραφώ στο wiki ώστε να ανεβάζω ΣΟΒΑΡΑ άρθρα!!!
ναι ρε και εγω σοβαρα αρθρα
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's