Legendary Pokémon

Full Version: Pokémon Platinum Version
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Pokémon Platinum Version


(ポケットモンスター プラチナ Pocket Monsters Platina)


Νέα:

Εικόνες από το serebii.net.
Το άρθρο της Bulbapedia.

Το επίσημο Γιαπωνέζικο site της Nintendo.

Το πρώτο επίσημο Trailer ενός λεπτού στα Γιαπωνέζικα από το Youtube.

[Image: Platinum-ja.png]
Pokémon and related characters are ©1995-2008 Nintendo, Creatures, Gamefreak and ©2002-2008 Pokémon

Τέλη 2009 ή αρχές 2010 θα βρει στην Ευρώπη. Θα την αγοράσετε?
PTS,o frequency εχει ανοιξει ενα τετοιο thread στο forum ''Γενικη συζητηση''στο οποιο θα μπορουσες να ποσταρεις ολα αυτα τα παραπανω στοιχεια.
#s...hp?tid=630
Μα το thread του frequency μιλάει για την 11η ταινία και όχι για την Platinum.
Sorry αλλα,νομιζω πως και καποιος αλλος ειχε ανοιξει ενα τετοιο thread αλλα αυτην την στιγμη δεν το βρισκω....
Τέλος πάντων σου αρέσει το βίντεο του Youtube?
Ολα ωραια ειναι αλλα περισσοτερο μου αρεσαν οι εικονες.Μπραβο PTS που εψαξεςBig Grin.
Παιδια στην Ευρωπη θα βγει του χρονου τετοια εποχη...
Χαιρετα μου τον πλατανο δηλαδη.....
PTS,φαινεται οτι εφτιαξες αυτο το thread λιγο νωρις αλλα δεν πειραζει.....αν βρεις κατι αλλο,απλα ποσταρε το,εμεις θα πουμε την γνωμη μας σιγουρα.
Εδώ είναι και ένα Coro Coro Scan από το filb.de που μας πληροφορεί για αρκετά πράγματα σχετικά με την αναμενόμενη Pokémon Platinum.

[Image: 20080807_scan01.jpg]
Τι μας πληροφορεί αφού δεν ξέρω γιαπωνέζικα. Ώστε η platinum θα έχει ανασχεδιασμένα γυμναστήρια, ίσως να κάνουν και τους gym leaders να ζητούν ρεβάνς με double battles όπως γινόταν στην emerald. Εντάξει ο κύριος αστυνόμος Σαϊνης ήταν ήδη γνωστός
Φαινεται οτι αυτη η version θα ειναι πολυ συναρπαστικη.Οι εικονες με συνεπηραν παρα πολυ....
Βtw,οι αρχιγυμναστες θα ηταν ωραιο να ζητανε ρεβανς,γιατι μεχρι τωρα γινοτανε το αντιθετο,αλλα δεν νομιζω να μπορει να γινει.....
Όπως είπα και προηγουμένως, αυτό γινόταν στην emerald. Και γιατί να μην μπορεί να γίνει, σιγά το πράγμα. Θα βάλουν ένα ακόμα key item, κάτι σαν το trainer eyes ή ένα τηλεφωνάκι, ή μία νέα λειτουργία του poketch και λύθηκε το ζήτημα
Η παραπάνω εικόνα μας πληροφορεί για τα γυμνάστρια. Το δεύτερο, το τρίτο και αυτό με τον φακό είναι άγνωστο πιο είναι. Όπως ξέρουμε το 8ο γυμναστήριο θα αλλάξει εντελώς. Μάλλον το 8ο γυμναστήριο θα είναι αυτό με το σκοτάδι και τους φακούς.
Αχα...ωραιες εικονες ρε μπραβο..Καλη φαινετε η καινουργια κασετα..Και οσο για αυτο για τα γυμναστηρια δεν ειναι δυσκολο να γινει..Μακαρι να γινει.Ναχουμε να παλεψουμε κ καναν αξιολογο αφου λογικα καθε φορα θα ειναι μεγαλυτερο λεβελ τα ποκεμον των αρχιγυμναστων..Αυτο δεν γινοταν μονο στην εμεραλντ..Και στην σιλβερ κ γκολντ νομιζω..Αλλα δεν ειμαι κ σιγουρος!
@Dragar: Στις G/S σε πέρνανε τηλέφωνο για ρεβάνς μόνο οι εκπαιδευτές και όχι οι γυμναστές.
Καλές οι εικόνες με τα νέα γραφικά, αλλά το πιο εντυπωσιακό στην platinum είναι η ύπαρξη Battle Frontier. Αναρωτιέμαι πότε θα μάθουμε εκτός από το Battle Tower ποιες θα είναι οι άλλες τέσσερις εγκαταστάσεις
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's