Legendary Pokémon

Full Version: Πως και απο που μαθατε αυτην την ιστοσελιδα και οι εντυπωσεις;
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Λοιπον εγω καθως εψαχνα στο Google για εικονες pokemon εκανα αυτο το μαγικο κλικ στην ιστοσελιδα αυτην για να λυσω μερικες αποριες μου.
Οι πρωτες μου εντυπωσεις εδω για τα ατομα δεν ηταν και τοσο καλες οσο ημουν Dittofun.Μετα που αλλαξα το ονομα μου αρχισα να κανω και μερικους φιλους εδω!!!Εσεις πως μαθατε για το Site και απο ποιον και ποιες ηταν οι πρωτες σας εντυπωσεις;
α ναι.κι εγω θυμαμαι που πηγα γκουγκλ και εφραψα να βρω ελληνικες ιστοσελιδες που να αφορουν ποκεμον.ετσι βρικα το φορουμ και εγινα μελοςBig Grin
Οι εντυπωσεις σου ομως για την ιστοσελιδα και α ατομα του;
λοιπον,μου φαινοταν ολοι τους πολυ καλα παιδια,οπως και καλοι pkmn trainers(οπως εγωBig Grin).επισης,ηταν θαυμα της φυσεως που βρηκα μια ιστοσελιδα με ποκεμον στα ελληνικα(και πολυ τελεια μαλιστα).γι αυτο κι εγινα μελος
εγω οταν αρχισα να πρωτομπαινω ιντερνετ για να τσεκαρω για τα ποκεμον, πηγαινα σε ακυρα διαφορα σαητ, μεχρι που εμαθα για τα IVs και αυτα, και στα calculators εβλεπα το λινκ στο λπ. Ειχα στειλει και μεηλ μαλιστα αλλα τοτε το κομπιουτερ μου ηταν τζιτιπι και η απαντηση ηταν στα ελληνικα και το κομπιουτερ μου δε τα διαβαζε, και ηταν καπως αλαμπουρνεζικα, και βαριομουνα να το αποκρυπτογραφισω (μαλλον το ειχε στειλει ο φιλιππος επειδη θυμαμε οτι ηταν μεγαλουτσικο). Μετα αρχισα να μπαινω irc που ολως τυχαιως στο server που εμπαινα υπηρχε και το #legendary_pokemon. Εμπαινα απο τον αυγουστο περιπου, και οταν μαζεψα αρκετο ρησπεκτ,ολοι αρχισαν να με παρακαλαν να γραφτω και στο φορουμ (τρου στορυ μαη φριενντς...). Εγω γραφτηκα [μετα απο 2 μηνες παρακαλιων(δεν υπαρχει αυτη η λεξη, ε?)] και εκανα και το ιστορικο θρεντ "αστεια quotes" που ειχε τρομερη επιτυχια.

Η εντυπωση μου απ'αυτο το σαητ τωρα, thumbs up, φοβερο ειναι. Τωρα τα φορουμς αντιθετως εχουν μια καθοδο, αυτο οφειλεται στην μαζικη πτωση της νοημοσυνης της καινουργιας γενιας ανθρωπων που αρχιζουν να παιζουν pokemon, που γραφονται εδω για να μας ρωτησουν πραγματα που υπαρχουν ανεβασμενα στο site, αλλα καταληγουν να κανουν n00bsex στο shoutbox. Hint: Απο τον οκτωμβριο του 2007 παιζει το πολυ να εχουν γραφτει 2 μελη που να μην εχουν συμπτωματα n00bιασης. Κατα τ'αλλα μια χαρα περναμε οσοι δεν εχουμε διαφθειρει τον εγκεφαλο μας ακομα.

Edit: Οποιος καθησε και διαβασε ολο αυτο το post θα τον κερασω μια τσιχλοφουσκα μπιγκ μπαμπολ XXL και 30 ελιες
(20-11-2008 10:00 PM)Xara-lampos Wrote: [ -> ]Edit: Οποιος καθησε και διαβασε ολο αυτο το post θα τον κερασω μια τσιχλοφουσκα μπιγκ μπαμπολ XXL και 30 ελιες

το διαβασα ολο,γι αυτο πρεπει να μου κερασεις 1 μπιγκ μπαμπολ και 30 ελιεςToungueRolleyes
Το ΛΠ ήταν βασικά η δεύτερη ιστοσελίδα που μπήκα ποτέ από τότε που πήρα δικό μου υπολογιστή. [μετά to icanhazcheezburger, lol (αν και στο ΛΠ είχα μπει από πολύ πιο παλιά, αλλά δεν πρέπει να ήξερα καν αγγλικά τότε xD)]
Βασικά ήταν λόγο απαίτησης του Arty2, επειδή ήμουν noob τότε και μου έβαλε σαν άσκηση ξερω 'γω το να γραφτώ στο φόρουμ, για να μάθω να χρησιμοποιώ μαιηλ και κατι τέτοια, ε και μετά έψαχνα τριγύρω στο site, έμαθα πιο πολλά περί Pokemon, και γενικά έχει φάση. Όσον αφορά την άποψή μου περι του σαητ, δεν έχω κανα παράπονο... είναι *kolokithi* :Ρ

A, btw

(20-11-2008 10:00 PM)Xara-lampos Wrote: [ -> ]Τωρα τα φορουμς αντιθετως εχουν μια καθοδο, αυτο οφειλεται στην μαζικη πτωση της νοημοσυνης της καινουργιας γενιας ανθρωπων που αρχιζουν να παιζουν pokemon, που γραφονται εδω για να μας ρωτησουν πραγματα που υπαρχουν ανεβασμενα στο site, αλλα καταληγουν να κανουν n00bsex στο shoutbox. Hint: Απο τον οκτωμβριο του 2007 παιζει το πολυ να εχουν γραφτει 2 μελη που να μην εχουν συμπτωματα n00bιασης. Κατα τ'αλλα μια χαρα περναμε οσοι δεν εχουμε διαφθειρει τον εγκεφαλο μας ακομα.

Win^
και εγώ γνώρισα το site πριν ένα χρόνο, καθώς έψαχνα κάτι σχετικό με pokemon στο google...Δεν έκανα register αμέσως, παρακολύθησα μερικά threads και είπα να γίνω κι εγώ μέλος..
(20-11-2008 10:00 PM)Xara-lampos Wrote: [ -> ]Τωρα τα φορουμς αντιθετως εχουν μια καθοδο, αυτο οφειλεται στην μαζικη πτωση της νοημοσυνης της καινουργιας γενιας ανθρωπων που αρχιζουν να παιζουν pokemon, που γραφονται εδω για να μας ρωτησουν πραγματα που υπαρχουν ανεβασμενα στο site, αλλα καταληγουν να κανουν n00bsex στο shoutbox.

Ξέχασες να πεις για την έλλειψη πολιτισμού και κουλτούρας.

Τέλος πάντων, εγώ αυτό το site το γνώρισα από τον Ηρακλή aka Arty2 από το IRC. Το LegendaryPokemon έχει επίσης ένα chatroom. To link το δίνω γιατί το Forums έχει καταντήσει λιγάκι(όσο πατάει η γάτα) chatroom. Εάν έχετε δυσκολίες, να το tutorial. ^^ Επίσης από το chat θα μαθαίνεται για τα νέα πιο γρήγορα κτ.λ.
Εγω εμαθα για το site απο ένα thread του eraleas στο kaissa.gr και αφου ειδα το ειδα λιγο εκανα register... Το site ειναι απλως φοβερο Toungue Το καλυτερο ελληνικο για ποκεμον και γενικα ενα απο τα καλυτερα που υπαρχουν. Ό,τι έχω μαθει για τα pokemon το χρωσταω κυριως στους οδηγους του site και στα παιδια που με βοηθησαν πολλες φορες!
Χμμ, για να δουμε... Εγω εμαθα απο τον BLUE για το συγκεκριμενο site, ο οποιος μου ειχε πει να μπω για να μαθω για EPs, IVs, Natures κτλ. Δεν ειχα ψαξει για καποιο αλλο, ουτε εψαχνα γενικοτερα για site με Pokemon. Απλα μπηκα, το ειδα, μου αρεσε και το site αλλα και το forum κι ετσι εγινα μελος εδω... Smile

(20-11-2008 10:00 PM)Xara-lampos Wrote: [ -> ]Edit: Οποιος καθησε και διαβασε ολο αυτο το post θα τον κερασω μια τσιχλοφουσκα μπιγκ μπαμπολ XXL και 30 ελιες
Διαβασα το μισο βασικα.. Μπορω να εχω την μπιγκ μπαμπολ XXL? Τις 30 ελιες μπορεις να τις κρατησεις. Εχω αλλεργια... Toungue
Εδώ να με χειροκροτήσετε γιατί βρήκα το σαιτ ποιο γρήγορα από εσάς, βσκ έψαχνα για το κλονινγκ τρικ στην εμεραλντ και το έβρηκα

Το σαιτ είναι φοβερό. Το δοκίμασα και οι λεκεδες με ένα ψουιτ φεύγουν μονομιάς!, μου έσωσε την ζωή! Σε ευχαριστώ Legendary Pokemon!
Καλά για το φορουμ δεν θέλω να μιλήσω, δεν πίστευα ότι υπήρχε τέτοιο πράμα στην αγορά, μετά από πολλές μαστούρες κατάλαβα ότι ήταν φορουμ στο οποίο μιλάνε οι άνθρωποι και εκφέρουν τοις απόψεις τους.
Εγώ βρήκα το site πριν περίπου 3 χρονια μέσω του google...Στην αρχή οι ερωτήσεις μου ήταν λίγο noobικες αλλα νομίζω βελτιώθηκα...ToungueΑν και υπήρχαν προβλήματα στην συνεχεια όλα έφτιαξαν...
το google κάνει θαύματα!!!! κι εγώ από εκεί είδα το λπ..
καλα το σάιτ είναι ΤΕΛΕΙΟ και όλοι εδώ
οντως κανει πολλα θαυματα!!!!!!! και Xara-lambos και εγω το διαβασα!!!!!!!αλλα δεν θελω ευχαριστω[οχι οτι θα μου δινες αλλα νταξ]
Pages: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's