Legendary Pokémon

Full Version: One Piece
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Απιστευτο! Απαραδεκτο! Ανικουστο!

Με τοσους OP fans που εχει το LP, πως ειναι δυνατον να μην υπαρχει OP thread??????????????????????????
Τωρα αν υπαρχει, συγχωρεστε με, αλλα μετα απο εξονυχιστικη ερευνα στα πιο ξεχασμενα σοκακια του φορουμ, μεχρι τις πολυπληθεστερες πλατειες, δεν βρηκα τπτ σχετικο!

οκ, αρχηκα, ας θεσω ενα θεματακι:
ποιος απο ΟΛΟΥΣ τους χαρακτηρες του OP πιστευετε οτι ειναι ο δυνατοτερος?
Τονιζω πως δεν υπαρχει περιορισμος, μπορει να ειναι οποιοσδηποτε χαρακτηρας απο το παρελθων ή το παρων. Απλα δεν μπορειτε να πειτε πχ Ο Luffy μετα απο 10 χρωνια, οταν θα γινει Pirat king! Αλλα μπορειτε να πειτε τους παντες, απο τον Gol D. Roger ως τον chi-chi...
Επισης μπορειτε να πειτε και αλλους οπως πχ, ο πιο Cool κτλ...


Εγω λεω ο Dragon, ο πατερας του Luffy
Ολοκληρο νησι, το δυελισε χωρις να ιδρωσει! Ο τυπος ειναι απο μικρη θεοτητα και βαλε! δεν ξερω τι φρουτο εφαγε, ή τι Haki εκανε, αλλα θελω κι εγω!!!!!!!!!!!!!!!
εμενα μ αρεσουν οι: luffy, zoro & sanji
εγω δεν βλεπω one piece
Εγώ,όπως έχω ξαναπεί,πάω τον Sanji πιο πολύ απ' όλους,παρ'όλο που πιστεύω πως ο πιο δυνατός είναι ο Luffy.Βέβαια,είμαι στο επεισόδιο 48 και δεν ξέρω χαρακτήρες όπως ο Ace,ο Dragon και άλλοι.
ο άκυρος ξερω γω. (Staraptoras)
Πήγαινε δες. Επίσης Manuelf , κάνε και ένα review μήπως και κερδίσουμε κι άλλους fans.

Best char:
Sanji

Strongest char:
Whitebeard

Weakest char:
Spandam

Cleverest char:
Sengoku
λπν,εχουμε κ λεμε:

Αγαπηενοι Chars:
Zorro/Sanji (δν μπορω να αποφασισω,κ οι δυο τα σπανε)
Funniest Char:
Dr.Hogback (και μονο το γελιο τ να ακουγες πεθαινες Toungue)
Καλυτερο fighting style:
Lucci (οσοι ασχολειστε ξερετε πως πολεμουσε)
Best fight(και also με μπολικο γελιο):
Perona vs Ussop

Aν θυμιθω κ αλλα θα κανω edit
Α ναι από μάχες :

Funniest:

Chopper vs Kumadori (Just epic με τα πιάτα)

Best:

Mugiwara crew vs Oz
Sanji vs Kurobii
Sanji vs Jyabura
Ace vs Blackbeard
Luffy vs Lucci
Από το manga (Click to View)
o agapimenos mou se style trelas ine o luffy

aftos pou mou prosferi en8ousiazmo stis maxes tou ine o zoro

kai aftos pou pou aresi to sovaro style ine o sanji

...the end...
(28-11-2009 11:16 PM)Spyros Wrote: [ -> ]Εγώ,όπως έχω ξαναπεί,πάω τον Sanji πιο πολύ απ' όλους,παρ'όλο που πιστεύω πως ο πιο δυνατός είναι ο Luffy.Βέβαια,είμαι στο επεισόδιο 48 και δεν ξέρω χαρακτήρες όπως ο Ace,ο Dragon και άλλοι.

Ένα λεπτό.Έχω δει ως το εεισόδιο 70.Να το ανοίξω το spoiler ή όχι;Ρωτάω γιατί έχεις κάνει quote το post μου,άρα μάλλον απευθύνεσαι σε μένα.

Σόρρυ,για το άσχετο ποστ.
Όχι, να μην το ανοίξεις. Περιέχει info για μετά.
Εαν δεν σε πειραζει το spoil, μπορεις να το ανοιξεις: γι'αυτο αλωστε εβαλα το σποιλερ! Wink
εγω πχ, μεσω του One Piece Wiki, ξερω μερικα πραγματα για πολλυ πιο υστερα, ενω ειμαι ακομα στο επισοδιο 200. Το θεμα ειναι οτι δεν με ενοχλει, επιδη ετσι καταλαβενω καλητερα την ιστορια, και ταυτοχρωνα απολαμβανω καλητερα τις λεπτομεριες (πως ειναι οταν βλεπεις δευτερη φορα το ιδιο εργο).
Οστοσο, δεν θα το συμβουλεβα...
BTW, ξερει κανεις ποτε βγενει καινουριο επισοδειο: φοβαμαι την μερα που θα φτασω στο 430, και θα περιμενω νεο (ενω τωρα τα βλεπω 20-20 καθε μερα xD)
Παλια, ειχα δει τα ελληνικα επισοδεια, και γι αυτο θεωρω τον εαυτο μου OP fan, αλλα τωρα που ξαναρχισα εκανα ενα γρηγορο φρεσκαρισμα (2-3 επισοδεια απο καθε arc πρην το grand line, αλλα ολοκληρη την ιστορια μετα απ'αυτο... παρολο που πολλα τα θυμομουν, ηθελα να τα εχω φρεσκα-φρεσκα)! Τωρα, οπος ειπα, ειμαι στο επισοδειο 200...
(16-12-2009 09:56 PM)MANUELF Wrote: [ -> ]BTW, ξερει κανεις ποτε βγενει καινουριο επισοδειο: φοβαμαι την μερα που θα φτασω στο 430, και θα περιμενω νεο (ενω τωρα τα βλεπω 20-20 καθε μερα xD)

Tις κυριακές γύρω στις 11 το πρωί βγαίνει καινούργιο. Φυσικά μπορείς μετά να αρχίσεις και το manga , αλλά κι εκεί μετά θα πρέπει να περιμένεις κάθε τετάρτη ή πέμπτη για να βγει νέο.....
επειδη θελω να ξεκινησω να βλεπω μπορει καποιος να γραψει ενα site
Για να τα δεις online: http://www.watch-onepiece.com/

Επίσης στο http://www.onepiece.gr θα βρεις τα πρώτα επεισόδια.Μπορείς να τα κατεβάσεις και μετά να τα δεις.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's