Legendary Pokémon

Full Version: 2ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Pokemon
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(03-02-2010 04:46 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]Best nickname in the tournament, όσο κι αν θέλω να πω το 'Scizor-Metalizer', είναι 'Infernape-InfernRape' από τον G_F. Toungue

Να που πέτυχα κι εγώ κάτι Toungue

Και dammit, μόνο ένα legit(και αν) jirachi; Δεν περίμενα ο κόσμος να πέσει τόσο χαμηλά...
Χεχε εγώ τον είδα live τον InfernRape,μπορώ να σας στείλω και το βίντεο για youtube αν θέλετε κ θέλει κ ο G_F Toungue Also,InfernRape=συνδυασμός των nicks των δικών μου Infernape: Inferno+Raper.(Λέμε τώρα Toungue)
1
(03-02-2010 04:46 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]
  • 19 από αυτούς δεν κάνανε καν τον κόπο να στείλουν τα stats τους όπως ζητήθηκε.

Επειδή είμαι κι εγώ μέσα στους 19 αυτούς,θέλω να ζητήσω ειλικρινά συγγνώμη.Είχε πέσει πολύ διάβασμα και όταν ξαναμπήκα είδα πως ο GusDim είχε ήδη παίξει τον αγώνα του δεύτερου γύρου.Sorry και πάλι.

Και
2
(03-02-2010 08:37 PM)Grovyle_Fan Wrote: [ -> ]Και dammit, μόνο ένα legit(και αν) jirachi; Δεν περίμενα ο κόσμος να πέσει τόσο χαμηλά...

Πες τα χρυσόστομε.
(03-02-2010 08:50 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Χεχε εγώ τον είδα live τον InfernRape,μπορώ να σας στείλω και το βίντεο για youtube αν θέλετε κ θέλει κ ο G_F Toungue Also,InfernRape=συνδυασμός των nicks των δικών μου Infernape: Inferno+Raper.(Λέμε τώρα Toungue)

xD
Πάντως λίγο έως πολύ χάλια τα πήγε ο InfernRape, αν θέλει κανείς τη μάχη/ομάδα κτλ δεν έχω πρόβλημα... Toungue
I \/ote:όχι.
Γιατί:
1.Τελείοσε
2.Είναι πολύ μακριά γιά μένα.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's