Legendary Pokémon

Full Version: 2ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Pokemon
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Btw, πιστεψτε με, οσοι εχετε παιξει μαζι μ και εχετε δει τα ποκεμον που χρησιμοποιο και το στιλ μου, ετοιμαστητε να εκπλαγητε, διοτι, λογο της μυστηκοτητας, υπαρχουν πολλες και μελετημενες καινοτομιες...
Εγώ που έστειλα την φόρμα για να πάρω μέρος στις 8 Δεκέμβρη, θα πάρω κανονικά μέρος ή θα πρέπει να το ξαναστείλω;
Να την ξαναστείλεις, δεν είχε αρχίσει η διαδικασία δήλωσης συμμετοχής τότε και η ομάδα σου δεν έχει καταχωρηθεί. Βασικά εγώ δεν έχω καν δει το email. Toungue
Ennoeitai pws eimai mesa.8a to ka8usterhsw ligo omws na steilw forma giati 8elw na melethsw ligo ta pokes pou 8a parw.
Enas filos mou pou zei sthn Amerikh,exei omws ellhnikes rizes,genika oloi sto soï tou einai Ellhnes,8elei na symetasxei sto prwta8lhma.Mporei?Xerei liga ellhnika alla kanei ka8hmerina online ma8hmata.Me exei voh8hsei poly me to competitive battling.Epishs,einai melos tou lp.Anenergo men alla melos.Perimenw apanthsh.
Thnx!
να ρωτησω πως ξερουμε οτι μπηκαμε στο προταθλημα?
δεν θα επρεπε η nintendo να μας στελνει e-mail?π.χ. μπηκατε στο 2ο Πανελληνιο Πρωταθλημα Ποκεμον
κι εγω θελω να συμμετασχω αλλα 1ον τι ειναι το friend code και 2ον εχω πολλα hacked pokemon που ειναι δικα μου αλλα δεν ξερω ποια ειναι τα κανονικα και ποια τα hacked επιτρεπεται να παω με τετοια?,καμια βοηθεια guys
ναι θα παρω μερος!!ελπιζω να νικισω και να παρω το pichu!
(13-12-2009 03:53 PM)Aiggel Wrote: [ -> ]κι εγω θελω να συμμετασχω αλλα 1ον τι ειναι το friend code και 2ον εχω πολλα hacked pokemon που ειναι δικα μου αλλα δεν ξερω ποια ειναι τα κανονικα και ποια τα hacked επιτρεπεται να παω με τετοια?,καμια βοηθεια guys

To friend code ειναι ενας κωδικος που τον αποκτας οταν πηγαινεις στο κατω οροφο του Pokemon Center και μιλας στην δευτερη γυναικα νομιζω και μπαινεις στο internet και αποκτας friend code αλλα πρεπει να εχεις ασυρματο internet
οσο για τα hacked pokemon στους κανονισμους λεει οτι πρεπει να εχουν αποκτηθει με νομιμους τροπους τα pokemon οποτε μαλλον δεν επιτρεπονται τα hacked pokemon
πως μπορω να δω αν τα ποκεμον ειναι hacked η κανονικα
ειναι αναλογα.καποια μπορει να εχουν στατιστικα που κανονικα δεν θα επρεπε να ειχαν.ισχυει το ιδιο με τις επιθεσεις οπως και στο που το εχεις πιασει π.χ. δεν μπορεις να εχεις πιασει ενα chimchar στο route 222 αφου υπαρχει μονο ενα και αυτο το παιρνεις στη lake verity (Pokemon Diamond kai Pearl) ή στο route 201 (Pokemon Platinum)
εγω θελω να παρω μερος αλλα το θεμα ειναι οτι σε περιπτωση που λεμε τωρα παω στα ημιτελικα δεν θα μπορεσω να παω εκει που θα γινουν οι αγωνες εσεις τι λετε να μπω η οχι??
Φυσικά και να μπείς, μα το λέει πως εκτός απροόπτου θα γίνουν εκεί οι τελικοί, δηλαδή αν δεν είναι δυνατό θα γίνουν κανονικά μέσω WiFi
An mporeite apanthste mou,parakalw.Na kserw ti na tou apanthsw tou paidiou.

NOTE:Chimchar den yparxei mono 1.Chimchar vgazeis kai apo avga.
Skorp,τι ρώτησες;
Na ti ginetai ama variesai...10 posts parapanw alla 8elw na mou pei kapoios upeu8unos sto prwta8lhma o opoios na kserei.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's