Legendary Pokémon

Full Version: 2ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Pokemon
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
γιατι δεν εχουν ανακοινωθει οι αγωνες; (αν εχουν ανακοινωθει συγγνωμη απλα δεν βρισκω να λεει τιποτα στο nintendo.gr ή εδω)
Ki egw h8ela na rothsw an yparxei opws perysi eidiko 8ema sto nintendo.gr gia auto to 8ema giati den mporw na to vrw.
http://www.nintendo.gr/el-gr/forum/Post....15eb380884

Τα ζευγάρια θα ανακοινωθούν όπως φαίνεται αύριο, και στην χειρότερη περίπτωση την Τετάρτη.
Arty, εγώ είμαι εντάξει με την επιστολή;
CHAOS NA ΠΑΡΕΙΣ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΛΟΣ.

ΑΛΣΟ
ΠΟΣΤ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΣΠΑΜ ΚΟΡΝΕΡ BELIEVE IT OR NOT XD
(21-12-2009 08:56 PM)Spamvor Wrote: [ -> ]CHAOS NA ΠΑΡΕΙΣ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΛΟΣ.

τους λογους τους εχω ηδη αναφερει, αλλα τεσπα. θα παρω μερος στο επομενο τουρνουα. δεν πειραζει....
ΟΧΙ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΠΡΟ ΧΑΟΣ ΣΤΑ ΤΕΛΙΚΑ. ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΛΑΣΕΣ. ΧΔ
Telika,3erei kaneis ti na kanw me to error code pou mou vgazei otan prospa8w na pai3w multiplayer,ektos apo to na anoi3w ola ta ports?
egw etyxa na polemisw, me ena poly kalo...me blepw na xanw apo tin prwti maxi...PAEI TO PIKACHU COLORED PICHU!!!!!!!!
ο georgeslayer θα κανει μαχη με τον ξαδερφο μου (ο οποιος εχει βελτιωθει παρα πολυ στις μαχες πιστευω εγω)
GeorgeSlayer,σωστό capitalization please Toungue.Επίσης μπορεί να ακουστεί κάπως,ότι είμαι υπερόπτης κλπ,αλλά και εγώ έχω βελτιωθεί πολύ(από πότε δεν ξέρω),ειδικά σε επίπεδο team.
@Pekinoua:Χωρίς να θέλω να μειώσω τον Zetto,μην απογοητεύεσαι,υπάρχουν και χειρότεροι αντίπαλοι Wink.
δεν ειπα πως εγινε αφεντια απλα πως εχει βελτιωθει GeorgeSlayer (οριστε και το σωστο capitalization Toungue)
Με σωστή εξάσκηση όλοι βελτιωνόμαστε,έτσι πρέπει,και αυτός είναι και ένας από τους κύριους λόγους που οργανωνόμαστε σε communities όπως το LP Wink.
(22-12-2009 03:59 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Με σωστή εξάσκηση όλοι βελτιωνόμαστε,έτσι πρέπει,και αυτός είναι και ένας από τους κύριους λόγους που οργανωνόμαστε σε communities όπως το LP Wink.

Δεν θα μπορουσα να συμφωνισω περισσοτερο! Ο στοχος καθε competitive battler ειναι να γινει "Pro Trainer", και ακομα και οταν γινει, δεν μπορει να επαναπαυτει: τα ποκεμον ειναι λιγο σαν το σκακι: παντα μπορεις να βελτειωσεις την στρατηγηκη σου!

(22-12-2009 02:36 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]egw etyxa na polemisw, me ena poly kalo...me blepw na xanw apo tin prwti maxi...PAEI TO PIKACHU COLORED PICHU!!!!!!!!

Οσο καλος ειναι ενας αντιπαλος, τοσο μεγαλητερο το γοητρο της μαχης: απολαυσε την μαχη, μην πας με κατεβασμενα τα οπλα και χωρης αυτοπεπηθηση, διωτι αν στην μαχη δεν παλεψεις με την ψυχη σου, ειναι 90% συγουρο οτι θα χασεις (μην πω και παραπανω). Ασε που με το οτι θες εκεινο το pichu ειναι ενα ακομα κηνητρο να νηκησεις, και να βαλεις το 110% της θελησης σου!
Sofa logia!Ypokleinomai se Manuelf(ektos ths or8ografias tou).



Ma kala...kaneis den 3erei ti na kanw me to error code pou mou vgazei?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's