Legendary Pokémon

Full Version: 2ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Pokemon
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Α,ναι.Έκανα κι εγώ μια παρόμοια ερώτηση και μου απάντησε ο NM2:

(08-12-2009 07:58 PM)Spyros Wrote: [ -> ]Επίσης,μπορεί κάποιος να μου πει με σιγουριά αν μπορώ να πάρω μέρος από το Σουδάν;

(08-12-2009 08:08 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]Πάντως συμμετοχή μπορείς να δηλώσεις.
το ξερω πως δεν υπαρχει ενα chimchar αλλα και απο αυγα.δεν μπορει ομως να λεει στο info του chimchar caught at route 222 αυτο εννοουσα συγγνωμη που δεν ημουν ξεκαθαρος
Έχω μια ερώτηση.Όταν δηλώνουμε τα ονόματα των Pokemon μας θα πρέπει να αφήνουμε κενά;

πχ
BIDOOF:KASTORAS#1:[Α]:100:Naughty: (μπλα,μπλα,μπλα)

BIBAREL:KASTORAS#2:[Θ]:96:Adamant: (μπλα,μπλα,μπλα)
Αρκεί ένα enter απλά... ασε, τι παραδείγματα για την φόρμα ετοιμάσαμε, τι τονίσαμε το "ακριβώς" έτσι, τι διευκρινιστικά email στείλαμε και το τι βλέπουν τα μάτια μας δεν λέγεται...
Αν δηλώσω συμμετοχή για το τουρνουά αλλά μπόρώ να κανω battle μονο απο τις 22 του μήνα τι γίνεται?
Γιατί νομίζω ότι αρχίζει στις 21 του μήνα.Sorry,αν έχει ξαναγίνει η ερώτηση.
ok.8a tou pw na symmetasxei.

Cool Ivysaur:Den yparxei provlhma.Arkei h maxh na ginei syntoma.8a to kanoniseis me ton antipalo sou eite meso tou eidikou 8ematos sto nintendo.gr,eite meso tou legendary pokemon(se auto to thread pou grafoume twra ypo8etw,ektos an anoixtoi neo).
Ευχαριστώ skorp,αυξήθηκαν οι πιθανότητες να πάρω μέρος Smile.
Μέχρι τις 21 έχω πολλές εργασίες για τη σχολή,οπότε ίσως το έχανα από ατυχία( όπως πέρσι...)
υπαρχει κανεις, που μπορει να μ δανεισει 1 choice band?? το χω μεγαλη αναγκη για την ομαδα που θα χω στο τουρνουα. αν θα χω βασικα, γιατι μπορει και να μην παρω μερος....
Πρέπει να είμαι γραμμένος στο Nintendo.gr για να συμμετάσχω?
Γιατί ζητά username.Ή δηλώνω το username μου σε αυτό το forum(Cool Ivysaur)?
Κανονικά πρέπει, γιατί η συννενόηση για τον χρόνο της μάχης με τον αντίπαλλό σου θα πρέπει να ανακοινωθεί στο αντίστοιχο θέμα του nintendo.gr
Αν ενα pokemon είναι shiny πρέπει να το δηλώσω με κάποιο αντίστοιχο specification?
Όχι, δεν ειναι απαραίτητο, αλλα μπορε΄ςι να το αναφέρεις σαν σημείωση αν θες
Χμμμ. Βασικα ειναι αρκετα σημαντικη πληροφορια για να μπορουμε να τσεκαρουμε αν χρησιμοποιεις την ιδια ομαδα σε καθε σου μαχη. Αφου το ανεφερες γραψε το.
OK,θα το γραψω.
2 ερωτήσεις ακόμα.
-Οι δηλώσεις είναι μεχρι 18 του μήνα και 24:00 ώρα,ή 17 του μήνα και 24:00 ώρα
-Το Rowap berry επιτρέπεται?(επιδή είναι λιγο broken..)
Μέχρι τις 18 και 24:00. Εντάξει, κι αν είναι 00:05 στις 19 του μήνα δεν θα ακυρωθεί για 5 λεπτά, αλλά όταν υπάρχει ένα deadline, καλό είναι να το τηρούμε.
Το Rowap τώρα δεν υπάρχει λόγος για να κοπεί, berries όπως τα Liechi, Petaya και Salac εμένα μου φαίνονται πολύ πιο χρήσιμα. Πάντως ναι, το Rowap μπορείς να το χρησιμοποιήσεις.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's