Legendary Pokémon

Full Version: 2ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Pokemon
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Μέχρι πότε μπορώ να δηλώσω συμμετοχή;Πότε ξεκινάει το πρωτάθλημα;

Edit:Ωχ,ναι σόρρυ.Δεν το πρόσεξα το σημείο που λέει τις ημερομηνίες.Όπως και να 'χει,ευχαριστώ.
(08-12-2009 08:34 PM)dark_lugia Wrote: [ -> ]οποιος κερδισει παιρνει και HG και SS?!wth δηλαδη....

Μία εκ των δύο.

(08-12-2009 09:51 PM)Salamence78 Wrote: [ -> ]Μέχρι πότε μπορώ να δηλώσω συμμετοχή;Πότε ξεκινάει το πρωτάθλημα;

Το link με τις λεπτομέριες προστέθηκε στο 1ο post, ορίστε κι εδώ.
http://www.nintendo.gr/el-gr/News.aspx?E...8316d9d806
(08-12-2009 09:01 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]Και όμως υπάρχει Tyranitar Lvl 50 που κυκλοφόρησε από event Wink

Σόρρυ π συνεχίζω το οφ-τόπικ,αλλά μήπως εννοείς το Dragonite event που έχουνε πολλά κοινά?Για TTar event με μια πρόχειρη ματιά(από το κινητό)δεν είδα τίποτα...
I stand corrected, νόμιζα ότι υπήρχε και lvl50 Tyranitar, αλλά το έψαξα και εγώ καλύτερα.
Όμως ακόμα και έτσι δεν είχε νόημα η απαγόρευση εφόσον δεν υπάρχει νόμιμα στο επίπεδο 50 έτσι και αλλιώς, σωστά;
Όπως και να χει, κάποια ή και όλα τα ubers έπρεπε να απαγορευτούν χάριν του ευ αγωνίζεσθαι, τείναμε προς το κάποια για να περιοριστούν τα παράπονα πάντως.

Επίσης επίσης off topic, πρέπει να θυμηθώ να προσέσω τον οδηγό σου στο site. (το γράφω εδώ για να το ξαναδώ και να το θυμηθώ)
Να πούμε και κάτι ον-τοπικ.Αν προλάβω να σχεδίασω ομάδα κ όχι να την εκπαιδεύσω μπορώ π.χ. στον πρώτο γύρο να παίξω με 5 κ να δηλώσω στατιστικά για το 6ο όταν είναι έτοιμο;Γιατί δεν με βλέπω να προλαβαίνω :-P. ΥΓ.Ρωτάω εδώ λόγω καλύτερης αρχιτεκτονικής σε σχέση με το φόρουμ της nintendo...Αν με εννοείτε...
Ενδιαφέροντα τα βραβεία μπορώ να πω, ευκαιρία να πείσω τους γονείς να πάω Αθήνα Toungue(έτσι και περάσω που δεν το βλέπω...).
Πρέπει να γραφτώ και στο φορουμ της nintendo...

In other news, φοβάμαι λίγο το acid rain glitch της platinum ειδικά αυτόν τον καιρό που pursuit και sandstorm είναι πολύ συνηθισμένα...
poses pi8anotites exoume na paroume to prota8lima apo afto to forum ???
και εγω θα παρω μερος και ενας ξαδερφος μου(αν προλαβει να φτιαξει ομαδα λεει)
1st post
Και εγώ είπα σε 2 φίλους μου να πάρουν μέρος. Τώρα δεν ξέρω αν θα είναι ή όχι...

Α και, Welcome at Legendary pokemon(LP for shortWink) Pokefan31395!
δεν βρισκω τους κανωνες και δεν ειμαι σηγουρος αν ναι
Οι κανόνες βρίσκονται εδώ: http://www.nintendo.gr/el-gr/News.as...3-868316d9d806
(09-12-2009 05:00 PM)Con Wrote: [ -> ]Και εγώ είπα σε 2 φίλους μου να πάρουν μέρος. Τώρα δεν ξέρω αν θα είναι ή όχι...

Α και, Welcome at Legendary pokemon(LP for shortWink) Pokefan31395!

ευχαριστω για το καλοσωρισμα
Well, Εγω θα ειμαι, και παιζει να μπουν και 3 αλλα παιδια που ξερω, αλλα δεν υποσχωμε τπτ!
Btw, πως θα τσεκαρουν αν τα ποκεμον ειναι Valid? Με την τυχη που εχω παιζει να μου τυχει κανεις με hacked και να μην το παρει κανεις ειδηση!
Δοκιμάζουμε όλους τους δυνατούς ελέγχους εξ'αποστάσεως οπότε το περιθώριο στενεύει πάρα πολύ. Επίσης θα γίνονται και τυχαίοι έλεγχοι κτλ

Αλλά το πως ελέγχουμε δεν μπορώ να το αναφέρω δημοσίως για λόγους ασφαλείας προφανώς Wink
mas parakolou8oun me doriforous Toungue

PANAGIA MOU PREPI NA KRIPSO TIN KOKA ToungueToungueToungue
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's